Arama

Periler gerçekten var mıdır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Ocak 2017 Gösterim: 23.859 Cevap: 39
bekirr - avatarı
bekirr
VIP VIP Üye
10 Mayıs 2012       Mesaj #11
bekirr - avatarı
VIP VIP Üye
bence perisine göre değişir...peri vardır güzeldir peri vardır çirkindir, benim zannımca eğer peri güzelse vardır ve ayrıca güzele güzel demem güzel benim olmayınca gibi anonim bir cümle kurarak aslında her insanın yarattığı(yaratmak Allaha mahsus olmakla birlikte) hayal gücünün büyüklüğü oranında hayal kahramanları vardır benim hayalimdeki peri ise henüz konmadı yüreğimin kıyısına ve aklımın sınırına, bakalım bekleyip göreceğim..umarım sizler perilerinizle mutlusunuzdurMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
SuDoKu - avatarı
SuDoKu
VIP DersFobik
10 Mayıs 2012       Mesaj #12
SuDoKu - avatarı
VIP DersFobik
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

eğer hayal gücü olsa ki olamaz çünkü kimsenin hayal gücü bu kadar gelişmemiştir bn şöle düşünüyorum bu çizgi filiimlerin falan yapımcıları görmüş olmalılarki ondan dolayı böyle çizgi filimler oluo eğer öle olmasa bu perileri hayal edecek kimse yoktur

İnsan hayalgücünün sınırlarından nasıl bu kadar eminsin? vampirler, kurtadamlar, periler, boynuzlu atlar,devler vs. hepsi zamanla insanların hayal gücünün ürettiği şeylerden ibarettir. Çizgi filmlerde fantastik olan birçok şey var. Hepsinin varlığına inanmaya devam edersek geriye "insan" denilen bir varlık kalmayacak.
Sponsorlu Bağlantılar
Hayat mı dengesiz benim ruh halim mi....Çelişkideyim.
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
10 Mayıs 2012       Mesaj #13
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Peri. Gerçekten insanın hayal gücü ürünlerinden biri. Biri hayalinde bir karakter yaratıyor ve ortaya salıyor kananda kanıyor. Böyle birşey yoktur. Hayal gücünün bir ürünüdür sadece.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Periler vardır.Eğer gerçekten inanırsanız görürsünüz.Çünkü inanırsanız ve isterseniz herşeyi görebilir ve başarabilirsiniz.Bunu sakın unutmayın.Başkaları ne derse desin.Hayalinizin peşinden gidin. Msn Wink Başaracaksınız.Ben ve arkadaşım periler hakkında araştırma yapıyoruz. Onları görmek için herşeyi yapacağız.Onlara var gücümüzle inanıyoruz.Perilerin cinlerin dişi hali olduğunu ve kötü olduğu söyleniyor.Bence yalnış iyi perilerde vardır.Ve gözetlenmekten hoşlanmıyorlar.Biz onlar için herşeyi yapacağız.Onlar biz insanlardan korkuyorlar.Bu yüzden ve gerçekten de insanlar mı bilmiyorum.İnsan halleri olup olmadıklarını yani insan olabiliyorlar mı? Aslında isterlerse herşey olabilirler.Onların özel yetenekleri varmış sanırsam.. Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kaç gün öncesine kadar bende perileri çocuklarımın izlediği çizgi film kahramanları zannediyordum taki eşim görene kadar. ormanda yada dağda yaşamıyoruz, bursa gibi büyük bir şehirde yaşıyoruz. evimizin karşısında yeşil alan mevcut. bir gece yarısı ben üst katta annemlere çıkmıştım. eşim yatarken dişarıda bir ışık görüyor merak edip pencereye yaklaşıyor ışıkta giderek büyüyor. yeşil alanla aramızda cadde geçiyor tahminene 3m falandır. ağacın önünden yaklaşıyor sonra yukarıya doğru halanıp binaların arkasına doğru gidiyor. eşim görünce beni aradı ama bana nasip olmadı. yusufcuk böceğine benzer kanatları varmış zar gibiymiş, bedeni ve kafasıda varmış ama yüzünü görmemiş, kanatlarının olduğu taraftanda ışık çıkıyormuş. eşim asla yalan konuşmayan bir insan bunun üzerine bende site site geziyorum ve araştırıyorum. bunlar gerçekte perimidir bilmem ama birçok eski kültürde geçiyor. eskiden böyle efsanelere delinin biri sallamış yazmış yüz yıllar sonrada efsane olmuş diye düşünürdüm. şimdi ise bilmediğimiz çok şey var diyorum.teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hayır uzaylılar kanıtlandı vampirlerde öyle periler neden gerçek olmasın

Bence de. uzaylilari coktan kanitladilar Vampirlik vc17 virusuyle oluyor. Aslinda ulkelerin birinde peri iskeleti bulmuslar kanatlari ve saclari tipki bir insan gibi o sey peri olmasin da ne olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bnce vardır çünkü çizgi filimlerde geçio bn çizgi filimlerde var die bir kesinlik koyuyorum çünkü eğer periler yoksa çizgi filimlerde falan nasıl çıkıo eğer hayal gücü olsa ki olamaz çünkü kimsenin hayal gücü bu kadar gelişmemiştir bn şöle düşünüyorum bu çizgi filiimlerin falan yapımcıları görmüş olmalılarki ondan dolayı böyle çizgi filimler oluo eğer öle olmasa bu perileri hayal edecek kimse yoktur

Evet bence de. Soylesenize kim bocek boyutlarin da kanatli insanlari hayal edebilir ki?!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Periler vardır.Eğer gerçekten inanırsanız görürsünüz.Çünkü inanırsanız ve isterseniz herşeyi görebilir ve başarabilirsiniz.Bunu sakın unutmayın.Başkaları ne derse desin.Hayalinizin peşinden gidin. Msn Wink Başaracaksınız.Ben ve arkadaşım periler hakkında araştırma yapıyoruz. Onları görmek için herşeyi yapacağız.Onlara var gücümüzle inanıyoruz.Perilerin cinlerin dişi hali olduğunu ve kötü olduğu söyleniyor.Bence yalnış iyi perilerde vardır.Ve gözetlenmekten hoşlanmıyorlar.Biz onlar için herşeyi yapacağız.Onlar biz insanlardan korkuyorlar.Bu yüzden ve gerçekten de insanlar mı bilmiyorum.İnsan halleri olup olmadıklarını yani insan olabiliyorlar mı? Aslında isterlerse herşey olabilirler.Onların özel yetenekleri varmış sanırsam.. Msn Grin

İyi periler tabii ki vardir. Dunyadaki hersey ikiye ayrilir iyi varliklar ve kotu varliklar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
periler gerçek diye kanıtın varmı periler hayal ürünüdür
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
periler var bi kere ben 9 yaşıdayım 4.sınıfa gidiyorum ama yinede ben her zaman perilere inanıcam