Arama

Facebook hesabım otomatik sayfa beğeniyor, abone oluyor, nasıl engelleyebilirim?

Güncelleme: 28 Nisan 2013 Gösterim: 4.003 Cevap: 6
nadirguneykunt - avatarı
nadirguneykunt
Ziyaretçi
30 Ocak 2013       Mesaj #1
nadirguneykunt - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar facebook adresim kendi kendine saayfa beğeniyor birilerine abone oluyor.Nasıl engellerim engelleyemzsemde nden böle oluyor.Çözüm ne olur.Bide facebookumu nasıl kapatabilirm ...Birde sayfamı kimsenin göremeyeceği şekle getirebilirmiyim yada nasıl getirrim
Sponsorlu Bağlantılar
directioner34 - avatarı
directioner34
Ziyaretçi
31 Ocak 2013       Mesaj #2
directioner34 - avatarı
Ziyaretçi
Berki facen çalınmış olabilir şifreni kırmış olabilirler şifreni değiştir.şifrenideğiştirmeyi dene.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Facebook hesabım kendiliğinden sayfa beğeniyor.Beğenmekten vazgeç diyorum hala beğeniyor.Uygulamaları kaldırınca geçer dediler kaldırdım geçmedi ne yapabilirim?Aynı zamanda 2013 Nisan ayı içerisinde zaman tüneli değişti.Haberler soldayken sağa geçti bunun gibi ufak değişiklikler oldu böyle olunca benim beğenilerim kayboldu bulamıyorum herkesin beğenileri gözüküyor benim gözükmüyor ne yapabilirim?
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
26 Nisan 2013       Mesaj #4
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Facebook hesabım kendiliğinden sayfa beğeniyor.Beğenmekten vazgeç diyorum hala beğeniyor.Uygulamaları kaldırınca geçer dediler kaldırdım geçmedi ne yapabilirim?Aynı zamanda 2013 Nisan ayı içerisinde zaman tüneli değişti.Haberler soldayken sağa geçti bunun gibi ufak değişiklikler oldu böyle olunca benim beğenilerim kayboldu bulamıyorum herkesin beğenileri gözüküyor benim gözükmüyor ne yapabilirim?

Sorun, kullanmış olduğunuz browser'dan kaynaklanıyor. Farklı bir browser ile deneyin. Mesela şu anda google chrome kullanıyorsanız, Mozilla Firefox ile deneyin. Bir de, video felan izlemeye çalışırken ya da sayfalarda gezinirken, Flash Player güncelleme uyarısı veren sayfalardan uzak durun. Uyarı geldiğinde yükleme yapmayın. Zira, Flash Player 'ın yeni sürümü çıktığında otomatikman kendisi yükleme yapar. Sayfalarda çıkan uyarı aslında Flash Player güncellemesi değil, otomatik beğendirme yapan bir uygulamadır.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
KetenKız - avatarı
KetenKız
Ziyaretçi
26 Nisan 2013       Mesaj #5
KetenKız - avatarı
Ziyaretçi
Büyük ihtimalle facen çalınmış. O hesabı kapat ve aynı şifrede başka hesapların varsa onların da şifrelerini değiştir. Yoksa bilgisayar bilgilerine kadar ulaşabilirler.
1907zynp - avatarı
1907zynp
Ziyaretçi
27 Nisan 2013       Mesaj #6
1907zynp - avatarı
Ziyaretçi
birçok kişide böyle oluyor bence çalınmamıştır bilgisayardan iyi anlıyorum benden daha iyi bir arkadaşıma sordum onunkide böyle oluyormuş uygulamaları kaldırmış geçmiş ben kaldırdığıma rağmen geçmedi bide beğenilerim kayboldu
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
28 Nisan 2013       Mesaj #7
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Ne yapabildiğinize geldiğimde;hiçbir fikrim bulunmamakta.Ama Facebook hesabınızı kapatmada size yardımcı olabilirim.Bildiğim kadarıyla;ancak hesabınızı dondurabilirsiniz.Kapatamazsınız yani.Böylece hesabınıza siz hariç kimse erişemez.Tabii,dondurmadan önce şifrenizi değiştirmeyi unutmayın,yoksa istediği zaman hesabınız çalınmışsa yeniden erişir ve hiçbir etki gösterilmez.Hesabınızı dondurmak için ;

En sağdaki yıldız işaretine tıklayın : * yani ayarlara erişebildiğiniz buton.► Hesap Ayarları ► Güvenlik ► En altta 'Hesabını Dondur' var.Oraya tıklayın ve hesabınız donsun.İstediğiniz zaman erişebilirsiniz fakat şifreyi değiştirmeyi unutmamalısınız.Bir de eğer yeni bir hesapla sıfırdan Facebook'a katılmak isterseniz şifrenizde doğum tarihiniz,kendi adınız-soyadınız,ailenizden birinin adı bulunmamalı.Bunları içeren şifreler kolaylıkla kırılabilir.

SEVGİLER..