Arama

Cep telefonlarını hafıza kartları nasıl biçimlendirilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Kasım 2012 Gösterim: 4.533 Cevap: 1
renega - avatarı
renega
Ziyaretçi
15 Eylül 2011       Mesaj #1
renega - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu sabah telefonumun hafıza kartından 1-2 müzik dinledim ve kapattım yaklaşık 2 saat sonra resimler bloke olmuş ve tüm dosyalar silinmiş durumdaydı, virüsten şüphelendim bilgisayara hafıza kartı yardımızla taramalar yaptım ama hiçbir programdan antirirüs sistemlerinden sonuç amaladım birde bu yetmezmiş gibi biçimlendirilmiyor bile..
usb virüs scanner programları ve antivirüs programları işimi görmedi.
ve hafıza kartını 2 gün önce almıştım..
işte fotoğraf:

Cep telefonlarını hafıza kartları nasıl biçimlendirilir?
Karmaşık karakterli klasörler silinmiyor ve açılmıyor (açmaya kalkınca yukarıdaki hatayı veriyor)
ve birde bilinmeyen dosya var özelliklerine bakınca 0 Bayt ama üzerine gelince 3.41Gb yazıyor ki hafıza kartı 2 Gb Msn Sad Ve dosya uzantısı çok karmaşık)
sizin bildiğiniz biçimlendirme programı yada kilitli dosyalara girme programı varmı?
EN İYİ CEVABI berfin81 verdi
Merhaba hafıza kartıma virüs bulaştı ve biçimlendirmem gerektiğini öğrendim biçimlendirmeye çalıştığımda windows biçimlendirmeyi bitiremdei diyo bu benim 2. hafıza kartım ve daha 1 hafta oldu alalı 3.sünü almam lazım ya uff lütfen yardım edin.
Sponsorlu Bağlantılar
berfin81 - avatarı
berfin81
Ziyaretçi
16 Kasım 2012       Mesaj #2
berfin81 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Merhaba hafıza kartıma virüs bulaştı ve biçimlendirmem gerektiğini öğrendim biçimlendirmeye çalıştığımda windows biçimlendirmeyi bitiremdei diyo bu benim 2. hafıza kartım ve daha 1 hafta oldu alalı 3.sünü almam lazım ya uff lütfen yardım edin.
Sponsorlu Bağlantılar