Arama

Sanatçı olmak için çalışmak yeterli midir, yetenek de gerekir mi? - Sayfa 15

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Aralık 2014 Gösterim: 69.883 Cevap: 157
xxerenxx82 - avatarı
xxerenxx82
Ziyaretçi
26 Kasım 2013       Mesaj #141
xxerenxx82 - avatarı
Ziyaretçi
sanatçı olmak için yetenek m gerektirir
Sponsorlu Bağlantılar
ebru günMisafir - avatarı
ebru günMisafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2013       Mesaj #142
ebru günMisafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sanatçı olmak için hem yetenek hemde çalışmak önemlidir ben bile sanatçı olabilmek için hem çalıştım hem de yeteneğimi geliştirdim
Sponsorlu Bağlantılar
Badoef - avatarı
Badoef
Ziyaretçi
28 Kasım 2013       Mesaj #143
Badoef - avatarı
Ziyaretçi
her ikiside önemlidir, ancak bence çalışmak ddaha önemlidir.İsterseniz o konuda (ressamlık vb.) dünyanın en yetenekli insanı olun ancak çalışmadan o konuda hiçbir şeyi yapamazsınız..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2013       Mesaj #144
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa uff santçı olmak için çalışmak neden önemlidir?? biz münazara yapacağız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2013       Mesaj #145
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya lütfen beni duynun öğretmeniz ödev verdi sanatçı olmak için yentenne gereklimidir lüften yazın

evet hem çalışmak hem yetnek önemlidir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2013       Mesaj #146
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yetenek gereklidir.Eğer yeteneğin olmazsa tutulamazsın... <3
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2013       Mesaj #147
misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence yetenek her şeyden önemlidir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2013       Mesaj #148
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence egtim alınması gerekiir . Ne kadar yetenekli olursan ol ginede bunu ilerletmen lazımm . kendimizi geliştirip daha başarılı olmamız gerek . Bu yüzden egtim şart ve önemlidir bence.
ahmet doğan - avatarı
ahmet doğan
Ziyaretçi
1 Ocak 2014       Mesaj #149
ahmet doğan - avatarı
Ziyaretçi
yetenek insanın özel gücüdür ama bunu bazıları kullanamaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2014       Mesaj #150
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Konusu Sanatcı olmak için yetenekmi gerekir yoksa çalışmakmı olan münazara ya yeten diyerek katılıyorum . Size kısa bir şey söylemek istiyorum Sanat kesinlikle bir yetenek gerektirir.Demiyorum ama , Eğer sesiniz kötüyse çok güzel şarkı söyleyemezsiniz. Sesiniz iyiyse kulağınız kötüyse tempoyu şarkıyı takip edip doğru şarkı söyleyemezsiniz. Evet bunların eğitimleri var ve mankenler şarkı falan söylüyorlar sesleri kötü olsa bile fakat gerçek anlamda kalitesiz işler ortaya çıkıyor. Birtek sanatçılığı şarkıcılık olarak görmüyorum örnek vermek istedim. El sanatlarına yatkın değilseniz eğitimle bir yere kadar ilerlersiniz. Yetenek gerçekten sanat için çok önemlidir. Ama bir kişi sanatçı olmak için nekadar çalışırsa çalışsın bir yetenek sahibi olmadıkça bunu başaramaz . Hemde yeteneğin varsa kullanmak istemiyorsan yeteneğinin bir anlamı yoktur . Yeteneğin varsa kullanmak istiyorsan büyük bir başarıya imza atarsın ...
arkadaşlar bence yetenek ama sanatçı olmak için hem yetenek hemde eğitim gerekir yani her ikiside önemlidir tabiki yeteneksiz olmaz yani bi düşünün yetenek olmadan kimse şarkı söyleyemez ne kadar çalışsada yetenek olmadan ses güzel çıkmaz ama eğitimin çalışmanın da büyük önemi var mesela bir insanda yetenek var ama bunu nasıl kullanıcağını biilmesse yetenek de bir işe yaramaz yani ikisininde değeri çok önemlidir.
aynen lan doğru lan güzel yazmışım lan
Yes of course...............beni dinlemeye devam edin.............beni dinleyin ve okuyun