Arama

Cep İçin Windows Live Messenger - Cepte MSN (WLM Mobile) - Sayfa 3

Güncelleme: 25 Haziran 2013 Gösterim: 1.116.319 Cevap: 379
eses_met - avatarı
eses_met
Ziyaretçi
11 Kasım 2006       Mesaj #21
eses_met - avatarı
Ziyaretçi
eyw.. kardes emegıne saglık Msn Happy

Sponsorlu Bağlantılar
DeusEx - avatarı
DeusEx
Ziyaretçi
11 Kasım 2006       Mesaj #22
DeusEx - avatarı
Ziyaretçi
Program iyi güzel de ben Motorola L6 ma kurup yükleyemedim yapan birileri varsa yardım edebilir mi? L6 ya yollayamadım bile dosyayı Msn Happy midwaydi PST idi derken iyice karıştı ortalık. Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
astalavista - avatarı
astalavista
Ziyaretçi
11 Kasım 2006       Mesaj #23
astalavista - avatarı
Ziyaretçi
cPanel® arkadaşım, bende panasonic vs3 var, verdigin ilgili program ' vlm384' yükledim ama yapadım, program bende zengin metin belgesi halinde göründü; yardımcı olup anlatabilirsen sevinirim...
eskiya001 - avatarı
eskiya001
Ziyaretçi
11 Kasım 2006       Mesaj #24
eskiya001 - avatarı
Ziyaretçi
ya bu ne dandik bişi msn sayfamdaki kişilerin yarısında çoğu gözükmüyo ne iş biri bişi desin ya böle sap gibin kaldık olmuyo
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
12 Kasım 2006       Mesaj #25
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
eskiya001 adlı kullanıcıdan alıntı

ya bu ne dandik bişi msn sayfamdaki kişilerin yarısında çoğu gözükmüyo ne iş biri bişi desin ya böle sap gibin kaldık olmuyo

Lütfen forum genelindeki üslubunuza dikkat ediniz.

Cep telefonunuzu kullanarak WLM oturumu açtığınızda kişiler için dört grubun olduğunu göreceksiniz:
  • Conversations (Konuşma pencereleri)
  • Online (Çevrimiçi Kişiler)
  • Offline (Çevrimdışı Kişiler)
  • Blocked (Engellenmiş Kişiler)
Ayrıca parantez içinde bu gruplara dahil olan kişiler ve açık pencerelerin sayısı ile ilgili bilgi de veriliyor, grupları göz önünde bulundurarak kişi sayılarını tekrar kontrol edin.
Diğer bir mesele de GPRS bağlantınızın hızı ve kararlılığı, kişi listeniz tam yüklenmiyor olabilir.

Alternatif olarak cep telefonunuzu kullanarak ICQ, Yahoo! ve diğer popüler anlık mesajlaşma ağlarına da bağlanmanızı sağlayan Agile Messenger kullanabilirsiniz:
Cep Telefonundan MSN'e Bağlanın - Agile Messenger (Agile Mobile)
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
DeusEx - avatarı
DeusEx
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #26
DeusEx - avatarı
Ziyaretçi
Programı kurdum sonunda benim L6 'ama çok uğraştırdı lakin bu seferde program server'a bağlanırken connection hatası verdi ve bağlanmadı. Acaba benim ayarlarda mı bir hata var program gprsle bağlanamıyor?
idahoberk - avatarı
idahoberk
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #27
idahoberk - avatarı
Ziyaretçi
emeğinize sağlık programı kurdum sorusuz çalışıyor teşekkürler
gercekg - avatarı
gercekg
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #28
gercekg - avatarı
Ziyaretçi
6280 de mukemmel calisiyor.. dil problemi oldu, yuklerken secenek goremedim ama telefon menusunu ingilizce ye cevirdim.. o kadar da olsun yani.. Msn Happy
tesekkur ederim...

bir notum da 300 kisiden 70 ini goruyorum, nedir bu, boyle program mi olur? diye soylenenlere.. 1 gun oncesine kadar hic birini cep tel de goremiyordunuz...
birazcik saygili olun lutfen.....
anil1024 - avatarı
anil1024
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #29
anil1024 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
oykutonik adlı kullanıcıdan alıntı

normal msn listemde 156 kişi var. fakat cepten bu programla girdiğimde 70 küsüre düştü online offline sayısı. Msn Confused

arkadaşım bende de oldu aynısı eğer gruplandırman varsa listende, mesela arkadaşlar iş arkadaşları vs. gibi o gruplara dikkat et telefonda bazen aşşağılara kayabiliyorMsn Wink
red_sonya - avatarı
red_sonya
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #30
red_sonya - avatarı
Ziyaretçi
7610 çalışmıyomu bu açamadım ben