Arama

E-Mail Sorunları - Sayfa 14

Güncelleme: 12 Ocak 2013 Gösterim: 91.664 Cevap: 141
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2011       Mesaj #131
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
junk mailleri nasıl okunur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2011       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
masaüstü bilgisayarımda msn ve maillerim açılıyor fakat dizüstünde msn açılıyor mail açılmıyor.acaba neden bilen varmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben Opera kullanıyorum. Gerçi sorunum tarayıcımdan değil büyük ihtimalle ama.
Benim sorunum, normal google'dan "Sıgn In" e tıklayarak e-maillerime ulaşmaya çalışıyorum. Daha sonra şifremi, e-posta adresimi falan soruyo, daha sonra giriş yapıyorum. Ve bana hata veriyor. Hiç bi şekilde mail hesabıma ulaşamıyorum. Bu sorunu çok araştırdım ama hiç biyer de bulamadım. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2011       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
maillerimi silerken süpür yaptım ve bir arkadaşımın adresinide işaretlemişim. oda gümbürtüye gittti.
arkadaşlar 2 3 gün önce mesajlarımı siliyordum hotmailden
süpür tuşunu gördüm oradan 1 kaç tane reklam sitesini süpürrken sürekli mesajlaştıgım kişinin msninide süpürdü ne yapmam lazım bnm bunu kaldırmam lazım acil yardımlarını bekliyorum !

diyen arkadaşın sorunuyla aynı. süpürülenler komple gidiyomu. nasıl geri getireceğim Msn Sad((( acil yardım Msn Sad(((((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Lütfen acil yardım edin benim mynet emailim dondurulmuştu 2 ay girmediğim için girdim aktif ettim ama sorun sadece mynet ten mail geliyor başka bir mynet emailim ile o emaile mail atıyorum sorunsuz ulaşıyor ama ne oyun sağlayıcılarından nede başka mail sağlayıcılarından hiç bir şekilde mail gelmiyor engellenenler listesi filtrlere baktım temiz mynete 5 kere ticket attim cevap yok lütfen acil yardim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA ARKADAŞLAR BEN MSN DE GELEN KUTUMU AÇINCA HOTMAİL'İN KENDİ SAYFASI AÇILIYOR NE YAPMALIYIM
mafya007 - avatarı
mafya007
Ziyaretçi
15 Aralık 2011       Mesaj #137
mafya007 - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Mail kullanıyorum

Gelen sunucusu(POP3) portu olarak 995 olarak tamam
Giden sunucu (SMTP) portu olarak 587 olarak gmail oldu

hotmail olmuyor mail alıyorum ama mail gönderemiyorum giden ayarını 25 - 80 - 587 olarak denedim ama olmuyorrrr

çözümü olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

---------- Mesaj tarihi 20:57 ---------- Önceki mesaj tarihi 20:44 ----------

arkadaşlar çözdüm

giden posta SMTP : 587 olacak
Sunucum Kimlik Doğrulaması gerektriyor işaretli olacak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2012       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorunum şu arkadaşım benim e postalarımı engelleyebilirmi bende ekli e posta gönderilmiştir diyor fakat engellediğini söylemişti bana gitmese bile gitti diye yazı çıkarmı tşklr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
e posta adresime mail alamıyorum. sorun nedir ve ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2012       Mesaj #140
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben metin2 tr den msn değişikliği uyguladım ama bunun mesaj olarak gelmedi lütfen yardımcı olunuzzz