Arama

Hazal Kaya ile Çağatay Ulusoy sevgili olabilirler mi? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Mayıs 2013 Gösterim: 42.128 Cevap: 68
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bencede olabilirler. Çünkü çok yakışıyolar.
Sponsorlu Bağlantılar
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
30 Haziran 2012       Mesaj #52
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
Böyle bir şeyin olup olamayacağını kimse bilemez.Zamanla belki sevgili olurlar.Ama belki de olamazlar.
Sponsorlu Bağlantılar
In science we trust.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
muhteşem bir çift olurlar çünkü ikiside okadar muhteşem okadar güzel okadar tatlılarki neden olmasın hayatta en çokistediğim şeyler arasında onların filmdeki gibi birbirlerini sevmeleri ne olur bu mesajları yani tavsiyeleri çağatay ulusoy ya gösterinde biran önce sewgili olsunla ne olur ya çok tatlılar hele de hazal...Msn Inlove
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Keşke sevgili olsa falan demekle olmıycağını herkes biliyor tabi ama insan merak ediyor.Kendi yaşıtın bi insan, biri güzel biri yakışıklı birbirine deli gibi aşık iki sevgiliyi oynuyolar dizideki bakışları falan bizi bile etkiliyor o kadar sahneleri insanın içinde hiç mi kelebekler falan uçuşmaz, hiç mi midesi ağrımaz bi hoşlantı olmaz? Birisinden birisi adım atsa bence karşılıksız kalmazdı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence evet cünkü dizide cok iyi uyollar birbirine o cagatay ulusoyun hazal kaya bakislari cok güzel ve cok tatli bisey insallah beraber olurlar ve allah yazdiysa bozmasin ...... Hazal Kaya & Cagatay Ulusoy = <3<3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Karakterleri ve hayattan beklentileri farklı. Ayrıca Hazal'ın hayatında çok sevdiği biri var, Çağatay'ı bilemem.
Onun da vardır ya da olur inşallah.
Dizilerde gördüklerinizle gerçektekiler çok farklı.

Not olarak eklemek gerekirse, Hazal çok düzgün, karakterli, dobra, işini aşkla yapan, çalışma
arkadaşlarına karşı son derece saygılı, genel olarak takdir edilecek biri.
Tanıdığım için gönül rahatlığıyla konuşabiliyorum.
Yolu açık olsun!..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence birbirlerine çok yakısıyorlar . SATEN dizideki samimiyet onları aska itebilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İKİSİNEDE BAYILIYORUM İKİSİDE ÇOK GÜZEL BİR YÜZE SAHİP SANKİ BİRBİRLERİNİ TAMAMLIYORLAR.ONLARA BAKINCA HİÇ AYRILMASINLAR DİYORUM.O KADAR YAKIŞIYORLARKİ SANKİ TEK KİŞİLER.SANKİ BİRBİRLERİNİ GÖZLERİNDEN ANLIYORLAR.BİR ARADA ONLAR MUHTEŞEMLER HİÇ AYRILMASINLAR VE GERÇEK OLSUN AŞKLARI.ELLERİ GÖZLERİ HİÇ AYRILMASIN ONLAR ÇOK ÖZEL SANKİ BİRBİRİ İÇİN YARATILMIŞLAR.SİZİ ÇOK SEVİYORUM MUHTEŞEMSİNİZ SİZİ BİR ARADA GÖRMEK BÜYÜK MUTLULUK ALLAH AYIRMASIN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
byla hazal kayanın ilişkisi var olmasada olmalılar hazal kaya ile çağatay yakışıyor . bence evlenebilirler hazal kaya bide manken değil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
keske gercekten sevgiri orsaniz cunku sizin firimde yasadigin sey bir masar gibi gercekten sevgiir ormanizi cok ve cok cok istiyorum