Arama

Telefon hafıza kartını görmüyor, sebebi ve çözümü nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Şubat 2016 Gösterim: 232.225 Cevap: 68
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar yeni bi hafiza karti aldim 2gb.ancak tele taktim goruyor ama acmak istiyorum,,,,,, hafiza karti bicimlendirilmedi,,,,,, diyor sonra bicimlendir diye ileti geliyo bicimlendir diyom bicimlendiriliyor diyo sonrada bicimlendirme basarisiz diyo.....tel nokia 5130 hafiza karti 2 gb yardim ederseniz sevinirim tsk
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimkide bilgisayarda takılı kalmıştı artık çalışmıyor bi yardım edermisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telefonum yere düştü ve sonra hafıza kartımı okumadı başka telefonlarda da okumadı içindekiler kayboldu bilgisayarda da görünmüyor lütfen bana yardım edin içindekiler benim için çok önemli :'(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim telefon hafıza kartını okuyor ama bilgisayar okumuyor nasıl olacak yardım edermisin önerdiğiniz program falan varmı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bir adet galasy mini var daha yeni aldım fakat hiçbir kartı okumuyor bana bi yardımcı olabilirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonum hafıza kartını okuyor ama dosyalara giremiyorum dosya biçimi desteklenmiyor diyor ama müzikleri müzik çalarda çalıyor bilgisayarda okumuyor naeyapmam lazım yardımm lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen dün sabaah telefonda bişey yoktu bgn çalışmıyoor bişey söyleyn yardım edin çıkarınca hafıza kartı çıkarıldı diyor sokunca hiç bir şey demiyor Msn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
250 ye yakın yeni çıkN Şarkılardan vardı benmde moralm çok bozuk.:/Msn Sad

ens_
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hafiza kartimi pcye taktim meyer pc hafiza takma yeri bozukmuş tlfna takiyorum hafiza harti gorunuyor fakat acmak isteyince hafiza karti bicimlenemiyor diyo ve acilmiyor lutfen yardim edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 3. problemi yaşıyorum hafıza kartını alalı 1 hafta olmadı ama telefonda bilgisayarda okumuyor. Bahsettigin gibi sıcakdan kaynaklanıyor olablir. Acaba sogutmak için buzluga atsam olurmu, nasıl olur kart felç geçirmesin ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hafıza kartımı hiç bir telefon,kart okuyucusu gormuyor fakat telefonum başka hafıza kartlarını goruyor...