Arama

Efsane ejderhalar oyun hilesi var mı? - Sayfa 2

Güncelleme: 8 Haziran 2014 Gösterim: 14.533 Cevap: 26
Muratcan21 - avatarı
Muratcan21
Ziyaretçi
24 Mart 2012       Mesaj #11
Muratcan21 - avatarı
Ziyaretçi
OYUN TRL 1303012 yazacaksınız ama aralarında mutlaka bir boşluk olması gerek aksi taktirde yakut gelmeyebilir.7979 gonderin ...d alsana hilenin asli Saygilrarimla...................................
(Muracan21) (Diyarbakır) (Ergani) Saygilarmila
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
OYUN TRL 1422838 ya da OYUN TRL 1422838 yazıp (aralarında boşluk bırakın) 7979 e gönderin sonra e postanıza bakın hile gelcek o hileyi kendim upolad ettim pırlanta hilesi var link veriyo
hızlı yapın bi kullanımlık çok nadir bi hile
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hilecimiras.tr.gg sayfasından item ve altın dizdim
nalinafa - avatarı
nalinafa
Ziyaretçi
12 Nisan 2012       Mesaj #14
nalinafa - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım benim bildiğim kadarıyla (((OYUN TRL 1144358))) E GÖNDER ARALRANIDABOSLUK BIRAK BENİM Kİ GİBİ OZAMAN ALTIN GLEİO BENİM ARKADSIN 30 ALTINI VAR SENDE YAZ SENDE GÖNDER VE KAZAN .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hilecimiras.tr.gg diye bi siteye girdim iletişim bölumunden e-postamıı şifremi yazdım istedigim şeyi yazdım geldi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFBYeVU0aTZfZ3pSUWUxdWVxbUltWFE6MQ arkadaşlar süper site işe yarıyo karakterim var adı _Ramses_ ben bu hileyle 13 levele kadar geldim ama son 1o kişimi ne kalmış bence çabuk sizde yapın çünkü site kapanacak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emreaskol piçine inanmayın yalan ben geçici bir çar açıp geliştirdim siteye girdim 1 saat sonra çarı açamadım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu oyunun hilesi bulunursa megadosya bulur msn ve şifrenizi isteyerek çarınızı soyarlar ve kendilerine bedavaaltın yüklerle Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu oyunun telefonla,şifre vermeyle altın hilesi yok. Siz telefondan mesajı atıyonuz. Adamın çarına pırlanta yollamış oluyonuz. Şifrenizi veriyonuz. Adam çarınızı çalıyo.Çarınız adamın çarından iyiyse sizin çarla oyuna devam ediyo. Adamın çarından kötüyse de tüm eşyalarınızı satıp paraları kendi çarına postalıyo. Böyle şeylere inanmayın. Ama onun dışında görev yapmak amaçlı hileler var. Magmarsınız ve yalnız gungl kesemiyo musunuz? Öncelikle iki ırktan da çarınız olcak. Yalnız gungl kesmek için iki çarıda çion kasabasına getirceniz. Sonra magmar çarı yalnız gungl daldırcanız. İnsan çarıda magmar çara daldırcanız. Şöle olcak : magmar çar vs insan çar ve yalnız gungl. dartrong askerleri insanı öldürmek için dövüse gircek. O da şöle olcak dartrong askerleri+magmar çar vs insan çar+yalnız gungl. askerler gelip insanı öldürcekler. sonra gungl'ı da öldürcekler. Böle böle kascaniz. İnsansanız da ona göre uyarlayin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Oyunumuzun kesinlikle bir hilesi yoktur.Bir açık,hile,program,hile sitesi ve başka hile için gerekli olan bir aracı gereci yoktur.Oyun tamamen hilesizdir.Öncelikle sonu "Tr.Gg" olan sitelere kesinlikle inanmayınız.! Bu siteler bedava açılıyor...Ayrıca bir program veya bir dolandırıcılık ağına lütfen düşmeyiniz !. Oyunumuz kesinlikle hilesizdir...