Arama

MessengerDiscovery Live 1.1 - Sayfa 27

Güncelleme: 14 Mart 2007 Gösterim: 99.415 Cevap: 265
didem77 - avatarı
didem77
Ziyaretçi
14 Mart 2007       Mesaj #261
didem77 - avatarı
Ziyaretçi
Ben Messenger Discovery Live yeni versiyornunu yükledim fakat ikonu ne msn'de ne de araç çubuğunda görünmüyor.Dolayısıyla ayarları yapamıyorum ama program çalışıyor görünüyor.Birkaç kez kaldırıp tekrar kurdum ama nafile.Lütfen yardımMsn Sad

Sponsorlu Bağlantılar
denizs - avatarı
denizs
Ziyaretçi
14 Mart 2007       Mesaj #262
denizs - avatarı
Ziyaretçi
oynatmaya az kaldı.. sabahtan beri kurmayı deniyorum olmuyor tavsiye ettiğiniz üzere eski versiyonu kaldırmıştım ve gerekli yerlerden de manuel olarak sildim msn vers. 8.1 ama yeni versiyonu download dediğimde küçücük bişi iniyor ve çalıştır dediğimde ise set up files are corrupted hatasını vermeye devam ediyor bunun üzerine az önce eski versiyonu tekrar kurdum yeniden kalırmakiçin 1.155 i ve yine belirttiğiniz yerlerdende sildim yine kuramıyorum hiçbirşey değişmedi lüten yardım rica ediyorum.. bu arada antivirüs programımda devre dışı yüklemeyi denerken buna rağmen olmuyor..
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Mart 2007       Mesaj #263
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Sağ tıklayıp "Farklı Kaydet" ile indirmeniz gerekiyor.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Banaziza - avatarı
Banaziza
Ziyaretçi
14 Mart 2007       Mesaj #264
Banaziza - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
denizs adlı kullanıcıdan alıntı

oynatmaya az kaldı.. sabahtan beri kurmayı deniyorum olmuyor tavsiye ettiğiniz üzere eski versiyonu kaldırmıştım ve gerekli yerlerden de manuel olarak sildim msn vers. 8.1 ama yeni versiyonu download dediğimde küçücük bişi iniyor ve çalıştır dediğimde ise set up files are corrupted hatasını vermeye devam ediyor bunun üzerine az önce eski versiyonu tekrar kurdum yeniden kalırmakiçin 1.155 i ve yine belirttiğiniz yerlerdende sildim yine kuramıyorum hiçbirşey değişmedi lüten yardım rica ediyorum.. bu arada antivirüs programımda devre dışı yüklemeyi denerken buna rağmen olmuyor..

Aynen bende de öyle dosyanın tamamı inmiyor,bütün yazılanları uyguladığım halde Msn Mad
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
14 Mart 2007       Mesaj #265
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Banaziza adlı kullanıcıdan alıntı

Aynen bende de öyle dosyanın tamamı inmiyor,bütün yazılanları uyguladığım halde Msn Mad

Sizin "Tamamı İnmiyor" demeniz üzerine indirmek için linke tıkladım. Linkte ve dosyanın inmesinde herhangi bir sorun yaşamadım : )
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Mart 2007       Mesaj #266
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
MessengerDiscovery Live'ın en son sürümü için tıklayınız:

MessengerDiscovery Live
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.