Arama

Facebook hesabım kapatılmış görünüyor, yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 22 Mayıs 2014 Gösterim: 11.013 Cevap: 38
MrJnL - avatarı
MrJnL
Ziyaretçi
29 Ağustos 2011       Mesaj #1
MrJnL - avatarı
Ziyaretçi
Gecen gün arkadasıma 'Fotograflarından video yapmıslar gördün mü ?' diye arkadasından bir mesaj gelmis facebook hesabına. Oda linke tıklamıs ve tekrar giris yapması gereken sayfa gelip bilgilerini yazıp girmis. Fakat simdi facebook hesabı arkadasları tarafından kapatılmıs gibi görünüyo ama kendisini girdiginde sadece ayarlar ve cıkıs menüleri görünüyo. Bu tür bir sorundan nasıl kurtulabiliriz ? Bu konuda bilgisi olan benimle paylasırsa cok sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
MrJnL - avatarı
MrJnL
Ziyaretçi
29 Ağustos 2011       Mesaj #2
MrJnL - avatarı
Ziyaretçi
Gecen gün arkadasıma 'Fotograflarından video yapmıslar gördün mü ?' diye arkadasından bir mesaj gelmis facebook hesabına. Oda linke tıklamıs ve tekrar giris yapması gereken sayfa gelip bilgilerini yazıp girmis. Fakat simdi facebook hesabı arkadasları tarafından kapatılmıs gibi görünüyo ama kendisini girdiginde sadece ayarlar ve cıkıs menüleri görünüyo. Bu tür bir sorundan nasıl kurtulabiliriz ? Bu konuda bilgisi olan benimle paylasırsa cok sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
29 Ağustos 2011       Mesaj #3
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
kapatılmış gözüküyorsa, "hesabı durdur" tıklamışssın gibime geliyor.

face yi kötüye kullanımı engelleme adına; devamlı beğen yaparsan, tanımadığın gibi gördüğü kişileri devamlı eklemeye çalışırsan, 2 gün 15 gün 2 ay gibi ceza veriyor.

şu an sizin önünüze çıkan sayfada "yardım" konusunu takip edersen, iletişim kısmına ulaşabilirsin.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
MrJnL - avatarı
MrJnL
Ziyaretçi
29 Ağustos 2011       Mesaj #4
MrJnL - avatarı
Ziyaretçi
Anlattıgınız gibi bir sorun degil benimki. Muhtemelen 'spam' olarak adlandırılan bir linke tıklama sonucunda olusan bir durum. Genelde hack amaclı kullanılır diye biliyorum. İlk önce hacklendi sandım fakat hacklenmis olsa hesaba hicbir sekilde giremem. Benim sorunum tam tersi, hesaba mail adresimi ve sifremi yazıp girince karsıma sadece ayarlar ve cıkıs bölümlerinden olusan bi sayfa geliyo. Fakat diger arkadaslarım hesabımı kapatılmıs olarak görüyolar. Bircok yerde arastırdım fakat sorunun ne olabilecegini bulamadım.
skull - avatarı
skull
Ziyaretçi
30 Ağustos 2011       Mesaj #5
skull - avatarı
Ziyaretçi
açıkca söylemek gerekirse bu sorunun benzerini bende altı aydır yaşıyorum incisözlükte tıkladığım bir link beni facebookun araştırma geliştirme kulanıcısı yaptı yani facebook ileride gerçekleştirececegi yenilikleribenim üzerimde deniyor. eskiden arkadaşlarımı göremiyor sadece sayfaların paylaşımlarını görüyordum aradan zaman geçti şimdi arkadaşlarımı görüyorum ama sohbet edemiyorum facebook da kendi sayfamın dısına çıkamıyorum esir hayatı yaşıyorum anlıyacağınız... kobay faresinden farkım yok

sana tavsiyesiyem hesap ayarlarındaki Ağlar bölümdeki tüm ağlardan ayrıl
ama işe yaramaz yeni bir face açmaktan başka çaren yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben gökhan 19 yasındayım facebookla ilgili bi yardım istiyorum kullanıcı adımı ve sifremi giriyorum giriş yaptıgım gbi karsıma açtığım sayfam çıkıyor kendi profilim mesajlarım arkadaşlarım yok facebook a mesaj gönderdim neden kapatıldi diye kapatılmış hesap bulunmamaktadır diye bi mail geldi bana yardımcı olurmusunuz lütfen...SAYGILAR
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
1 Eylül 2011       Mesaj #7
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb ben gökhan 19 yasındayım facebookla ilgili bi yardım istiyorum kullanıcı adımı ve sifremi giriyorum giriş yaptıgım gbi karsıma açtığım sayfam çıkıyor kendi profilim mesajlarım arkadaşlarım yok facebook a mesaj gönderdim neden kapatıldi diye kapatılmış hesap bulunmamaktadır diye bi mail geldi bana yardımcı olurmusunuz lütfen...SAYGILAR

Facebook güncelleme yaptığında bazen sorunlar olabiliyor, tarayıcı geçmisini ve çerezlerini silip tekrar deneyiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrjnl aynısını dün ben de yaşadım bana da bir gün önce fotoğraflarından video yapmışlar gördün mü diye bi yazı geldi tıkladım ama o an olmadı hiçbir şey dün gece ele geçirdiler hesabı benim hesabımla facebooka reklam vermişler yöneticisi ben olarak gözüküyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ADMİN DOĞRUDİO O BİDE KALICI OLARAKDA BANYİYE BİLİOSUN OYUNLARIMDAN BAZILARI KAPANDI. YANLIŞ KULLAN DIĞIM İÇİN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya meraba faceme giriş yaptığımda sadece cıkıs yardm ve yönettiğim sayfalar var acaba nasıl düzeltebilirim ltfn yardm edin facemi nasıl düzeltebilirim?