Arama

Periler gerçekten var mıdır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Ocak 2017 Gösterim: 23.860 Cevap: 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2013       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bence periler var çünkü flimlerde yada çizgi flimlerde adı geçiyo nasıl peki kendi kafalarındanmı uyduruyorlar yoksa gerçekte oldukları içinmi böyle onların tarzında şeyler söylüyorlar çok merak ediyorum her şey varken neden periler olmasın sonuç olarak ispatlanamadılar ama adı nerden geliyo belki onların başka bir boyutları vardır bizim bilmediğimiz yada göremediğimiz

hayal gücün çok genişmiş..
çizgi filmlerde gerçek değildir zaten o periler ise fotomontajdır adı geçebilir her adı geçen gerçek olacak diye bir şart yoktur kendi kafalarınden uydurmuyorlar ama mesela çilek geçse çizgi filmde kafadan mıuydurmuş oluyorlar başka boyutları tabiki olabilir ama kanıtlanmamış bir boyut olduğu için perilere var diyemeyiz tabiki bu benim fikrim ama başkaları ne düşünr bilemem!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Msn Happy
Doğukan7878 - avatarı
Doğukan7878
Ziyaretçi
17 Şubat 2013       Mesaj #32
Doğukan7878 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

dünyada gerçek peri var mıdır?

yoktur arkadaş yoktur sadece efsane
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2013       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bu tip batıl inançlarım yoktur ama çektiğim şey büyülü." bak misafir araştırdım bulamadım ama bu cevap yeter mi sana büyü yok peri yoktur ne kadar olsa bile görünemez herhalde
İngiltere'de yaşayan Phyllis Bacon isimli bir kadın, bahçesinde görüntülediği bu karenin ardından şimdi perilerin gerçekten varolabileceğine inanıyor.

55 yaşındaki Bacon'ın amacı sadece bahçesinin fotoğrafını çekmekti. Ancak fotoğrafa baktığında gözlerine inanamadı. Kelebeğe benzer bir şeyin ağacın hemen önünde olduğunu fark eden kadın, bunun bir kelebek olmadığına karar verdi. Fotoğrafı arkadaşlarına da gösteren Bacon, bu parlak ışığın bir peri olabileceğini düşündü. buda bir haber
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2013       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hayır yoktur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2013       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bunlar efsanedir...şu ana kadar gerçek bir perinin varlığı tespit edilmemiştir...
Dracu De Prince - avatarı
Dracu De Prince
Ziyaretçi
8 Eylül 2014       Mesaj #36
Dracu De Prince - avatarı
Ziyaretçi
Tabi ki periler vardir,arkadaslar bakin size soyliyorum!!! Periler var ve kim bilir,sizin de bir periniz var.Eger buna gercekten inaniyorsaniz tabii ki onu icinizde hiss edicek ve belki de goruceksiniz.Bende ise yaradi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2015       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Periler gerçekte vardır ve bunu çoğunlukla herkes bunu biliyordur . Ben de filmlerdeki gibi buz büyüsü nasıl kullanılabilecegini bulmaya çalışıyordm ama bulamadım eğer bulabilen varsa buraya yazsın ve herkes bundan yararlansin demek isterdim ama yapmaz caiz değildir ve dinimiz tarafından kesinlikle yasak edilmiştir büy ü nasıl yapılacağını araştıran ve bu yazdıklarimi okuyan kişi bu YAZDIKLARIMI ciddiye al ve sihir numaralarını araştırma internette öyle birşey kesinlikle yoktur !!! ...Lütfen aramaktan vazgeç ve hayatinin tadına bak ..Eğer gerçekten istiyorsan ve dinin İslam ise cehenneme gidipte Cehennem ateşine yanmak istemesin ile degilmi!!!!!!!!....Bu dünyada milyonlarca özel güçlere sahip insanlar mutlaka vardır ve bazıları güçlerinden memnun değillerdir ve uzuntu çekiyorlardı ben onların acılarını felamabelki anliyamam ama bende tabikide bir ozel guce sahip olmayi gercekten de cok isterdim en azindam cesaretim cok olrdu ..Simdi sizze bir kjelime soylicem bunu aklinizdan cikarmayin...!!!Asla nefsine yenik düşme ve kendi nefsini egitmeyi bil ,sakinlestir nefsinle dusman olma onla arkadas ol ve eger senden kotu bir sey yapmani isterse sakin yapma!!!!bu bir sinav hayatidir bu sinavdan hep yuksek al ki !!!!ALLAH IN TAKDİRİNİ KAZAN !!!!!BU ACİMASİZ HAYATTA SANA İYİ ŞANSLAR!!!
İlayda - avatarı
İlayda
Ziyaretçi
17 Eylül 2016       Mesaj #38
İlayda - avatarı
Ziyaretçi
Peri diye birşey gerçekten vardır tabiki benim anlattığım winx gibi renkli perilerden değil yada blumx butterfx feirix falan winx in bir çok peri çeşidi var ama bu periler öyle değil bunlar melek gib birşey 15 yaşında belirir gerçekten peri diye birşey olmasaydı günümüze gelemezdi biraz mantıklı düşünerek ben bu olayı buldum!!..

Birkaç kişi gerçekten bir peri görmüş ve bu konu günümüze kadar gelmiş
bulunmaktadır... Eğer gerçekten peri diye birşey olmasaydı kimse bu sözcüğü
Bulamamış ve inanmamıştı ve peri diye birşey olmayacaktı!!.................. 👍👌👏👻
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2017       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet tabiki vardır çünkü uzmanlar tarafından bulunan bir çok peri vardır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2017       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dünyada 81 ayrı alem vardır bunlardan hayvanlar insanlar periler cinler şeytanlar melekler yani aslında sihir var olan birşeydir doğrusu ben aramızda perilerin olduğuna inanıyorum bu sadece bir tahmin mi bilmiyorum ama ben bakmadan doğru cevabı bulabiliyorum bunu yeni keşfettim ama her zaman olmuyor bilmiyorum bunu 100 kere denedim yaklaşık 40 45 tanesi doğru çıktı ama bence tesadüf