Arama

Kafam çok büyük, arkadaşlarım benimle alay ediyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Eylül 2017 Gösterim: 22.149 Cevap: 14
barlendo - avatarı
barlendo
Ziyaretçi
4 Mayıs 2013       Mesaj #11
barlendo - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim sacını biraz uzat ve kabarık gibi göster sorunun cözülür
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba.Aynı sorun bendede var.Biraz uzun olcak ama oku.Bnmde kafam buyuk.benım bı amcm var.Maalesf.Kuzzenlerımınde benımde fızıksel özelliklerıyle dalga gecıyo.Hayvan bztmelerı ypıyo.Birine şşman dio bırıne pala mala flan dıyo.bna at kafalı dıo.Neyse bıkaç senedır ugrasmıyodu.Aynı senaryo gene basladı.Tam unuttum dediğim anda.Bu sefer alay konusu ikiye katlandı.Bu sefer dşlerimede taktı.Havuc var getırıymı?her pazar bız bağa gidiyoruz ve hep oda geliyo.her hafta pazarıımı zehır zıkkım ediyo.Senın kafan yanmıs.yuzun yanmamıs.tam kahvaltı ediyoduk.Bıraktım yemeyı kalktım sofradan.Kimseye belli etmeden çeşme gıbı akıttım gözlerimden.Sonra dma cıktım.Denemedim değil hani,şöyle boyle atlayasım geldi.Gelmedi dersem yalan olur.Sonra yok.Annemı kardesımı bırakmıyacağım.Geri cekildim.Anneme sürekli soruyorum anne benım kfam cok mu buyuk diye.Annem yemınler edyo yok flan ama insan bilmez mi şöle aynanın karsısına geçince? İçin için ölüyorum.Aklımdan gecmıyo dıyyıl hanıı.şimdi ise artık kimseyle görüsmuyorum,dısarı cıkmıyorum.Direkt öldüm.Sizlerrde kafaya takma dıyosunuz.Sizlerde aynı durumda olsanız takmamak elde olmayan bı unsur olduğunu bılırsınız.Anlarsınız.Annem şimdilerde artık daha fazla buyumez.Kafatasının buyumesi bıttı dıyo.Şimdi tek umudum kilo almak ve boy uzatmaktı ama ramazan geldi.tek care tesebbus. Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2015       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende sizin gibiyim hatta çok tkaıyorum kafama kafam baya büyük ama elden ne gelir her şerde hayır varıdr kafamıza takıyoruz falan ama belkid ebizim için en hayırlısı budur arkadaşlar buda bir sınavdır ama tek derdim lan benimle kimse evlenemeyecek derdi Msn Sad yoks apede sorun değil ama kızlarla hiç konuşamıyorum nerdeyse utna ıyorum çok alay falan ederler diye ama erkekelerle konuşunca kafama takmıyorum pek hatta şakalaşıyoruz falan ama yinede söylüyorum dünyada kızlar olmasa hiç takmazdım kafama ama işte Msn Sad yinede he rşerde haylr var deyip yaşayalım çok şükür bunada
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2017       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dostum benimde kafa 59cm ilk okulda lisede çok dalga konusu oldum. herseferinde de kavga edip ağız payı vermişimdir. biraz sabırsız biriyim. kafamı küçültmem imkansız ama vucudumu genişletebilirim diye düşünüp body building e başladım 2 senedir çok çalışıyorum ve Omuz antrenmanına önem veriyorum. saçları kısa tutuyorum. ve istediğim sonuca ulaştım sayılır. artık böyle bir derdim yok. Omuz- arka omuz- Sırt ve göğüs kaslarına önem ver. vucud düzelecektir inan bana.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2017       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
omuz genişletme egzersizlerinin öneririm ben 4 aydır yapıyorum hem özgüvenim kendine geldi hemde o sıkıntımdan kurtuldum gibi gibi