Arama

Psikiyatri hastasıyım çalışamıyorum, maddi yardım nasıl alabilirim?

Güncelleme: 19 Eylül 2012 Gösterim: 1.736 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 1.5 yıldır psikiyatri hastasıyım. hastanelerde yattım ama yinede hastalığım devam etmektedir. çalışamıyor ve ihtiyaçlarımı karşılayamıyorum. ben maddi konuda yardım istiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
29 Haziran 2011       Mesaj #2
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
çoğu valiliklerde, kaymakamlıklarda "halk günleri" vardır. sizin yöre mülki amirine bu günlerde ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
yoksa da, çekinme, dilekçe yaz valilik veya kaymakamlığa, "yarım elma gönül alma" dahi olsa bi yardımda bulabilirler.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
5 Temmuz 2011       Mesaj #3
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Öncelikle geçmiş olsun, yardım için bulunduğunuz bölgenin muhtarlığına gidiniz ve hastane kağıtlarını yanınızda götürün muhtarlık size bilgi verecektir eminim ve durumunuzu güzel bir şekilde arz edin aynı zamanda bağlı bulunduğunuz belediyeye giderekte yardım alabilirsiniz kolay gelsin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

maddi yardim istiyorum ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

men azeriyim kardesh.kadin menim arkadawim.babasi xasta imiw cox kredi para almish babasinin tedavisi icin.malesef babasi ölmush.kac ay sonra annesi xastelenmish o yashasin deye yene borca girmish.en son özü eseb ve süd vezisi problemi yashamish.indi malesef borcdan kurtula bilmir.canina kasdi düsünüyor.bu sebebden men din kardeshlerime üz tutdum.korkuyorum 2 cocugu var.1 insanin gücü catmaz ancaq bir olsaq bir anneni kurtarmish olariq.Allah rizasi ücün