Arama

Eeose kirpik uzatıcı hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 3

Güncelleme: 8 Ağustos 2014 Gösterim: 27.955 Cevap: 25
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2012       Mesaj #21
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Artık kişinin kendi gerçek kirpiklerini uzatıp, gürleştirebilmesinin bir yolu var: ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum! Etkinliği ve güvenilirliği klinik testlerle kanıtlanmış ÉEOSE Serum, cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatıyor ve gürleştiriyor. Hem de kişinin kendi gerçek kirpiklerini ve sadece 2-3 gün için değil, kalıcı olarak!
Eski Mısır'dan bu yana uzun kirpikler kadınlığın ve güzelliğin bir işareti sayılmıştır Ne yazık ki doğa hepimize sık ve uzun kirpikler armağan etmemiş, bu yüzden kadınlar eski zamanlarından beri kirpiklerini uzun ve gür göstermeye çalışmışlardır. Bu çaba içerisinde antik mısır zamanında kullanılan kurum ve yağ karışımları, yerini bugünün modern maskaralarına bırakmıştır. Bu modern maskaralar, içerdikleri fiberler veya macunumsu maddeler ile kirpikleri
Sponsorlu Bağlantılar
olduğundan uzun ve dolgun gösterebilmektedirler. Maalesef gün sonunda makyaj silindiğinde, rimellerin yarattığı bu geçici illüzyon son bulmakta ve yerini eski kısalıklarında, zayıf ve seyrek kirpiklere bırakmaktadır. İşte yeni nesil bir ürün olan ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum kadınların bu çabasına kalıcı bir çözüm sunuyor. ÉEOSE Laboratuvarları'nın kirpiklerin yapısında bulunan peptit molekülleri ve kirpik üretiminden sorumlu genler üzerinde yaptığı ArGe çalışmaları sonucunda geliştirdiği ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum; cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatmayı ve gürleştirmeyi başarmıştır. Hem de kişinin kendi gerçek kirpiklerini vesadece 2-3 gün için değil, kalıcı olarak!

EEOSE kaş ve kirpik serumu İçeriği

ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum kirpikler üzerindeki uzama ve gürleştirme etkisini içerisindeki aktif PEPTIDE COMPLEX sayesinde göstermektedir. PEPTIDE COMPLEX' in etkinliği ve güvenilirliği, Amerika merkezli AMA Laboratuvarları'nda, Alman Merkezli Symrise, TPI (Therapeutic Peptide Institute) ve dermatologlar gözetiminde yapılan 3 ayrı klinik çalışmalayla kanıtlanmıştır.
ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, kısa olan kirpikleri uzatıp, zayıf ve cılız kirpikleri kalınlaştırmakla kalmayıp aynı zamanda yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını artırıyor ve böylece kirpikleri gürleştiriyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eeoseyi kampanyali olarak 2sise seklinde aldim, 2'si bitmek uzere 0,0001 kadar dahi uzamadi kirpiklerim! Ustelik inceldigini bile dusunuyorum!!! Parama ve emegime ve zamanima aciyorum!
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

İlginç. Ben de eeose kullanıyorum. Sanki başka bir üründen bahsediyor gibisiniz. Ben eeose yi eczaneden aldım. Üstelik hiç de zor değil kullanımı. Bahsettiğiniz diğer ürünü de araştırdım. 5ml imiş. eeose 10 ml. Göz için kullanılan bir ürün. Aynı fırça ile steril değil kullanmak. Eeose de tek kullanımlık uygulama çubukları var. Walla ben çok memnunum etkisini de görmeye başladım bile. 1 dakikada uyguluyorum. hiç sıkıntı değil kullanması.
Ben 1 ürüne 90 küsür lira vericemde, zahmetli yok bilmem ne diye kullanmıcam. ne zahmeti çubuğun üzere alıp sürüyosun işte. Sonunda kirpikleri uzuyor insanın. Eczacı bana uzun uzun anlattı klinik çalışmalarını falan. gayet güvenle kullanıyorum. Bana biraz reklam koktu yazdıklarınız. Ama lütfen insanları yanıltmayın. benim kirpiklerim dökülmüştü bayağı, çok iyi geldi. Yani şunu demeye çalışıyorum benim gibi bazı insanlar için sizin tahmininizden daha önemli yeniden kirpiklerine kavuşmak. Bu tür yorumlar yazarken bunları aklınıza getirin lütfen bir dahaki sefere.

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2013       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben eeoseyi tam 1 aydır kullanıyorum düzenli. Gece yatmadan sürüyorum, uygulama süresi 1 dakikayı geçmiyor. Yalnız ben tarifinden daha bol kullanıyorum. 3,5 haftada 1 şişe bitti. Kirpiklerimi gürleştirmedi ancak inanılmaz uzattı. 2 haftada sonra etkisini görmeye başladım. Hastalıklı gibi çok kısa olan kirpiklerim , şimdi rimel sürünce kaşlarıma değiyor. Herkese tavsiye ediyorum. Kampanyalı paketleri var şu anda eczanelerde. 2 şişe 140 lira. Tek tek alınabiliyor, 70 liraya tanesini aldım. Ben çok bol kullandığımdan 2. Şişeyi de aldım. Hayatımda ilk defa kirpiklerim kaşlarıma değdi Msn Happy helal olsun 140 lira Msn Happy)

Alıntı

Eeoseyi kampanyali olarak 2sise seklinde aldim, 2'si bitmek uzere 0,0001 kadar dahi uzamadi kirpiklerim! Ustelik inceldigini bile dusunuyorum!!! Parama ve emegime ve zamanima aciyorum!

meliha - avatarı
meliha
Ziyaretçi
7 Nisan 2014       Mesaj #24
meliha - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
amonamarth adlı kullanıcıdan alıntı

Ben de önce eczane eczane gezdim deliler gibi ama bulamadım. EEOSE Kirpik Uzatc Serum yani kendi sitesinde satılıyor şu anda. Ben 1.5 - 2 hafta da ciddi sonuç aldım, 2 ay kadar kullandım, eğer eski haline dönüş olursa yeniden kullanacağım.

ya şuna şaşıyorum..eski haline dönermi hiç eski haline dönermi yahu kirpik çekermi lastikmi bu Msn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2014       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

benimde uzamadı arkadaşım hayal kırıklığı yaşadım resmen ama başkalarında oluyormuş muş öyle diyorlar..olabilir belkide bünyeden bünyeye değişiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2014       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eeose serumunu biraktigin.an kirpiklerin dokulur ve seki kirpik boyuna doner.