Arama

Civcivim hastalandı, ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Temmuz 2015 Gösterim: 3.142 Cevap: 9
zara45 - avatarı
zara45
Ziyaretçi
11 Ağustos 2012       Mesaj #1
zara45 - avatarı
Ziyaretçi
civcivim çok hasta ishaller kafalarını sürekli aşşağı yukarı sallayıp duruyorlar sabah akşam uyuyorlar hapşuruyorlar ve ağızlarından sürekli sıvı çıkıyor Msn Cry lütfen yardım edin civciv yemi aldım yemiyorlar suda içmiyorlar Msn Sad
EN İYİ CEVABI Electrify verdi
Merhabalar. Civciviniz Hasta olduğu zaman kurtulma şansı yok gibi birşey. Tavsiyem Civciv almayınız, en geç 1 ay kadar yaşıyor ve ölüyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2013       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşım ya ben dün 2 tane civciv aldım bi kutuda ede besliyom bitane 15 wolt luk kırmızı ışıktakım ısınıyolar galba ama bi civciv ayanı arkaya doğru geriyo nie neden ola bilir bu cevaplarsan sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Electrify - avatarı
Electrify
Ziyaretçi
7 Mayıs 2013       Mesaj #3
Electrify - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Merhabalar. Civciviniz Hasta olduğu zaman kurtulma şansı yok gibi birşey. Tavsiyem Civciv almayınız, en geç 1 ay kadar yaşıyor ve ölüyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 günden beri civcivim yem yemiyor ama önüne su koyduğum zaman 10 dakikada bitiriyor ve sürekli yatıp duruyor lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim yavru bir civcivim var . 10 gün yaşadı şimdide yaşıyo ama bazen koşamıyor ya da yürüyemiyor . sesi de kısık nasıl yani böyle bi deişik ses kısılması bazen titrek bir ses geliyor bazen sesi normal oluyor ama fazla bağıramıyor çok az yemek yiyor , biraz su içiyor. yardım edin ltfn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 tane yeni civciv aldım.aralarında en küçük olan civciv 1 haftalık.Ama yerinden kıpırdamıyor ve karnı şişmiş lavabosunu yapmıyor
hasta oldu nasıl iyileşir lütfen acilllllllllllllll
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
5 tane civciv almıştım 1 tanesi hastalandı ötüyo ama hiç yemek su içmiyo yatıyodu önceden şimdi biraz daha iyi oldu kalkıyo ama su ve yemek içmiyo neden
Annabeth - avatarı
Annabeth
Ziyaretçi
7 Eylül 2013       Mesaj #8
Annabeth - avatarı
Ziyaretçi
E, burada vakit kaybedeceginize veterinere goturseniz? Daha cok aci cekmesin hayvanlar.

Ve lutfen boyanan civcivleri almayiniz. Tabi pembe tavuk gorduyseniz bir sey diyemeyecegim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2014       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

3 tane yeni civciv aldım.aralarında en küçük olan civciv 1 haftalık.Ama yerinden kıpırdamıyor ve karnı şişmiş lavabosunu yapmıyor
hasta oldu nasıl iyileşir lütfen acilllllllllllllll

Arka tarafına yağ sürün. Yapamadıgından karnı sismistir.
vicdan azabı - avatarı
vicdan azabı
Ziyaretçi
30 Temmuz 2015       Mesaj #10
vicdan azabı - avatarı
Ziyaretçi
ya civcivim günese marz kaldı ama cok sıcaktıhayvanı bi ondakka daha bıraksam ölecekti simdi sürekli uyuyor bisey yemiyor su verıyorum ama ise yaramıyo ne yapmalıyım kendimi suclu hissediyorum ayaga bile kalkamıyo düsüyo surekl kaldırıyorum yanında kalıyorum düsmesin diye ama olmuyo iyilesmedi bügün ikinci gün