Arama

MessengerDiscovery Live 1.1 - Sayfa 2

Güncelleme: 14 Mart 2007 Gösterim: 99.417 Cevap: 265
lives5 - avatarı
lives5
Ziyaretçi
29 Ekim 2006       Mesaj #11
lives5 - avatarı
Ziyaretçi
bende yükledim ama olmadıMsn Sad msn de discovery live işareti çıkıyor ama araç çubuğundaki discovery işareti eski.turuncu bi işaret hatırlarsanız baya eski yaniMsn Happy ve kullanamıyorum.ayarlara falan girmiyor hiç. ne yapmam gerekiyor acaba Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
perka81 - avatarı
perka81
Ziyaretçi
29 Ekim 2006       Mesaj #12
perka81 - avatarı
Ziyaretçi
arakdaslar pu programda sorun var yakın cevdekılerede sordum herkeste aynı sorun var yukluyorum olmuyor program kendı kendını kapattı tekrar yukluyorum olmuyor
Sponsorlu Bağlantılar
yaman - avatarı
yaman
Ziyaretçi
29 Ekim 2006       Mesaj #13
yaman - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bende msn 8.0 kullaniyorum ama MessengerDiscovery Live 1.1 bundada sorun var bi turlu kisi listesi gorunmuyor donup kaliyor Msn Sad
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
31 Ekim 2006       Mesaj #14
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
İlk mesaj güncellendi, indirme bağlantısı yenilendi.
1.1 sürümünde sorun yaşayanlar yeni sürümü bu bağlantıdan indirebilirler:
http://msgdiscovery.com/live/MDL_1.1.0152.exe

Bazı kullanıcıların önceden uygulamış oldukları yamalardan kaynaklanan bir problemden dolayı 1.1'in ilk sürümünde sorunlar yaşanmıştı.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
basara244 - avatarı
basara244
Ziyaretçi
31 Ekim 2006       Mesaj #15
basara244 - avatarı
Ziyaretçi
kardeş çok sağol ellerine sağlık
yalnız bir sorum var başkasının adına konuşma özelliği yok mu bu sürümde (imitate)????
codewriter - avatarı
codewriter
Ziyaretçi
31 Ekim 2006       Mesaj #16
codewriter - avatarı
Ziyaretçi
çok güzel walla. X2 den daha detaylı ve kullanışlı. Pek bi sorun yaşamadım. Ama bir sorum olacak: internet bağlantısını direk ethernetten kestiğimde hala çevrimiçi görünüyorum, msn oturumum kapanmıyor.(malum telekom yüzünden bağlantıyı sıksık kesip yeniden bağlanmak zorundayım!) bunu nedeni sizce ne olabilir? Bu konuda bir fikri olan varsa beni aydınlatabilir mi?
not:Msn adresim mobil olarak ayarlı.
B.E - avatarı
B.E
Ziyaretçi
2 Kasım 2006       Mesaj #17
B.E - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

İlk mesaj güncellendi, indirme bağlantısı yenilendi.
1.1 sürümünde sorun yaşayanlar yeni sürümü bu bağlantıdan indirebilirler:
http://msgdiscovery.com/live/MDL_1.1.0152.exe

Bazı kullanıcıların önceden uygulamış oldukları yamalardan kaynaklanan bir problemden dolayı 1.1'in ilk sürümünde sorunlar yaşanmıştı.

1.1.0152 sürümü ile sorunsuz kullanıyorum. Eğer bu sürümlede sorunlu olan arkadaşlar olursa güvenlik duvarı vs türü programlarına tanıtsınlar.

Ayrıca teşekkür ederim =)
onuradak - avatarı
onuradak
Ziyaretçi
8 Kasım 2006       Mesaj #18
onuradak - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin ben bu programı çok sevdim ve hiç sorunsuz çalışıyor..Ama tek bir sorum olacak; discovery sabit diskin içinde "MDL 1.1 Protocol
Debug" adlı bir not defteri içinde yapılanları tutuyor ve bu not defteri bende ciddi yer kaplıyor.Silmek fayda etmiyor 1 saniye sonra yerine daha düşük boyut ile işe koyulmuş bir not defteri ekleniyor.Bunu nasıl engellerim? Bu soruma cewap werene şimdiden teşekkür ederim.......
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Kasım 2006       Mesaj #19
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
onuradak adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin ben bu programı çok sevdim ve hiç sorunsuz çalışıyor..Ama tek bir sorum olacak; discovery sabit diskin içinde "MDL 1.1 Protocol
Debug" adlı bir not defteri içinde yapılanları tutuyor ve bu not defteri bende ciddi yer kaplıyor.Silmek fayda etmiyor 1 saniye sonra yerine daha düşük boyut ile işe koyulmuş bir not defteri ekleniyor.Bunu nasıl engellerim? Bu soruma cewap werene şimdiden teşekkür ederim.......

Şu an MDL sistemimde kurulu olmadığı için hatalı tarifte bulunabilirim ama kapatmanız gereken özellikler: Seçenekler (Ayarlar) > Advanced (Gelişmiş) > Messenger Debug ve Messenger sunucu hatalarının kaydının tutulup tutulmamasıyla ilgili bir seçenek...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
onuradak - avatarı
onuradak
Ziyaretçi
9 Kasım 2006       Mesaj #20
onuradak - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Şu an MDL sistemimde kurulu olmadığı için hatalı tarifte bulunabilirim ama kapatmanız gereken özellikler: Seçenekler (Ayarlar) > Advanced (Gelişmiş) > Messenger Debug ve Messenger sunucu hatalarının kaydının tutulup tutulmamasıyla ilgili bir seçenek...

Ama bende her ikiside işaretli değil,yani bu hata günlükleri tutlmamsını gerektirmezmi?