Arama

Eeose kirpik uzatıcı hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 2

Güncelleme: 8 Ağustos 2014 Gösterim: 27.971 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben almış bulundum ama kullanamadım. verdiğim paraya yazık oldu, bir kere kullanımı çok zor. yatmaya giderken bunu sürmek için 15-20 dk fazladan zamanınız var mı sizin? benim yok malesef. verdiğiniz paranın yarısınıda pamuk emiyor Msn Wink ayrıca aldıktan sonra yorumları okuyunca eczaneden satılmadığı içinde güvenemedim. sonra arkadaşım kullandığı ürünü tavsiye etti. eczeneden satılıyor ve eyeliner gibi kullanımıda çok kolay. hem kaşa hemde kirpiğe. 2 haftadır bende kullanıyorum. bence hemen fark etti daha şimdiden. 1-2 ay düzenli kullanmamgerekiyor. hydropeptide kirpik besleyicisi, herkese güvenle tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar
neslihan/istanbul
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlginç. Ben de eeose kullanıyorum. Sanki başka bir üründen bahsediyor gibisiniz. Ben eeose yi eczaneden aldım. Üstelik hiç de zor değil kullanımı. Bahsettiğiniz diğer ürünü de araştırdım. 5ml imiş. eeose 10 ml. Göz için kullanılan bir ürün. Aynı fırça ile steril değil kullanmak. Eeose de tek kullanımlık uygulama çubukları var. Walla ben çok memnunum etkisini de görmeye başladım bile. 1 dakikada uyguluyorum. hiç sıkıntı değil kullanması.
Ben 1 ürüne 90 küsür lira vericemde, zahmetli yok bilmem ne diye kullanmıcam. ne zahmeti çubuğun üzere alıp sürüyosun işte. Sonunda kirpikleri uzuyor insanın. Eczacı bana uzun uzun anlattı klinik çalışmalarını falan. gayet güvenle kullanıyorum. Bana biraz reklam koktu yazdıklarınız. Ama lütfen insanları yanıltmayın. benim kirpiklerim dökülmüştü bayağı, çok iyi geldi. Yani şunu demeye çalışıyorum benim gibi bazı insanlar için sizin tahmininizden daha önemli yeniden kirpiklerine kavuşmak. Bu tür yorumlar yazarken bunları aklınıza getirin lütfen bir dahaki sefere.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bencede oldukça ilginç bende eeose yi eczanemden aldım çokta memnun kaldım kirpikleri ile ilgili sorunlarım çözülüverdi ayrıca ben eeose yi çok kaliteli ve örnek alınması gereken bir marka olarak düşünüyorum eeose ye teşşekkür ediyorum

Zeynep Karataş- İzmir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir-2 - avatarı
Misafir-2
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #14
Misafir-2 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba..zeynep benmde kirpiklerim döküldü ve ne yaptıysam bi sonuc elde edemedim gercekten tavsiye ediyomusun? sen kullandnmı? olumlu ve olumsuz bisürü yorum okudum acıkcası birkısmıda reklam olabilrmiş gbi geldi,bu yüzden sormak istedim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kullanımı bırakınca dökülme oluyor mu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu ürünü bende kullandım hemde sabırla şişe bitene kadar asla bir milim bile uzama olmadı... Lütfen arkadaşlar fırsat vermeyin böyle şeylere.yazık paranıza...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bizzat kullandım hiçbir faydası yokkk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gerçekten işe yarar mı çok merak ediyorum...ciddi derecede kirpik dökülmesi yaşıyorum... ayrıca kalıcı mı geçici mi onu öğrenebilir miyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben bu ürüne çok merak sardım ama kaliteliğini öğrenmek istiyorym. sonradan her hangi bir soruna yol açar mı cevap bekliyorum....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bugün gittigidiyordan sipariş verdim.Kullanır kullanmaz size gerçek ve doğru bilgiyi vereceğim...