Arama

Okul yönetimini nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Nisan 2014 Gösterim: 29.708 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okul müdürlerine muhakiklik vermek doğrumu sizce çünkü hepsi birbirini tutup adletli soruşturma yapmıyorlar.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kecıoren nuh eskıyapan muduru mehmet usludan sıkayetcıyım.ısının bırı para toplamak verırsen ses yok veremessen herkesın yanında asagılayıp rezıl edıyor.ıkı yuzlu. baskasının yanında farklı konusup yanlız koustugunda farklı konusan bır sahıs.ınsanlara maddı durumuna gore davranan bırı.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benpiripaşa öğrencisiyim adım isa kapı nöbetçisi beni ve bizi hortumla kovalıyor yakalayamıyınca 12 30 da çıkışta vuruyor ve bacaklarımız kızarıyor annemde kavga ettiğimi sanp bana kızıyor ben o kişiden şikayetçiyim beni oluldan soğutuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇESİNE BAĞLI 30.AGUSTOS.İLKÖĞRETİM OKULU,NUN MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARINDAN ŞİKAYETCİYİZ
ÇÜNKÜ OKULUN TEMİZLİGİNDEN BİZ VELİLER İLGİLENİYORUZ SINIFLAR ÇÖPLÜK YUVASI
TUVALETLER FELAKET DERECEDE PİSLİK İÇİNDE GÜVENLİK YOKTUR DİSİPLİN YOKTUR DÜZEN YOKTUR.
MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI VELİ VE ÖĞRENCİLERE KARŞI ÇOK AGRESİF VE ÇOK KABALAR.
MADEM ÇOCUKLAR BİZİM GELECEGİMİZ O ZAMAN GELECEGİMİZE SAHİP ÇIKALIM
BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİZ ÇOK AMA ÇOK ACİL BİR ÇÖZÜM GETİRMENİZİ DİLER SAYGILARIMIZI ARZ EDERİZ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim okulda çocuğumun öğretmenini başı kapalı sınıfa almıyorlar.öğretmen mecburen dışarıda başını açıp giriyor hangi devirde yaşıyoruz ki insanların yaşamına müdahale ediyoruz.herkez istediği gibi yaşamalı.bunu ilgili kuruluşlar düzeltsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mili eyitim müdürlüyü bursa öztimir meslek lisesi nakil olarak almıyorlar şikayet etmek istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
konya meram ticaret meslek lisesi 9. sınıf öğrencilerinin yarısının ders kitapları yok acaba ilk dönem bittikten sonramı verecekler kitapları
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgili yetkili;
bn namık kemal iöo dan seren okul temsilciyim ama idare vaat lerimi ypmaycamı soyluyor lutfen yardımcı olunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cizre okulu kayakam mümin heybet yöneticisi için şikayet bizden hergün10 ytl toplanıyor bunun niçin olduğunu bilmiyoruz ve bizi hep dövüyor bizde size sığındık ne olur bize yardımcı olun hergün 10 tl vermekten iflas ettik eğer bu gerçekleşmesse sizi savcılığa şikayet edecem saygılarımla

okul kaymakam mümin heybet ilk orta okulu cizre
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
konya koyunoglu iö.o her gün para istiyorlar