Arama

MARS Online oyunu hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Şubat 2014 Gösterim: 2.041 Cevap: 1
Madd - avatarı
Madd
Ziyaretçi
4 Şubat 2014       Mesaj #1
Madd - avatarı
Ziyaretçi
Herkese merhaba,

Çok uzun süredir Wolfteam adlı oyunu oynuyordum ama özellikle son bir kaç ayda çıkan saçma sapan hileler (aim bot, uçma gibi) yüzünden oyunu bıraktım bir kaç arkadaşımla birlikte... Şimdi M.A.R.S Online diye bir oyuna başladım ama oyunun bazı inceliklerini öğrenmem gerekiyor... Bu forumda oynayan varsa bana bilgi verebilir mi oyun hakkında? Şimdiden teşekkürler... Msn Happy
EN İYİ CEVABI _Yağmur_ verdi
MARS Online
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

3D MMOTPS oyunu MARS Online açık beta testine başladı. “Mass Efect”, “Gears of War”, “Unreal Tournement” gibi efsaneleşmiş shooter oyunlarının geliştirilmesinde kullanılan Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen MARS Online yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor.

k m a r s 1342706344

Tek silah yerine birden çok ana silah kullanma imkanını oyunculara sunan MARS Online oyuncuların farklı silahları kombine edip, savaş alanında yaşanan değişken çatışmaya uygun silahı seçip kullanmasına olanak sağlıyor.

k m a r s 1342706534

İlk kez MARS Online'da uygulanan siper sistemi oyuncuların pozisyonlarını avantajlı hale getirebilmelerini sağlayan bir taktik oyunudur, bu sistem sayesinde oyuncular çatışma alanında manevralarını daha etkin bir şekilde koordine edebilmektedir. Oyun sırasında siper arkasından kör atış yapılabilmekte ve farklı taktik uygulamalar ile savaş daha gerçekci bir hal kazanmaktadır.

k m a r s 1342706271

Bir çok modun bulunduğu oyunda yer alan BOSS'lar ve çeşitli alanlarda bulunan silahlar oyunu daha eğlenceli kılarken sahip olduğu aksiyon figürleri, etkileyici ve özgün yapısı MARS Online'ı benzer oyunlardan bir adım öne taşıyor.

Son düzenleyen Kral_Aslan; 4 Şubat 2014 21:02
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
12 Şubat 2014       Mesaj #2
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
MARS Online
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

3D MMOTPS oyunu MARS Online açık beta testine başladı. “Mass Efect”, “Gears of War”, “Unreal Tournement” gibi efsaneleşmiş shooter oyunlarının geliştirilmesinde kullanılan Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen MARS Online yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor.

k m a r s 1342706344

Tek silah yerine birden çok ana silah kullanma imkanını oyunculara sunan MARS Online oyuncuların farklı silahları kombine edip, savaş alanında yaşanan değişken çatışmaya uygun silahı seçip kullanmasına olanak sağlıyor.

k m a r s 1342706534

İlk kez MARS Online'da uygulanan siper sistemi oyuncuların pozisyonlarını avantajlı hale getirebilmelerini sağlayan bir taktik oyunudur, bu sistem sayesinde oyuncular çatışma alanında manevralarını daha etkin bir şekilde koordine edebilmektedir. Oyun sırasında siper arkasından kör atış yapılabilmekte ve farklı taktik uygulamalar ile savaş daha gerçekci bir hal kazanmaktadır.

k m a r s 1342706271

Bir çok modun bulunduğu oyunda yer alan BOSS'lar ve çeşitli alanlarda bulunan silahlar oyunu daha eğlenceli kılarken sahip olduğu aksiyon figürleri, etkileyici ve özgün yapısı MARS Online'ı benzer oyunlardan bir adım öne taşıyor.

"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.