Arama

MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil) - Sayfa 8

Güncelleme: 19 Ocak 2016 Gösterim: 649.127 Cevap: 270
Terminatör - avatarı
Terminatör
Ziyaretçi
3 Haziran 2008       Mesaj #71
Terminatör - avatarı
Ziyaretçi
BirŞeY aNlaMAdIm:s
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Haziran 2008       Mesaj #72
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Terminatör adlı kullanıcıdan alıntı

BirŞeY aNlaMAdIm:s

Anlamak istiyor musunuz? Yoksa sadece anlamadığınıza dair bize bilgi mi vermek istediniz? Anlamak gibi bir niyetiniz varsa tüm konuyu baştan okuyun, anlamadığınız kısımlar olursa bize sorabilirsiniz ama soru sormalısınız ki biz de cevap verebilelim.
Sponsorlu Bağlantılar
LNT - avatarı
LNT
Ziyaretçi
4 Haziran 2008       Mesaj #73
LNT - avatarı
Ziyaretçi
AYYY BUNE YAA BİŞİY OLMUYOR OKDR UĞRŞTIM ANCA LAFFF ATIN BİRBİRİNİZE BİŞİY OLDUĞU YOK VİRÜSLÜ DEĞİL HEM
ender19 - avatarı
ender19
Ziyaretçi
6 Haziran 2008       Mesaj #74
ender19 - avatarı
Ziyaretçi
s.a kardes ya ben bu msnpass pro ındırdım ama sadece msn adreslerını buluyor sıfrelerı karsısında yok nasıl bulcam onu sımdıden cok tesekkur ederım
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
6 Haziran 2008       Mesaj #75
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ender19 adlı kullanıcıdan alıntı

s.a kardes ya ben bu msnpass pro ındırdım ama sadece msn adreslerını buluyor sıfrelerı karsısında yok nasıl bulcam onu sımdıden cok tesekkur ederım

Messenger'daki "Parolamı hatırla" seçeneği o adresler için işaretli değildir muhtemelen. Bu durumda o parolaları bulamazsınız.
çılgın34 - avatarı
çılgın34
Ziyaretçi
10 Haziran 2008       Mesaj #76
çılgın34 - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler benim sorunum şu daha önce acmış oldugum msn adresimin şifresini bulmak istiyorum nasıl bulabilirim bu proğramlarla bulabilirmiyim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Haziran 2008       Mesaj #77
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
çılgın34 adlı kullanıcıdan alıntı

teşekkürler benim sorunum şu daha önce acmış oldugum msn adresimin şifresini bulmak istiyorum nasıl bulabilirim bu proğramlarla bulabilirmiyim

Messenger'da o hesabınız için "Parolamı anımsa" seçeneği işaretlemişseniz, neden olmasın!
Frost01 - avatarı
Frost01
Ziyaretçi
13 Haziran 2008       Mesaj #78
Frost01 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben msn şifremi parolamı anımsa kutusunu işaretli bi şekilde giriyordum.format atınca o da gitti ve şifremi gizli sorumu unuttum.microsofta da msj atmama rağmen bi cvp vermediler.bunu bir çaresi varmıdır.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
SAYGILARIMLA...

KARDEŞ MSN PASS I BENDE DENEDİM AMA ONDAN YARARLANMAK İÇİN ÖNCEDEN SENİN MAKİNENDE O MSNİN GİRİLMİŞ OLMASI GEREKİYOR.YANİ 1 KERE DE OLSA MSN E GİRMİŞ OLMAN GEREKİOR.SADECE PAROLA ŞİFRE KISMINIDA ORDA AÇILAN SAYFADA KULLANICI ADININ ALTINDA E-MAİLİN YAZAR ÜSTTE PAROLAYI DA TIKLA YANINA HEMEN PAROLALAR GELİR...
Son düzenleyen Frost01; 13 Haziran 2008 22:31 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
14 Haziran 2008       Mesaj #79
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Frost01 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben msn şifremi parolamı anımsa kutusunu işaretli bi şekilde giriyordum.format atınca o da gitti ve şifremi gizli sorumu unuttum.microsofta da msj atmama rağmen bi cvp vermediler.bunu bir çaresi varmıdır.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
SAYGILARIMLA...

KARDEŞ MSN PASS I BENDE DENEDİM AMA ONDAN YARARLANMAK İÇİN ÖNCEDEN SENİN MAKİNENDE O MSNİN GİRİLMİŞ OLMASI GEREKİYOR.YANİ 1 KERE DE OLSA MSN E GİRMİŞ OLMAN GEREKİOR.SADECE PAROLA ŞİFRE KISMINIDA ORDA AÇILAN SAYFADA KULLANICI ADININ ALTINDA E-MAİLİN YAZAR ÜSTTE PAROLAYI DA TIKLA YANINA HEMEN PAROLALAR GELİR...

Maalesef başka bir çaresi yok. Ancak "gizli sorumu unttum" diyorsunuz da gizli soruyu hatırlamanız beklenmiyor, sizin "Parolanızı mı unuttunuz?" bağlantısından girdiğiniz sayfada gizli sorunun cevabını vermelisiniz, gizli soruyu zaten herkese gösterecektir. Microsoft'a tekrar yazmayı deneyin, belki "parolamı unuttum" değil de "hesabımı çaldılar" diye söze başlarsanız daha etkili olur, "parolanızı sıfırlamayabilmeniz için size bir sürü imkan veriyoruz" tarzında bir yaklaşımları olabilir Msn Happy
ısyankar_-0019 - avatarı
ısyankar_-0019
Ziyaretçi
19 Haziran 2008       Mesaj #80
ısyankar_-0019 - avatarı
Ziyaretçi
msn sıfremı degıstırmısler onu nasıl gerı alabılırım