Arama

Okul yönetimini nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Nisan 2014 Gösterim: 29.616 Cevap: 66
OnlinePowerTime - avatarı
OnlinePowerTime
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #41
OnlinePowerTime - avatarı
Ziyaretçi
Şikayetinizi Milli Eğitim Bakanlığı'na (M.E.B)'e edebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2012       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hatay_reyhanlı ilçesine baglı uzuköy ilköretim okulunda çok şiddet ugguluyorlar ne olur bir müfettiş göndermenizi istiyorum bilgilerinizi sunar ve arz adeyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben istanbulda bir meslek lisesinde okuyorum ve okulumzda ırkçılık ayrımı yapılıyor ayrıca 2 tane kınama cezam var ve sınıfta derste kız arkadaşımı yanağından öptüğüm için beni okuldan atacaklarını söylediler . ben ise beni okuldan atarsanız intahar ederim hocam dedim oda bana edersen et bana ne dedi . gereğinin yapılmasını arz ederim .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar lise yurdunun müdürünü nereye şikayet edebiliriz bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acill
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2012       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okul bizden kayıt parası istiyor getirmedigimiz taktirde okula felmeyin diyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bizim okulumuzda 4. ve 5.sınıflar arasında bir maç oldu; maçta biz kazandık. Ama taraftarlar küfretti diye müdür önce küfredenleri tahtaya çıkardı ve sorguladı. Sonra vazgeçti ve suçsuz olanları da bu gruba dahil etti. Bize de: "Susun, cezanızı düşüneceğiz!" diye bağırdı. Sınıfta saatlerce disiplin cezası almaktan korkarak tir tir titredik. Eğer disipline gidersek büyüyünce hayallerimizin kararacağını düşünmekten sinir krizi geçirip ağladık. Psikolojimiz bozuldu. Psikoloğa gitmeyi düşünüyorum artık. Ağrı kesici içenler, sinirden kağıt kemirip tırnaklarını yiyenler oldu, saatlerce ağladık. Sonra ise ceza alıp 82 kere mektup yazdık. Bu da yetmedi; 1 hafta boyunca sınıfta teneffüse çıkmadan sınıfta kalacağız. Sinirlerim bozuldu, şikayet etmeyi düşünüyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çerkezköy Türk Tekstil Vakfı Mesleki Ve Teknik Eğitim Merkezi
Ve Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Vakıf'ın yurtta kalan öğrencilere sağladığı imkanları okul idaresi tarafından uygulanmıyor. Ayrıca devletin bize uygun gördüdüğü öğrenci yardımlarından da yaralanamıyoruz. İlgililere arz ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2012       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben düzce ticaret meslek lisesinden okulda hemen hemen 1500 kısı vaar bu ogrencılerın her bırın den hersene 100 tl katkı payı alınıyor u parayı vermek zorundamıyız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
OKULUMUZUN MÜDÜRÜ DİPLOMALARIMIZ İÇİN 50 LİRA İSTİYO BU NE KADAR YASAL ARKADAŞIM ..?
madur - avatarı
madur
Ziyaretçi
19 Temmuz 2012       Mesaj #50
madur - avatarı
Ziyaretçi
İZMİR'E BAĞLI KİRAZ İLÇESİ KİRAZ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİSİYİN İKİ GÜN ÖNCE DİPLOMAMI ALMAYA GİTTİĞİMDE MÜDÜRÜMÜZ OLAN GÜLSEN TEPELİ İSİMLİ ŞAHIŞ BENDEN 20 LİRA DİPLOMA PARASI İSTEDİ VE MAKBUZ FELANDA VERMEYİNCE BENDE PARA VERMEK İSTEMEDİM BUNA KARŞIN BANA HİTAP EDEREK ÇİNGENE KELİMESİNİ KULLANDI BANA ÇOK AĞIR GELDİ BU KELİME BÜTÜN ÖĞRENCİLERE BÖYLE DAVRANILDIĞINI İSPAT EDEBİLİRİM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.
SAYGILAR