Arama

Sanatçı olmak için çalışmak yeterli midir, yetenek de gerekir mi? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Aralık 2014 Gösterim: 69.885 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2012       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben size açıklayayım

Sponsorlu Bağlantılar
Mehmet Akif Ersoy: Kendisi istiklal marşımızın yazarı.O yentenekli , çalışkan ve düzenlidir.Onun edebiyata karşı bir yeteneği vardı ama üstüne çalışıp o yeteneğini geliştirdi. Bu yüzden de başarılı oldu.
KinqofTheDewiL - avatarı
KinqofTheDewiL
Ziyaretçi
30 Kasım 2012       Mesaj #122
KinqofTheDewiL - avatarı
Ziyaretçi
Bir insanda yetenek olmadıktan sonra yazar sanatçı olması imkansızdır. Hiç yeteneksiz sesi berbat ama çok ünlü bi şarkıcı qördünüz mü? Ya da yazıları saçma sapan bir birinden alakasız ünlü bi yazar?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2012       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gızım malmısında bize soruyon gafada varrmı hııı (^^^)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2012       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanatçı olmak için çalışmak önemlidir.Çünkü yeteneyin olsada çalışmassan o yeteneği unutur ve başarılı olamassın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2012       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 4. sınıf öğrencisiyim öğretmen aynı soruyu sordu. Çalışmak diyen kişiler var. Yanlış. Zaten yetenek yoksa ona çalışsan ne fayda çalışmasan ne fayda. Yeteneğin yok. Neye çalışıcan? Bir şarkıcı çalışarak mı sanatçı oldu. Eğer çalışarak olsaydı hepimiz çalışıyoruz o zaman hepimiz sanatçı olurduk. Ama sesisimiz iğrençse denemeyiz bile. Bu da ir yetenek. Çalışmak diyenler: YANILIYORSUNUZ !!!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2012       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sesimi değiştirerek şarkı söylüyorum ve buda bence çok güzel oluyor ben büyüyünce sanatçı olmayı düşünüyorum mama yinede ses ve tempo gerçekten çoook ama çok önemli hem zaten her sanatçı sesini değiştirerek yada yedek seslerle klip çekiyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2012       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sanatçı olmak için çalışmak lazm.Ben çalışmayı savunca.bu yzden sanatçı olmak çalışmak gekr
Düşünün bir tiyatro sanatçısı rolleri 1 kez okursa ben yetenekliyim deyip doğaçlama yaparsa gösteri sizcede mahvomaz mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2012       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanatçı olmak için çalışmakmı önemli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2012       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çalışmak önemlidir. Örneğin satranç oynayamıyorsun gidersin çalışırsın ve başarırsın .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2012       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar nolur yardım edin yarın münazaram var bütün sitelere baktım ama hiç birinde (sanatçı olmak için çalışmak mı yoksa yetenek mi) sorusuna cevap alamadım.Ben çalışma grubundayım.Nolur yardım edin....