Arama

Avea hattıma gelen fazla fatura tutarı için nereye şikayette bulunabilirim?

Güncelleme: 11 Kasım 2012 Gösterim: 3.119 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
0507 940 40 83 Sayin avea yetkilileri benim normal 30 tl siz 45 gönderiyorsunuz benim konusmam dolmuyor bile. Artik sordugum da neden 45 siz diyosunuz ringa ben iptal ettirdim tekrar mesaj geldi ringaya kayitlisiniz diye ben hepsini iptal ettirdim tekrar neden geliyor? Siz dolayli yoldan para kazanmak istiyorsunuz müsteriyle oynuyorsunuz ben sizden ringa müzigi istemedim o müzigi telefona nasil koyduysanizz lütfen cikarin. Internet gibi v.s seyleri iptal ettirdim ama mesaj geliyor tekrar mesaj gelmesin hani sizin gibi oturakli firma bu gibi ufak seylerden para kazanmaya calismasi dolayli yodan yakismiyor.Lütfen cevabimizi bekliyorum degilse bu tekrar tekrar devam edersen baska firmaya gececegim.
Sponsorlu Bağlantılar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #2
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

0507 940 40 83 Sayin avea yetkilileri benim normal 30 tl siz 45 gönderiyorsunuz benim konusmam dolmuyor bile. Artik sordugum da neden 45 siz diyosunuz ringa ben iptal ettirdim tekrar mesaj geldi ringaya kayitlisiniz diye ben hepsini iptal ettirdim tekrar neden geliyor? Siz dolayli yoldan para kazanmak istiyorsunuz müsteriyle oynuyorsunuz ben sizden ringa müzigi istemedim o müzigi telefona nasil koyduysanizz lütfen cikarin. Internet gibi v.s seyleri iptal ettirdim ama mesaj geliyor tekrar mesaj gelmesin hani sizin gibi oturakli firma bu gibi ufak seylerden para kazanmaya calismasi dolayli yodan yakismiyor.Lütfen cevabimizi bekliyorum degilse bu tekrar tekrar devam edersen baska firmaya gececegim.

Şikayetiniz buradan ulaşmaz, Aveanın müşteri hizmetleriyle görüşmelisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2011       Mesaj #3
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Avea hatlı telefonunuzdan 500'ü arayın müşteri hizmetleriyle görüşün(görüşme ücreti açma kapama 60 kuruştur). Başka bir operatörden arayacaksanız 444 1 500'den arayabilirsiniz bunun arama ücreti daha farklıdır önermem.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benden fazladan para alındı tekrar iade yapılmadı gerekliyerlere bildirecem . iade yapılmassa