Arama

İş yerinden maaş ödemesi yapılmıyor, sigorta yatırılmıyor, maaşımı nasıl alabilirim?

Güncelleme: 27 Ağustos 2012 Gösterim: 2.429 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1 aydır çalışıyorum maaşımı alamıyorum sigortamda ödenmiyor işten çıkcam maşımı nasıl alabilirim lütfen yardımcı olun
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
belediyeler yine maaş ödemiyor.bu belediyelerde çalışam memur ve işçiler neden hala maaşalamıyor belediye başkanları kimseyi takmıyor ve keyfi davranıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir şantiyede başka bir firma adına taşaron olarak iş yapıyordum metraj usulü yaptıgım bu işten 8 bin tl alacagım birikti bizim firmanın şantiye şefi tarafından imzalı alacak tutarlı belgem var ama firma iflasını verip dagıldı bütün çalışanlar ortada kaldık ilgilenen yok şantiyede bizi ilgilendirmez deyip kapıya koydu benim bildigim şantiyeler iş bitimine kadar garanti bir para alırlar onu normalde bize vermeleri lazım degilmi ortada iki ay yapılmış bitmiş bir iş var nereye başvuracagız işçi mahkemesi bakarmı bu davaya yardım lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MRB ADIM HAKAN MERSİN ÜNV. DE ÇALIŞIYORUM EŞİM BİR TEKSTİL ATÖLYESİNDE 7AY KADAR ÇALIŞTI SİGORTASIZ OLARAK SİGORTASINI YAPACAM DEDİ OYALADI BİZİ ŞUGÜN YAPACAM BUGÜN YAPACAM DİYE İŞ VEREN 7 AY SONUNDA YİNE YAPMADIĞI İÇİN EŞİMDE İŞTEN ÇIKTI 16 GÜNLÜK ALACAĞI KALDI BUNUDA VERMİCEĞİNE SÖYLÜYO NE YAPMAMIZ LAZIM TEŞEKKÜR EDERİM.
ramazan eroğlu - avatarı
ramazan eroğlu
Ziyaretçi
27 Ağustos 2012       Mesaj #5
ramazan eroğlu - avatarı
Ziyaretçi
bir şirkette 13yıldır devamlı çalişiyorum sıgorta günlerim net yılda 360 gün şimdi beni mevsimlik işci stadüsüne düşürmekle tehdit ediyorlar mümkünmü