Arama

Güzel olduğumu nasıl anlarım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Kasım 2015 Gösterim: 31.887 Cevap: 16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2013       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Sen aslında güzel miyim diye sormuyorsun. ''Ben güzelim, bunu biliyorum. Sen de onayla beni de hepten mutlu olayım.'' diyorsun. Bu düşünce tarzıyla bile bana yet
erince itici geldin ki dünya güzeli bile olsan bu tavır sana hep kaybettirir.

bence çokk güzel ceap verdin aynen kendinin güzel olduunu biliyor ama bunu başkalarındasn duymak istiyor çkkkk yanlış bence
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben su an 18 yasindayim, ve su ana kadar anladimki insanlarin iç gorunusleri yuze oyle bir yansiyor ki... Bir insan mesela ne kadar kotu huyluysa, bizim gozumuze o kadar batar ve çirkin gelir. Fakat, insanin içi guzelse zaten buda yuze guzel bir sekilde yansiyor. Tabiki yinede bakimli olmak gerek, bence bakimli olmak kendini sevmektir ve kendine bakmaktir. Bir insan kendini severse, kendine bakarsa zaten disardaki insan bunu fark eder. Bunun uzerine, herkesin "guzel" kelimesine verdigi anlam farklidir, bir insan bana guzel gelipte, arkadasima guzel gelmeyebilir. O yuzden kendinize bu kadar soru sormayin, kendinizi sevip ve kendinize bakmaniz yeterli, sonra begen begenir, begenmeyene eyvallah. Herkes herkesi begenicek diye bir kural yoktur.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kahverengi saçlarım ve sihay gözlerim var 15 yaşındayım güzel oldugumu nasıl anlarım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence cevap yalnış çünkü ben bunun cevabını öğrenmek için çok yere başvurdum ama sonra güzel olup olmadığımı aşık olduğum çocuğa sordum ve oda çok güzel olduğumu söyledi şimdi de çıkıyoruz yyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2014       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence en önemli güzellik ic güzeliktir huyunun güzel olmasdr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2014       Mesaj #16
Misafir - avatarı