Arama

Mimarlıkta kullanılan bilgisayar programları hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Temmuz 2010 Gösterim: 3.180 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben lise ögrencisiyim mimarlık okumak idealim o yüzden mimarlık programlarını kullanmak istiyorum ama hangi yazılımları kullanacağımı bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim Msn Happy
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben lise ögrencisiyim mimarlık okumak idealim o yüzden mimarlık programlarını kullanmak istiyorum ama hangi yazılımları kullanacağımı bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim :)

Mimarlık, yapı tasarımıdır. Yapı tasarımında, bazı genel amaçlı Bilgisayarla Çizim Programlarıyla birlikte özel olarak Yapı Tasarımında kullanılan Bilgisayar Programları da kullanılmaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Alttaki linkten ulaşacağınız mesajdaki yönlendirmelerle sitemizdeki çok sayıda mimarlıkta kullanılan programlara ulaşabilirsiniz:

Mimarlık ve Bilgisayar Programları

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #2
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben lise ögrencisiyim mimarlık okumak idealim o yüzden mimarlık programlarını kullanmak istiyorum ama hangi yazılımları kullanacağımı bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim Msn Happy

Mimarlık, yapı tasarımıdır. Yapı tasarımında, bazı genel amaçlı Bilgisayarla Çizim Programlarıyla birlikte özel olarak Yapı Tasarımında kullanılan Bilgisayar Programları da kullanılmaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Alttaki linkten ulaşacağınız mesajdaki yönlendirmelerle sitemizdeki çok sayıda mimarlıkta kullanılan programlara ulaşabilirsiniz:

Mimarlık ve Bilgisayar Programları