Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 107

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 538.982 Cevap: 1.072
rule_06 - avatarı
rule_06
Ziyaretçi
14 Ağustos 2009       Mesaj #1061
rule_06 - avatarı
Ziyaretçi
tesekkurler kardes
Sponsorlu Bağlantılar
cokpuye - avatarı
cokpuye
Ziyaretçi
14 Ağustos 2009       Mesaj #1062
cokpuye - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn posta butonuna bastığımda italyan hotmail giriş sayfası açılıyor. msn kaldırıp tekrar yükledim yine aynı sayfa açılıyor. ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
angmar - avatarı
angmar
Ziyaretçi
16 Ağustos 2009       Mesaj #1063
angmar - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler arkadaşım ben msn plus ve msn discoveryi kurdum ama beta sürümünün üzerine.
şimid bunu direk üzerine kursam ayarlarında sorun olurmu acaba ?
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009       Mesaj #1064
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
angmar adlı kullanıcıdan alıntı

İyi günler arkadaşım ben msn plus ve msn discoveryi kurdum ama beta sürümünün üzerine.
şimid bunu direk üzerine kursam ayarlarında sorun olurmu acaba ?

Beta sürümünü öncelikle kaldırıp sonra kursanız daha sağlıklı olur...

sozturk - avatarı
sozturk
Ziyaretçi
16 Ağustos 2009       Mesaj #1065
sozturk - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benım bır sorunum var yardımcı olursanız sevınırım adresımı gıryorum oturum acıyorum kaydet şifreyı tanı oto ac hepsını yapıyorum fakat pc yı kapadıktan sonratekrar acıyorum kullanıcı adı şifre sılınınmış tekrar yazmam gerekıyor bu sorun ıcın yardımcı olursanız sevınırım
angmar - avatarı
angmar
Ziyaretçi
16 Ağustos 2009       Mesaj #1066
angmar - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Beta sürümünü öncelikle kaldırıp sonra kursanız daha sağlıklı olur...

Neyse yaptım sorun çıkmadı.Teşekkürler.
Ama bir sorum daha olacak Msn 9 'un ayrı bir hotmail programı var. Yani artık tarayıcıda açmak zorunda değilsiniz.Ben programdan açıyorum ama oturumu kapat diye bir şey yok ve ilk başta isim koymamızı istediler ismide değiştiremiyorum.Nasıl olacak bir yarım edebilirmisiniz...
esra4 - avatarı
esra4
Ziyaretçi
16 Ağustos 2009       Mesaj #1067
esra4 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben şimdi yükledim bunu.
ama şey diyor: geçici olarak hizmer veremiyoruz.
ne yapmam gerek ?
___nLn___ - avatarı
___nLn___
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #1068
___nLn___ - avatarı
Ziyaretçi
ben indirdim ama bu daha önce de oluyodu bu seferde oldu bi hatayla karşılaşıyorum.indirdiğim dosyayı açıyorum ve bu hata kutusu çıkıyo.ne olduğunu anlayamadım??

adsznaf
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #1069
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
___nLn___ adlı kullanıcıdan alıntı

ben indirdim ama bu daha önce de oluyodu bu seferde oldu bi hatayla karşılaşıyorum.indirdiğim dosyayı açıyorum ve bu hata kutusu çıkıyo.ne olduğunu anlayamadım??

adsznaf

Bir Bunu Dener misiniz? Kaybolan dll. Dosyanızı Aşağıdaki Adresten Bulup İndirin.Yanlış Hatırlamıyorsam ; "C--Windows--System 32" Klasör'e Atacaksınız. Bilgisayar'a Restart Atıp Sonra Messenger'i Tekrar Yüklemeyi Deneyiniz.

Blue Blood Adlı Üyeden Alıntı :

Bilgisayar Açıldında Bazı Hata Mesajları Alıyorsanız, Yanlışlıkla Sildiğiniz yada Kendiliğinden Ortadan Kaybolan .dll Uzantılı Dosyalarınız'dan Windows İşletim Sistemi Bu Yüzden Artık Bazı İşlevlerini Yerine Getirmiyor.!

Bunun İçin Aşağıdaki Siteye Girin Aradığınız .dll Dosyasını Bulun İndirip Kurun Ücretsiz Olarak .dll Uzantılı Dosyalardan Aldığınız Hatalara Son Verin.

http://www.dll-files.com
___nLn___ - avatarı
___nLn___
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #1070
___nLn___ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Microsoft adlı kullanıcıdan alıntı

Bir Bunu Dener misiniz? Kaybolan dll. Dosyanızı Aşağıdaki Adresten Bulup İndirin.Yanlış Hatırlamıyorsam ; "C--Windows--System 32" Klasör'e Atacaksınız. Bilgisayar'a Restart Atıp Sonra Messenger'i Tekrar Yüklemeyi Deneyiniz.

Blue Blood Adlı Üyeden Alıntı :

Bilgisayar Açıldında Bazı Hata Mesajları Alıyorsanız, Yanlışlıkla Sildiğiniz yada Kendiliğinden Ortadan Kaybolan .dll Uzantılı Dosyalarınız'dan Windows İşletim Sistemi Bu Yüzden Artık Bazı İşlevlerini Yerine Getirmiyor.!

Bunun İçin Aşağıdaki Siteye Girin Aradığınız .dll Dosyasını Bulun İndirip Kurun Ücretsiz Olarak .dll Uzantılı Dosyalardan Aldığınız Hatalara Son Verin.

http://www.dll-files.com

çok saolun.ben bişeylerin eksik olduğunun farkındaydım ama bunu nasıl düzelteceğimi bilmiyodum.bide sizin anlattığınız şekilde yapıcam inşallah düzelir Msn Happy