Arama

E-Mail Sorunları - Sayfa 13

Güncelleme: 12 Ocak 2013 Gösterim: 91.665 Cevap: 141
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Ekim 2010       Mesaj #121
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
siyyahlale adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben msn imi açabiliyorum fakat google den hotmail.com adresi açılmıyor nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz geçen hafta açılıyordu bugün açılmıyor ne yapmalıyım??? yardımcı olursanız memnun olurum..

google den hotmail.com adresi açılmıyor derken? Ben burada şimdi denedim, şu adres açılıyor: http://www.hotmail.com
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2010       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar 1 aya yakın bir zamandır, xxxxxxxx@turk.tc uzantılı maillerin posta kutularında bir çok insan sorun yaşıyor...
@turk.tc uzantılı mailine posta alabilenler bu başlık altına sorunu nasıl çözdüğünüde ilave edip yollarsa memnun kalırım...
Sponsorlu Bağlantılar
berken8568 - avatarı
berken8568
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #123
berken8568 - avatarı
Ziyaretçi
Msn den giriş yapabiliyorum adresimle ancak yahoo giriş sayfasından maillerime ulaşmak istediğim zaman girdiğiniz kullanıcı adı veya parola hatalı diyor.Başka bir arkadaşım kendi yahoo hesabına aynı PC den ulaşabildi.Aynı zamanda msnden maile girmek istediğimde Outlooka yönlendiriyor orada da eşimin iş mailleri otomatik açılıyor.sorunum ne olabilir.Lütfen Acil yardım?
Mr_Anderson - avatarı
Mr_Anderson
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #124
Mr_Anderson - avatarı
Ziyaretçi
durduk yere offline oluyodu messenger(çevrimiçi olduğu halde)... ama ben ne zaman offline olduğunu çözdüm şans eseri mail geldimi diye hotmail hesabıma açtığım anca tarayıcılardan... messenger offline oluyo (ama çevrim içiyim arkadaşlarıma öyle gözüküyor) Msn Disappointed ne yapabilirim?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Ocak 2011       Mesaj #125
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Mr_Anderson adlı kullanıcıdan alıntı

durduk yere offline oluyodu messenger(çevrimiçi olduğu halde)... ama ben ne zaman offline olduğunu çözdüm şans eseri mail geldimi diye hotmail hesabıma açtığım anca tarayıcılardan... messenger offline oluyo (ama çevrim içiyim arkadaşlarıma öyle gözüküyor) Msn Disappointed ne yapabilirim?

Artık Messenger, Hotmail arayüzündede oturum açtığı için bu oturum, çoklu oturumu desteklemeyen bir Messenger programının oturumunu kapatabilir.
Mr_Anderson - avatarı
Mr_Anderson
Ziyaretçi
17 Ocak 2011       Mesaj #126
Mr_Anderson - avatarı
Ziyaretçi
çok saçma ille 2011 mi kullancam ya =) 2009la mutluyum ben... (plus gelsin geçerim gerçi 2011 e :d)
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Ocak 2011       Mesaj #127
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Mr_Anderson adlı kullanıcıdan alıntı

çok saçma ille 2011 mi kullancam ya =) 2009la mutluyum ben... (plus gelsin geçerim gerçi 2011 e :d)

WLM 2009 birden çok yerde oturum açılmasını destekleyen bir program gerçi...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim çok önemli bir sorum olacak. outlook'a gelen maillerin içindeki tüm mail adreslerini tek bir seferde çekebileceğim bir yol var mı? yani benimle birlitke bir başkasına gönderilen bir mailin içerisindeki diğer mail adresleri de dahil. çok acil cevap bekliyorum teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2011       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba, benim sorunum maillerimi okuyabiliyorum ancak ne olduysa yanıt yazamıyorum. yanıtla dedğimde ya da yeni bir mail oluşturmak istediğimde yazacağım kısım aktif durumda görünmüyor, b,r şey yazamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2011       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben msn'e girebiliyorum fakat hotmail'e giremiyorum bir türlü e-postalarımı bakamıyorum.Yardım edin lütfenn :/