Arama

Bearshare programı nasıl silinir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mart 2013 Gösterim: 48.672 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya yardım edin olmuyo internet yine aynı search oluyo lütfen böyle olmuyo offf çıldırıcam xP bear böle kalkmıyo

Sponsorlu Bağlantılar

geçmişi asla hatırlama olarak seçerseniz google açılırken çıkmıyor..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu nasıl bir program giriş sayfsından kalkmıyor nasıl kalkar
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
16 Mayıs 2011       Mesaj #13
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya yardım edin olmuyo internet yine aynı search oluyo lütfen böyle olmuyo offf çıldırıcam xP bear böle kalkmıyo

geçmişi asla hatırlama olarak seçerseniz google açılırken çıkmıyor..

Alıntı

bu nasıl bir program giriş sayfsından kalkmıyor nasıl kalkar

İEXPLORER için Araçlar/Eklentileri Yönet/Arama sağlayıcıları/ Çıkan pencerede BearShare simgesini seçili hale getirip sağ alt kösedeki Kaldır butonuna tıklayıp eklentiyi kaldırabilirsiniz.

Giris sayfasını değistirmek için Araçlar/İnternet seçenekleri/ Giris sayfası yazan bölümüne açılısta girmesini istediğiniz web adresini yazıp Uygula ve Tamam demeniz yeterli.

Mozilla için aynı sekilde Araçlar/Eklentiler/BearShare seçip Kaldır butonuna tıklayarak ekletiyi kaldırabilirsiniz.

Proğramı ve proğramla birlikte gelen arama motoru eklentisini PC den tamamen kaldırmak için
Denetim Masası/Proğram Ekle Ve Kaldır/ çıkan pencerede BearShare ve Media bar yazan simgeleri seçip kaldır butonuna basıp PC nizden tamamen silebilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende silemiyodum ama ilk önce program ve özelliklerden önce bütün herşeyi silin hiçbiyerde gözükmesin en son prog. ve özelliklerden kaldırın onun dışından kaldır dedikten sonra tamam basıyorm sürekli uyarı geliyo dediğim gibi yapın oluyo Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hele şükür program kalktı çok çok sağolun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
program ve özellikler nerde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu program ve özellikler dediğin yer neresi ya bulamıyorm bi yardımcı olun lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya lanet olsun böyle programı yapanlara . mozilla ve internet explorer da sekmelerde açılıyo. mozillada bide anasayfa google yap diyorum. işe yaramiyo hiçbiri ya delircem ... lütfen yardım XO
tamtur - avatarı
tamtur
Ziyaretçi
9 Haziran 2011       Mesaj #19
tamtur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Ya lanet olsun böyle programı yapanlara . mozilla ve internet explorer da sekmelerde açılıyo. mozillada bide anasayfa google yap diyorum. işe yaramiyo hiçbiri ya delircem ... lütfen yardım XO

KARDEŞ SEN EN İYİSİ ÖNEMLİ DOSYALARINI FLAŞBELLEĞİNE AT SONRA BİLGİSAYARINI FORMATLA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Denetim Masasından Programlar ve Özelliklerden BearShare i ve MediaBar ı kaldırın. Sonra Program files den dosyaları da silin. Sonra araçlardan anasayfanızı google.com yapın. Mozillayı kapatıp açın. Bu kadar teşekkürler.