Arama

Facebook hesabım kapatılmış görünüyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 4

Güncelleme: 22 Mayıs 2014 Gösterim: 11.016 Cevap: 38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gecen gün arkadasıma 'Fotograflarından video yapmıslar gördün mü ?' diye arkadasından bir mesaj gelmis facebook hesabına. Oda linke tıklamıs ve tekrar giris yapması gereken sayfa gelip bilgilerini yazıp girmis. Fakat simdi facebook hesabı arkadasları tarafından kapatılmıs gibi görünüyo ama kendisini girdiginde sadece ayarlar ve cıkıs menüleri görünüyo. Bu tür bir sorundan nasıl kurtulabiliriz ? Bu konuda bilgisi olan benimle paylasırsa cok sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
tuana25 - avatarı
tuana25
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #32
tuana25 - avatarı
Ziyaretçi
selam bende facebok hesabıma baska bırı gırıs yapmaya calıstıgı ıcın guvenlık nedenıyle kapatıldı kımlıgımı ıstedı facebook hesabımı gerı alabılmem ıcın tarayarak kımlıgımıde yolladım hala acılmadı bı cevapta alamadım ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
oltsea - avatarı
oltsea
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #33
oltsea - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar sorun yok ortada öyle linklere girildiğinde karşınıza çıkan sayfada giriş yaparsanız e-posta ve şifreniz o sahte facebook sayfasını yapan kişiye gidiyor.Yani arkadaşım facein çalınmış ve mark tarafından galiba engel yemişsin ne zaman açılır onu bilemem ama böyle sayfaların linklerine dikkat edin.
oltsea - avatarı
oltsea
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #34
oltsea - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tuana25 adlı kullanıcıdan alıntı

selam bende facebok hesabıma baska bırı gırıs yapmaya calıstıgı ıcın guvenlık nedenıyle kapatıldı kımlıgımı ıstedı facebook hesabımı gerı alabılmem ıcın tarayarak kımlıgımıde yolladım hala acılmadı bı cevapta alamadım ne yapmalıyım

arkadaşım kandırılmışsın Msn Happy kimliğin facebook tarafından değil o sayfayı yapan kişinin elinde şuan arkadaşlar böyle şeylere inanmayın :/ facebook hiçbir zaman kimlik istemez.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar aynı şey bendede oldu aynı link banada geldi bende bastım bir videoda fotoğrafların var dediler bende bastım şimdi tek açtığım sayfalar gözüküyo hiçbir şey yapamıyorum yardım
janparty - avatarı
janparty
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #36
janparty - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Güvenlik Bilginizi Biliyorsanız Sorun Yok Facebook Hesabınızı Tekrar Geri Açabilirsiniz..
Ancak Hesabınız Kapatılmışsa Nedenleri Şunlar Olabilir ;
Sahte Hesap
Geçersiz Kullanıcı
Veya E-Mail Onaylaması Yapmadıysanız
Yardımcı Olduysam Ne MutLu Bana Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim arkadaşım var onun face sine giriyorum ama kendimi göremiyorum herhangi bir engelleme durumu da yok sadece o kişi göremiyor beni yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar size tavsiyem eğer hiç bir şekilde sonuçalamazsanız hesabı açamazsanız yeni face açtığınızda bi de yedek açın..
nurcan - avatarı
nurcan
Ziyaretçi
22 Mayıs 2014       Mesaj #39
nurcan - avatarı
Ziyaretçi
faceboka girmek için şifremi girdim ve şifremin 10;26 da değiştirildiğini yazıyordu ,öüme hotmail hesabı vede e postayla iletişim kurmak için iki yazı çıktı en kötüsü bnm bunlara erişimim yok , büyük ihtimalle çalındı fakat arkadaşımın adresinden kendi profilim de görül müyor lütfen yardım ediin Msn Sad Msn Sad