Arama

Eeose kirpik uzatıcı hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 8 Ağustos 2014 Gösterim: 27.969 Cevap: 25
swero - avatarı
swero
Ziyaretçi
23 Eylül 2011       Mesaj #1
swero - avatarı
Ziyaretçi
bu ürünü kullanan varmı arkadaşlar aranızda. İnternette gördüm,almaya niyetlendim ama önce yorumları alayım dedim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba.. Bu serumu iki haftadir kullaniyorum ve sevincimden herkese tavsiye ediyorum.Herkes gibi ben de biraz tereddutle yaklastim ama bana iyi geldi zaten surer surmez anlicaksin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben eeose kirpik uzatıcı serumu kullanıyorum kirpiklerimde çoğalma ve uzama var. etkisini çabuk gösterıyor sanırsam. ama kullanım sorasında tekrar geri eski haline dönermi diye merak ediyorum. Umarım dönmezMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eski haline donmez zannetmiyorum
selmax - avatarı
selmax
Ziyaretçi
30 Ekim 2011       Mesaj #5
selmax - avatarı
Ziyaretçi
eeose kirpik uzatıcı serum aldım. fiyatı biraz tuzlu ama kirpiklerimde baya faydasını gördüm. kaşlar için kullanılır yazıyordu kaşlarıma kullanmaya başladım. kaş ekimi yaptıracaktım şimdi eeosenin sonuçlarını bekliyorum. kirpiklerde sonuç iyiydi bakalım kaşlarımda nasıl olacak
amonamarth - avatarı
amonamarth
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #6
amonamarth - avatarı
Ziyaretçi
Sana diyeceğim şu ki neredeyse bilinen bütün kocakarı ilaçlarını ve piyasadaki diğer bütün ürünleri kullandım. Eeose haricinde diğerlerine para verme.
swero - avatarı
swero
Ziyaretçi
11 Kasım 2011       Mesaj #7
swero - avatarı
Ziyaretçi
cevaplar için tşk. İyi yorumları görünce sordum 1-2 eczaneye, bulamadım. Nerden alcaz peki? bir ne kadar kullancaz? Cevap verebilirseniz çok sevinirim arkadaşlar
amonamarth - avatarı
amonamarth
Ziyaretçi
12 Kasım 2011       Mesaj #8
amonamarth - avatarı
Ziyaretçi
Ben de önce eczane eczane gezdim deliler gibi ama bulamadım. EEOSE Kirpik Uzatc Serum yani kendi sitesinde satılıyor şu anda. Ben 1.5 - 2 hafta da ciddi sonuç aldım, 2 ay kadar kullandım, eğer eski haline dönüş olursa yeniden kullanacağım.
selmax - avatarı
selmax
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #9
selmax - avatarı
Ziyaretçi
bende eczaneden bakmıştım ama sanırım sitesinde satılıyordu . kirpik dökülmesi sorunu yaşıyodum kirpiklerimi çıkardı ve çıktı. kaşlarıma kullanmaya devam edıyorum sanki onlarda da gelişme var
amonamarth - avatarı
amonamarth
Ziyaretçi
15 Kasım 2011       Mesaj #10
amonamarth - avatarı
Ziyaretçi
Ben zaten kaşlarıma kullandım, bende kaş küsmesi vardı, yıllardır sürdü. 2 ayda düzeltti. Gayet başarılı bir ürün.