Arama

Efsane ejderhalar oyun hilesi var mı? - Sayfa 3

Güncelleme: 8 Haziran 2014 Gösterim: 14.525 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
OYUN TRL 1312421yazıp7979 a yoluyoruz gelen mezaja evet 0 yazıp yoluyoruz bu şekilde pırlanta bedava
Sponsorlu Bağlantılar
emrebaskol - avatarı
emrebaskol
Ziyaretçi
24 Temmuz 2012       Mesaj #22
emrebaskol - avatarı
Ziyaretçi
Beyler ünlü trgalanın hılesı calınmıs daha siteye sürülmeyen bir kişi sitesine yüklemiş.Ben kullandım istediğim altın gelmedi ama geliyor 100 altın gelsin dedim 10 geldi bir kaç kez gönderdim bazılarında cevap geldi.Beyler işe yarıyor ben yaptım şu anda full öfkeyim + devler setim de var.Ama uzun süre sonra cevap alırsınız yani ödülünüz size gelir.

Sponsorlu Bağlantılar
Not : Bu site aslında önceden yayınlandı ama site çalındı galiba öyle bir duyum aldım sonra yeniden almışlar ve hileyi aktif hale getirmişler.Beyler hileyi saat 8:08 9:09 10:10 geçe gibi saatlerde göndermeyin yoksa bidaha hile işleve girmiyor bende oldu internet kafeden yapıyorum artık parayı .

Site : boraas - Ana Sayfa
emrebaskol - avatarı
emrebaskol
Ziyaretçi
11 Ağustos 2012       Mesaj #23
emrebaskol - avatarı
Ziyaretçi
Hile bulunduu 2012

>>> Sitesi >>> http://-gamegolds-.tr.gg/
>>> FaceBook Sayfası >>> Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

Anlatılacak fazla bir şey yok.Adam hileyi nasıl yaptığını , yararlanacakl kişilerin neler yapmasını yazmış.

Lütfen denemeden saçma sapan şey yazmayın!
emrebaskol - avatarı
emrebaskol
Ziyaretçi
21 Ağustos 2012       Mesaj #24
emrebaskol - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dwar 'ın hilesi bulunmuyor eve çıkaramazlar wolfteam mt2 gibi basit korumalı şeylerle korunmuyor oyun bu oyunda trilyonlar dönüyor zaten
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar o arkadaşın dedği sizi kandırıyor oyun trl de kendi çarınızın koduna göre deneyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2014       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar oyunda hile vardır herke çarılarının epostasını ve şifresini versin 1000a a kadar vere bilirim