Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 3

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 535.763 Cevap: 355
tugcetunc_ - avatarı
tugcetunc_
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #21
tugcetunc_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ademozipek adlı kullanıcıdan alıntı

WLM 2009 - WL Communications Platform Hatası

Sponsorlu Bağlantılar
WLM 2009 Kurdum ve Bu Hatayı Almaktayım.

Buradaki Adımlar Denedim Sorun Çözülmedi:

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü

ComboFix ile Tarama Yaptım Log Dosyası Aşağıdaki Linktedir.

RapidShare: Easy Filehosting

Lütfen Yardım Edin Bu Sorunu Nasıl Çözeceğim?..

evet bende aynı şeyleri yaptım ama hatayı hala almaktayım..( Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.) microsoft windows xp professional- versiyon 2002- sp3 kullamaktayım.. (windows ultimate edition 2008)
tugcetunc_ - avatarı
tugcetunc_
Ziyaretçi
19 Ocak 2009       Mesaj #22
tugcetunc_ - avatarı
Ziyaretçi
bn dün format attm bilgisyara sonra kurdum ve gayet güzel kullanabiliyodum bugün en son güncellemeleri yaptım şimdi yine aynı hatayı veriyo Msn Sad sp3 güncellemesiydi .. kaldırmalımıyım bu kurulumu ne yapmalıyım blmyrm Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
cilaq - avatarı
cilaq
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #23
cilaq - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ayni sorun bendede var dedikleriniz hepsini yaptim.win yp pro sp3 kullaniyorum.önceden vistaydi xp ye yeni gecis yaptim ve wlm da kisi listem tamamen bos görünüyor.hatta windowsda bi hata olustu yeniden formatlamak zorunda kaldim ve ayni hata yeniden devam ediyor.wlm i tamamen kaldirdim temayi eski hale getirdim yine olmadi. tek cözüm kaldirip 8.5 kullaninca oluyor. hatta 8.5 den kisi listemi yedekledim wlm de eklemeye calistim yine olmadi. birisi buna acil cözüm bulsun lütfen.
masuzcuktan - avatarı
masuzcuktan
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #24
masuzcuktan - avatarı
Ziyaretçi
hiç kimse messenger 9 daki windows live communications platform zart zurt diye devam eden o lanet hatayı silemez. benim denemediğim hiçbir yol kalmadı. bakıyorum bir sürü forumda millet aynı şeyleri söylüyor.söylenmiş ve söylenecek herşey denendi. sorun çözülmüyor. ben artık kafayı yedim de bir süre wlm bile kullanmadım. gittim amsn kullandım. şimdi 8.1 kullanıyorum nostalji olsun diye. varsa bir baba yiğit ben çözdüm 1 aydır sorun yok diyen çıksın karşıma. benim en fazla 1 hafta çalıştı sorunsuz sonra yine başladı.ne yapılırsa yapılsın 30-40 dakika sonra yine aynı hata veriyor. uğraşmayın yapamazsınız!
umutismet - avatarı
umutismet
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #25
umutismet - avatarı
Ziyaretçi
NeutralizeR bendede sorun devam etmekte hâlâ.Bildiğin başka bir şey var mı?
umutismet - avatarı
umutismet
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #26
umutismet - avatarı
Ziyaretçi
msn plus + apatch eklentileri bir sorun yaratıyormudur acaba yada plus un plug-in i , sürümü falan
ayrıca birşey soracağım bu messenger sürümünün windows teması ile alakası nedir? window blinds kullanıyorum normal xp temalarıyla sap gibi kalıyor masaüstü

flood oldu ama yeni geldi aklıma
night - avatarı
night
Ziyaretçi
7 Şubat 2009       Mesaj #27
night - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar sonunda çözdüm
Format atıp başka bi xp yükledim sorun ortadan kalktı, biraz uzun bi çözüm yolu ama başka türlü hiçbir şekilde olmuyodu
masuzcuktan - avatarı
masuzcuktan
Ziyaretçi
8 Şubat 2009       Mesaj #28
masuzcuktan - avatarı
Ziyaretçi
çözüp çözemediğini görecez night. inan bana hala çözemedin.ben bu sorun için defalarca format attım. olay format değil. sürümdeki lanet bi açık. tek yol yeni sürümün çıkmasını beklemek.o zaman herkesin sorunu çözülecek
Karargaht - avatarı
Karargaht
Ziyaretçi
12 Şubat 2009       Mesaj #29
Karargaht - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende hatayı çözdüm sanıırm, hata vermedi bayağadır.
Şu şekilde deneyin. Bu arada Xp ve msn 9 kullanıyorum. Her neyse.
Msni yine normal açın hata versin o hatayı tamam demeyin kulağından tutup bi köşee, sizi rahatsız etmeyecek bi köşeye atın, msn açık kalsın. dha sonra program ekle kaldırdan, Windows Live Temel Parçlara değiştir/kaldır' tıklayıp ordan onarı seçin. O onarmaya devam ederken msn açık kalsın. çünkü kendi kapatacak zaten. Sonra işte işlem bitince msn ide kapatmış oalcak sizde bi köşeye çektiğiniz o hatayı tamam deyip kapatın. Bilgisayar yeniden başlatmadan msn'i açın. Umarım işinize yarar benden bu kadar.
wiperone - avatarı
wiperone
Ziyaretçi
14 Şubat 2009       Mesaj #30
wiperone - avatarı
Ziyaretçi
evt arkadaşlar uğraşınca yaptım bu hatayı düzelttim

şimdi

C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya giriyoruz

ve bu klasör içindeki dll. uzantılı dosyaların birini silip msn yi yine açıyoruz olmadımı o nu geri yükleyip ötekini siliyoruz bende bu sorun böle çözüldü