Arama

Fransız Konsolosluğu sorun olmadığı halde vize vermiyor, sorun nasıl aşılabilir?

Güncelleme: 24 Mayıs 2014 Gösterim: 2.913 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben sıddık savcı ben tam 5 yıl önce fransada evlilik yaptım ama kaçak girdiğim için bana türkiyeye gidip vizeli gelmen gerekiyor dediler ve beni yakalayıp gönderdiler ben 2007 de resmi evliliğimi yaptım yaklaşık 1 yıl kadar oldu kabulüm gelmiş bütün işlemlerim tamam olmasına rağmen 1 yıldır vizemi türkiyedeki konslosluk vermiyor fransadaki prefectörlük olsun valilik olsu yasağı yok diyor ama burasıda var diyor ne yapacağımızı şaşırdık bu yasağı nasıl kaldıra biliriz veya ne yapmam gerekiyor lütfen daha önce başından böyle bir geçen varsa yardım etsin hediyenz hazır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2013       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş bende senin gibiyim ama su anda bekliyorum sen orda evliligin yaptıgın zaman profoktorluk sana dedi kendi ulkene don uzun su reli vizeye basvur deılmı sen onların dedıgıne uyarak cıkıs yapıp geldınmı yoksa onlar senı yakalayıp gonderdı seger sen onların dedıgı sekılde geldıysen butun dosyalarını kabul edıp herhandgı bı sorun yoksa vıze dosyalarında sadece haber bekleyıp bvermıyorlarsa sen fransadakı esını avukat aracagıyla nantes sehrınde yabancılar vıze burosuna basvurup onlar akonsoloslugu arayıp soyluyorlar neden vermıyorsunuz nedenını yoksada neden vermıyorsuz mecbur cevap verıyorlar onlar nantes ama bı sorun yoksada mecburdur verıyorlar aynı gun cevap verıyorlar sana kardes bende
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mrb.. arkadaslar eşim Fransız ve Türk vatandası Kursu Adanada tamamladım ve saglık muaynesini olup serifikayı Ankaraya verdim fakat 4 hafta geçti (tam 28. gün bugün) vizeden ses yok sizce ne yapmalıyım bu normal mi bi yardımcı olur musunuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mrb.. arkadaslar eşim Fransız ve Türk vatandası Kursu Adanada tamamladım ve saglık muaynesini olup serifikayı Ankaraya verdim fakat 4 hafta geçti (tam 28. gün bugün) vizeden ses yok sizce ne yapmalıyım bu normal mi bi yardımcı olur musunuz? Bu arada 2 haftadır ordaki okullar tatildi bugun tatil bitti fakat okullardaki tatil benim vizemi etkiler mi yardımcı olursanız cok sevinirim. Ankarayı aramayada korkuyorum niye aradınız biz sizi ararız felan derlerse diye...
MUSTAFA KOROGLU - avatarı
MUSTAFA KOROGLU
Ziyaretçi
24 Mayıs 2014       Mesaj #5
MUSTAFA KOROGLU - avatarı
Ziyaretçi
SELAM BEN MUSTAFA KOROGLU 21 06 2006 TURKIYEDE FRANSIZ ESIMLE EVLENDIM 2007 DE FRANSAYA GELDIM BES YIL KADAREVLI KALDIM ESIM BENIMLE BOSANDI YALNIZ BANA DEVAMLI 1 YILLIK OTURUM VERDILER ESIM BENI BOSAYONCA OTURUMUMU ALDILAR BANA CIKIS VERDILER BEN DE GITMEK ISTEMEDIMI SOYLEDIM BOYLE UZAYIP GIDIYOR AVUKLAR BIRSEY YAPAMIYOR FAZLADA CALISAMADIM ICIN AVUKAT TUTACAK PARAM YOK BEN NE YAPMALIYIM BENIM SONUM NOLACAK