Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Haziran 2017  Gösterim: 70.010  Cevap: 20

Parmak şişmesi neden olur, nasıl tedavi edilir?

sivaslı58
21 Eylül 2013 17:46       Mesaj #11
sivaslı58 - avatarı
Ziyaretçi
Gardaş benim Babaannem parmağa yarma haşlayıp sarar sabaha kadar bekletirdi ve başka bir çözümü daha var herhangi bir türk lokumunu sarıp sabaha kadar beklet Allah acil şifalar verdin (eğer hastaysan Msn Happy )
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
30 Ekim 2013 17:04       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben amatör mili takım kalecisi kadir topcu kaleci hacom bana şut çekerken tırnağımla etin birleştiği yere geldi ve şişme oldu eve gittim 3 tane zeytini çiğirti ile çekiçle ezdim parmağıma sardım ve sabah kalktığımda şişi de ağrısı da geçmişti sizlere de öneririm ama çook fazla ağrıma yapıyorsa hemen bi doktara görünün
Misafir
23 Ekim 2014 20:29       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
onun üzerine amonyak sürülmeli ve amonyak afedersiniz ama sıvı idrarda var benim başıma geldi bende öyle yapmak zorunda kaldım şişen yerin üzerine işemeniz lazım
Misafir
10 Ocak 2015 17:08       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
parmaklarım sızlıyo ne yapabilrim
Misafir
20 Şubat 2015 16:35       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim de sol parmaklarımın 4 tanesi parmaklarımı kapattığımda ağrı yapıyor işte çalıştığımda fazla ağrı yok ama eve gittiğimde ağrısı biraz falalaşıyor ve hafif şiş
Misafir
25 Mart 2015 14:31       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okulda çok yazı yazdığımdan elim şişiyor onu nasıl giderebilirim...
Misafir
5 Nisan 2015 00:36       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim sag yuzuk parmagimin bir kismi sisik neden oldugun bikmiyorum yaklasik 1 senedir var doktorada gitmedim nedenini bilen varmi strese girince hafif kizariyor diger zamanlarda derimin renginde cok tuhaf bileniniz varsa lutfen cabuk cevap versin
Misafir
7 Nisan 2015 19:07       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim elime basketbol oynarken direk çarptı acayip şişti napalım
_AERYU_ tarafından gönderilmiş olan #19 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Misafir
12 Nisan 2015 12:29       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben arkadaşımla tek vuruş oynuyordum arkadaşım şut çekti futbol topunu tuttum ve kısa bir süre sonra yüzük parmağım şişti elimi yumruk yaptığımıda biraz ağrıyor ama kırık veya çıkık değildir çünkü öle olsa ağrısından duramam ama yumruk yapınca biraz ağrıyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin ne kadar süre lazım ne yapmalıyım ??

Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç