Arama

MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil) - Sayfa 10

Güncelleme: 19 Ocak 2016 Gösterim: 649.006 Cevap: 270
tehlikelii_hasan - avatarı
tehlikelii_hasan
Ziyaretçi
11 Temmuz 2008       Mesaj #91
Ziyaretçi
mbr ya bn yenı uye oldum sıtenızer ve sfre bulucu ekdedım ama nsıl kullanılacagnı bılmıyorum ardımcı olrmusunz?
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008       Mesaj #92
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu konuyu "hack-hacking" tartışma konusuna çevirmenin bir anlamı yok. Local olarak kaydedilen şifrelerin unutulmalarına karşı bu şifreleri listeleyen programlarla ilgili bir konu.

Sponsorlu Bağlantılar
Evinize gelip bilgisayarınızın başına geçip bu programlardan bir tanesini indirip şifrelerinizi listeleyen ve sonuçları kendi email adresine gönderen tuhaf arkadaşlarınız yoksa tedirgin olmanız için herhangi bir neden de yok...

Herzaman tuhaf biri olduğumu kabul etmişimdir... Msn Tongue

Alıntı
tehlikelii_hasan adlı kullanıcıdan alıntı

mbr ya bn yenı uye oldum sıtenızer ve sfre bulucu ekdedım ama nsıl kullanılacagnı bılmıyorum ardımcı olrmusunz?

Küçük bi program uzun uzun anlatılacak bişey olduğunu sanmıyorum...
Muhtemelen Hack ile ilgili bişey sanmışınız?!.

tehlikelii_hasan
Ziyaretçi
11 Temmuz 2008       Mesaj #93
Ziyaretçi
lsm dun bn nbı program ındırdım mspass dıe ama nsl kullanılaca gınıbılmıom. yardımcı olrmsunz Msn Grin
thth - avatarı
thth
Ziyaretçi
14 Temmuz 2008       Mesaj #94
thth - avatarı
Ziyaretçi
ben birçok program denedim parolamı anımsa dediğim msn adresimin parolamı anımsa işaretini yanlışlıkla kaldırdım şimdi de şifremi hatırlamıyorum gizli sorumun cevabını da hatırlayamıyorum programlarda da o adres için acaba parolam bu mudur diye denediğim en son şifreyi gösterdi şimdiye kadar girdiğim tüm şifreleri gösteren bi program yok mudur ?Msn Confused
zocank - avatarı
zocank
Ziyaretçi
19 Temmuz 2008       Mesaj #95
zocank - avatarı
Ziyaretçi
ya nası oluo bi şifre bulam anlamadım ben cvp yazın lütfen
odysey - avatarı
odysey
Ziyaretçi
31 Temmuz 2008       Mesaj #96
odysey - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba forumda belkide vardır ama araştırmaya zamanım yok. Durum biraz acil. Bu konuda bana yardım ederseniz cok sevinirim. Msn şifrem otomatik giriş olarak ayarlanmıştı. Şifre girmeyeli aradan baya geçmiş olacakki şifremi hatırlamıyorum. Şuanda msn otomatik olarak acılıyor fakat şifre ******* şeklinde olduğundan göremiyorum. Bu ******* kaldırmanın bir tekniği vardı onu arıyorum. Şifremi görünür yapıp ne olduğunu bulmam gerek. Bu konuda bana acil yardım ederseniz cok sevinirim.

2. Mesaj : Actığım konudaki mesajımı buraya taşımışlar. Tamam öğrenmem gerekeni aldım. Teşekkür ederim arkadaşlar. Yalnız mesajı buraya taşıyan arkadaşım benide bilgilendirseydi pm yolu ile zorluk cekmezdim Msn Happy Teşekkürler.
kaanburhan - avatarı
kaanburhan
Ziyaretçi
3 Ağustos 2008       Mesaj #97
kaanburhan - avatarı
Ziyaretçi
sıfreyı nasıl b
ulabılırım msnmın unuttumda ama sızın programlar vıstaya uymuyo
edanaz_002 - avatarı
edanaz_002
Ziyaretçi
12 Ağustos 2008       Mesaj #98
edanaz_002 - avatarı
Ziyaretçi
yardım edin lütfen benim msn min şifresinin günü geçti ben şifremi 70 gün işin fela kısıtlamıştın artık msn mi açamıyorum gizli yanıtımıda hatırladığım olmuyo sizin dediğiniz programlarıda denedim msn min şifresi gözükmüyo lütfen yardım edin!!!!Msn Cry!Msn Sad
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Ağustos 2008       Mesaj #99
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
edanaz_002 adlı kullanıcıdan alıntı

yardım edin lütfen benim msn min şifresinin günü geçti ben şifremi 70 gün işin fela kısıtlamıştın artık msn mi açamıyorum gizli yanıtımıda hatırladığım olmuyo sizin dediğiniz programlarıda denedim msn min şifresi gözükmüyo lütfen yardım edin!!!!Msn Cry!Msn Sad

Parolanızı 72 günde bir değiştirmeyi ayarladıysanız ve bu süre şu anda dolduysa Messenger'da oturum açmaya çalıştığınızda "Parolanızda bir sorun var, Tamam'a tıklayıp sorunu öğrenin" gibi bir şey yazan bir uyarı çıkmalı. Tamam'a bastığınızda parola sıfırlama sayfasına yönlendirir. Gizli sorunun cevabını da yazmanızı istemez. Sorun buysa bu yazdıklarımı deneyin lütfen.
merwe__ - avatarı
merwe__
Ziyaretçi
17 Ağustos 2008       Mesaj #100
merwe__ - avatarı
Ziyaretçi
ya ben başkasının msn şifresini bulmaya çalışıyom o nasıl olcak???