Arama

MessengerDiscovery Live - Sayfa 3

Güncelleme: 20 Nisan 2008 Gösterim: 259.553 Cevap: 606
EyLüL_20 - avatarı
EyLüL_20
Ziyaretçi
14 Nisan 2007       Mesaj #21
EyLüL_20 - avatarı
Ziyaretçi
ben bu son sürümü indirdim komutları denerken oto yanıt programı açık kaldı onu kapatamıyorum biri bana ileti yazdığı zaman oto yanıt cvplayı onu nasıl iptal edebilirim...tşk
Sponsorlu Bağlantılar
ademaktekin - avatarı
ademaktekin
Ziyaretçi
14 Nisan 2007       Mesaj #22
ademaktekin - avatarı
Ziyaretçi
bi sorum olcak ben bu msn in yukarıdaki sekmelerı warya ordaki MDL sembolünü yanlışlıkla kaldırdım, onu nerden bidaha getirebilirim silip yenıden yukledım olmuyo onu kesın gettrmem lasım cunku hiç bir ayarını yapamıoyorumm..
Don't KnowDon't Know
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Nisan 2007       Mesaj #23
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
EyLüL_20 adlı kullanıcıdan alıntı

ben bu son sürümü indirdim komutları denerken oto yanıt programı açık kaldı onu kapatamıyorum biri bana ileti yazdığı zaman oto yanıt cvplayı onu nasıl iptal edebilirim...tşk

MessengerDiscovery Live > Ayarlar > Anlık İletiler > Anlık İletiler > Altta bulunan Oto.Yanıt bölümündeki mesajları kaldırın.

Alıntı
ademaktekin adlı kullanıcıdan alıntı

bi sorum olcak ben bu msn in yukarıdaki sekmelerı warya ordaki MDL sembolünü yanlışlıkla kaldırdım, onu nerden bidaha getirebilirim silip yenıden yukledım olmuyo onu kesın gettrmem lasım cunku hiç bir ayarını yapamıoyorumm..
Don't KnowDon't Know

https://www.msxlabs.org/forum/

MessengerDiscovery Live'ı Program Ekle veya Kaldır'dan kaldırın. C:\Program Files\MessengerDiscovery klasörünü silin.

Aşağıdaki konuda gösterilen kayıt girdilerini silin:
MessengerDiscovery'i Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Eklentiyi tekrar kurun, ayarlar sıfırlanmış olacaktır.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
EyLüL_20 - avatarı
EyLüL_20
Ziyaretçi
14 Nisan 2007       Mesaj #24
EyLüL_20 - avatarı
Ziyaretçi
msn yi açıyorum ama kişilere bakamıyorum oturum açmış değilsiniz diyo ama ben oturumu açtım ne yapabilirim...tşk
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Nisan 2007       Mesaj #25
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
EyLüL_20 adlı kullanıcıdan alıntı

msn yi açıyorum ama kişilere bakamıyorum oturum açmış değilsiniz diyo ama ben oturumu açtım ne yapabilirim...tşk

"Kişiler" bölümüne girmeye çalıştığınızda "Oturum açmamış görünüyorsunuz" gibisinden bir uyarı almanızın anlamı: "MessengerDiscovery Live çalışmıyor / Windows Live Messenger bütünleşmesi sağlamamış" demektir.

Karşılaşılan hataların büyük bir bölümü güvenlik programınızın MessengerDiscovery Live hareketlerini engellemesinden kaynaklanıyor. Temel MessengerDiscovery Live özellikleri yanında bazı spesifik özelliklerinin çalışabilmesi için de güvenlik programınızın ayrı ayrı verdiği her uyarıyı onaylamanız, MessengerDiscovery Live'ı güvenilen yazılım olarak göstermeniz gerekiyor. Anti-Virus/Firewall programınızın güvenilen ve engellenen programlar listelerini kontrol ediniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
cemboy - avatarı
cemboy
Ziyaretçi
14 Nisan 2007       Mesaj #26
cemboy - avatarı
Ziyaretçi
çook teşekkür ederim yaaa saolun yaaaa iyiki böyle bir forumun üyesiyimMsn Happy

herne kadarda olasa arada sırada girsemde foruma msn diyince aklıma gelen tek forum Msn Cool .....
MYSEKO - avatarı
MYSEKO
Ziyaretçi
14 Nisan 2007       Mesaj #27
MYSEKO - avatarı
Ziyaretçi
bu sürümdemi bip problem war ben görüntü resimlerine geçince donu kalıo negüselde resm çalmada wardı bunda ama donuo hepp Msn Confused
RoMaNTicK7 - avatarı
RoMaNTicK7
Ziyaretçi
15 Nisan 2007       Mesaj #28
RoMaNTicK7 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle Merhaba Çok Teşekkür Ederim Neden Diye Sorarsanız Bende Bilmiyorum Çok Güzel Bi Site Arkadaşlarıma'da Tavsiye'de Bulunucam Çok Sevdim...Msn Wink
burakakbas - avatarı
burakakbas
Ziyaretçi
15 Nisan 2007       Mesaj #29
burakakbas - avatarı
Ziyaretçi
paylaşım için teşekkürler iyi bir paylaşım olmuş
wamprella - avatarı
wamprella
Ziyaretçi
15 Nisan 2007       Mesaj #30
wamprella - avatarı