Arama

Kafam çok büyük, arkadaşlarım benimle alay ediyor, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Eylül 2017 Gösterim: 22.147 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kafam çok büyük arkadaşlar hep alay konusu oluyorum bıktım artık bu durumdan koca kafa damgası yemekten ilkokuldan liseye kadar her yerde hep alay konusu oldum koca kafa diye kafam 61 cm çevresi normalde 54 cm olması gerekmiş yani baya büyük. Bazen ölsemde kurtulsam diyorum bıktım artık milletin dalga geçmesinden. Otobüste bile herkes bana bakıyormuş gibi geliyor :/
EN İYİ CEVABI Chelsea_Eny verdi
Doğru.Benim de gözlerim çekik.Bana da sürekli Çinli Japon vs. diyorlar ve ben duymamazlıktan gelip oradan uzaklaşıyorum.Fiziksel farklılıklarımızın olması doğaldır.;)
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #2
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Doğru.Benim de gözlerim çekik.Bana da sürekli Çinli Japon vs. diyorlar ve ben duymamazlıktan gelip oradan uzaklaşıyorum.Fiziksel farklılıklarımızın olması doğaldır.Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen perlina; 6 Nisan 2017 21:23
Kratos - avatarı
Kratos
Ziyaretçi
21 Kasım 2011       Mesaj #3
Kratos - avatarı
Ziyaretçi
Demek ki zeki birisin beynin büyük zeki insanların kafa tası büyük olurmuş bu bilimsel bi gerçek takma bakanlarda aklı olsa zten bunun terbiyesizlik olduğunu bilir bakmazlar..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim Tek Çözüm Vücut Yapmak Fitmixe falan Git Vücut gelştrme hareketlerini araştır çalış
eku123 - avatarı
eku123
Ziyaretçi
15 Eylül 2012       Mesaj #5
eku123 - avatarı
Ziyaretçi
Kardesım benden sana bir tavsiye asla olmak istediğin gibi olma kendin gibi ol yoksa insanların esiri olursun
Meltemm - avatarı
Meltemm
Ziyaretçi
15 Eylül 2012       Mesaj #6
Meltemm - avatarı
Ziyaretçi
Kafanı kocaman göstericek saç modellerinden uzak durmalısın ve eğer zayıfsan bu özelliğin daha çok meydana çıkar biraz vicut yap o zaman fazla dikkat çekmez Msn Grin Ama bunları kafana takmamalısın.
oguzkaan015 - avatarı
oguzkaan015
Ziyaretçi
15 Eylül 2012       Mesaj #7
oguzkaan015 - avatarı
Ziyaretçi
body falan yapmak pek işe yarayan şeyler deil deneme ha body yaparsan korkarlar dalga geçemezler o ayrı kesinlikle vücudu sıkan şeyler giyme giyebildiğin kadar bol giy gömlek kravat küçük kafayı bile büyük gösteriyo okulda yapcak bişiin yok siyah bol kıyafet giy kafan küçük die dalga geçerler o kadar yani body yaparsan kafa aynı oranda büyür araştırın bakın
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
15 Eylül 2012       Mesaj #8
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bence hiç üzülmemelisin çünkü allah öyle yaratmış buna çare yok arkadaşım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadas takma kafana mesela benimde kafam cok buyuk okulda bir kiz seviyorum ama ona acilamiyorum kafam buyuk diye korkuyorum benimle alay ederler diye mesela dunyada kizlar olmasaydi kafamin buyuk oldugunu takmazdim Msn Disappointed
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2013       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya benmde kfm büyük ve şekilsiz.Benım bı amcam var olmaz olsun böyle amca.Bi müslüman herşeyle mi dalga geçermiş.Yha ben zaten kfmın büyüklüğünü dişlerimin büyüklüğünü duyunca üzülüyorum.Yok dinlemiyo.Sonra bana herkes diyoki konus konusuyorum anında geri dalgaya alıyo.Ne kadar eziliyorum.Ne kadar üzülüyorum.Bende kilo vermye çalışıyodum.Ben kafamı önden ölçtüm 19 cm boyum 1.47 cm. Kilom 38.Dişlerimi yine aynı kalsın razıyım ama şu kafamı napcam bilmiyorum.Ben bi iki küçük tiyo biliyrm dene ben deniyom kilo al ve saçını açık bırak.Belki azda olsa küçük gösterir.