Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Şubat 2016  Gösterim: 216.010  Cevap: 68

Telefon hafıza kartını görmüyor, sebebi ve çözümü nedir?

Misafir
8 Aralık 2011 14:17       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ne yaptımsa olmuyor bana bi akıl verin yavvvvv ben kartı takınca tara veya düzenle demiyor
Sponsorlu Bağlantılar

DERUNİ tarafından gönderilmiş olan #12 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Misafir
7 Ocak 2012 00:01       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım benim şu sorunum var telefondaki resimleri hafıza kartına atıyorum resimler klasörü boş diyor bilgisayara takınca özellikler diyincede 27 tane öge var diyor içinde ama boş gösteriyor telefona takınca resimleri görüyorum resimler jpg müzikleri sorunsuz görüyorum ne yapmalıyım kafayı yicem kaç flas degiştim hafıza kartı sonuc aynı lütfen yardımcı olun telefon modelim samsung sgh l760 hafıza kartı markası MEMORY CARD 2 GB TEŞEKKÜRLER
Misafir
19 Ocak 2012 09:43       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha benim ki daha kötü hem telefonda hem de bilgisayar da açıl mıyo yardım eder misiniz????? Msn Sad
Misafir
8 Şubat 2012 00:04       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kartıma bi kaç resim ve şarkı atmıştım sonra kart okuyucudan çıkartıp telefona taktım ve kartımı okumadı sonra tekrar kart okuyucusuna taktım ve pc de okumadı lütfen yardım edin çok acil lütfen Msn Sad
Misafir
25 Şubat 2012 07:49       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sa benim 4 gb kinhston hafıza kartım var. gecen gün müzik atarken yarım kaldı ve usp çektim sonra baktım telefonda hafıza kartını okumuyor hafıza kartınızı takınız diyor. belki bilgisayarda okur diye taktım okuyor ama F yi acmıyor yani hafıza kartımı bir disk yerleştirin diyor. yardımcı olursanız sevinirim..
Misafir HASAN_
8 Mart 2012 23:58       Mesaj #17
Misafir HASAN_ - avatarı
Ziyaretçi
sonyericcson w20i kullanıyorum yeni 8 gb lık samsung micro cd hafıza kartı aldım, telefon ile fotoğraf çektiğimde otomatik olarak fotoları hafıza kartına kaydediyor fakat 1 veya 2 tane foto çektikten sonraki fotolar bozuk oluyo ayrıca bozuk çekilenlerden sonra çekilen fotolara bakmak için hafıza kartına geldiğimde “klasör boş” diye uyarı veriyor hafıza kartına girilemiyor haliyle fotolarda görünmüyor kart ve karttaki hiç bir şey kullanılamıyor. böyle olduktan sonra hafıza kartını çıkarıp takınca fotolarda görülüyor ve diğer işlemler yapılıyor. kartı çıkarıp taktıktan sonra yine bir kaç tane foto çekiliyor sonra fotoları bozuk çekiyor yukarıdaki olaylar tekrarlanıyor. yine kartı çıkarıp takınca foto çekilebiliyor ve karta girilebiliyor. “klasör boş” uyarısı verdikten sonra kartı çıkarmadan telefondan biçimlendirilince de foto çekilebiliyor ama yine aynı olaylar tekrarlanıyor. bu durum karttan 1 tane müzik dinleyincede oluyor. başka telefon kartı okuyor. telefona başka bi kart takınca olmuyor. bilgisayardan şu şekilde Format E: /FS:FAT biçimlendirdim FAT yaptım yine düzelmedi. başka telefonda biçimlendirdim yine düzelmedi. kart bilgisayarda çalışıyor. telefon 16 gb tı destekliyor. cevabınız için teşekkürler.
vutku
14 Mart 2012 22:09       Mesaj #18
vutku - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar hafıza kartıma ulaşamıyorum Pc de ve telefonda her ikisinde de denedim ve hatta birkaç kart okuyucusunda da ama maalesef görünmüyor ! kart elimde ben görüyorum ama onlar görmüyor çok acı bir durum bu Msn Cry yardımlarınızı bekliyorum kartım Kingston micro sd şimdiden tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim Msn Happy
Misafir
26 Nisan 2012 15:41       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hafıza kartımda bir sürü resim ve şarkı vardı. Dün birkaç bişey daha attım fakat telefonumda hafıza kartım gözükmedi. Dosyalara baktım virüs varmı diye yok. hafıza kartımında biçimlendirilip içindekilerin silinmesini istemiyorum. N'olur yardım edinnnnnn Msn Sad((((((
Misafir
1 Mayıs 2012 19:14       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha benim ki daha kötü hem telefonda hem de bilgisayar da açıl mıyo yardım eder misiniz?????

Kaynak: Telefon hafıza kartını görmüyor, sebebi ve çözümü nedir?

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç