Arama

MessengerDiscovery Live - Sayfa 4

Güncelleme: 20 Nisan 2008 Gösterim: 259.826 Cevap: 606
hasanikom - avatarı
hasanikom
Ziyaretçi
15 Nisan 2007       Mesaj #31
hasanikom - avatarı
Ziyaretçi
sağolasın
güzel kardeşim
Sponsorlu Bağlantılar
emeğine sağlık
patronokan - avatarı
patronokan
Ziyaretçi
15 Nisan 2007       Mesaj #32
patronokan - avatarı
Ziyaretçi
bunda da aslında çevirimiçi olup da kendini çevirimdışı gösterenleri göremiyor muyuz ?
Sponsorlu Bağlantılar
designer - avatarı
designer
Ziyaretçi
15 Nisan 2007       Mesaj #33
designer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kotti adlı kullanıcıdan alıntı

discovery live 1.3 kurdum. live msn 8.1.0178 kullanıyorum. kişiler sekmesi işlemiyor. tıklayınca oturum açmış değilsiniz uyarısı geliyor. bir çok kere kapatıp açtım ama olmuyor. sorun ne olabilir?

aynı sorunu bende yaşıyorum yauffMsn Confused bide benim işletim sis. vista ultimate dah ayni yülkselltim home premium ken böyle bi sorun yoktuu Msn Confused
help please!!!!!!
memorge1 - avatarı
memorge1
Ziyaretçi
15 Nisan 2007       Mesaj #34
memorge1 - avatarı
Ziyaretçi
vistada çalışmaya başladı 1.3 ama aktarım hızını yavaşlatıyor. fikri olan varmı?
invisible87 - avatarı
invisible87
Ziyaretçi
16 Nisan 2007       Mesaj #35
invisible87 - avatarı
Ziyaretçi
ya bende kullanamıyorum bi türlü hiç bir özelliği çalışmıyor kişiler sekmesine de tıkladıgımda oturum acmadınız diyor bunun nedeni büyük ihtimal virüs programından kaynaklanıyodur ama nasıl izin vercegii bilmiyorum bu programa izin verebilirsem hallolur mu
gizemli67 - avatarı
gizemli67
Ziyaretçi
16 Nisan 2007       Mesaj #36
gizemli67 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 8.1 ve Windows Vista ile tamamen uyumlu MessengerDiscovery Live 1.3 sürümü, resimli anlatımı ile birlikte kullanımınıza hazırdır. Aşağıdaki banner'a tıklayarak MessengerDiscovery Live sayfamıza ulaşabilir, tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz:

mdlivebanner new

MessengerDiscovery Live 1.3 sürümündeki temel değişiklikler/yenilikler:

+ Görüntü adları ve kişisel iletiler için yeni 'Geçmiş' özelliği
+ Windows Vista desteği
+ Ayarlar menüsüne eklenen daha fazla seçenek
+ 'Görüntü Resimleri' bölümüne eklenen "Farklı kaydet..." seçeneği
+ Kullandığınız yazı tipini (font) karşınızdaki kişiye göndermenizi sağlayan !font komutu
+ Komutlara ve bazı kısayollara ulaşabileceğiniz 'konuşma pencerelerindeki MDL sembolü'
+ Bazı arayüz değişiklikleri (Not: Resimli anlatımın bazı bölümleri de bunlara bağlı olarak yenilenecektir.)
+ Yeni 'Bağlantı Bilgisi' özelliği
+ 1.2 sürümünde bilinen 20'den fazla hatanın giderilmesi

Daha önceki konulardan alıntı...

MessengerDiscovery Live 1.3 sürümünde, eklentinin Windows Live Messenger'la bütünleşip bütünleşmediğini anlamanın pratik bir yolu var.

MessengerDiscovery Live sembolü > Bağlantı Bilgisi ekranına girdiğinizde kutucuk içinde bazı rakamlar görüyorsanız, MessengerDiscovery Live eklentisi aktif ve çalışır durumda demektir.

Dosya transferlerindeki yavaşlık problemi bu sürümde de giderilmedi fakat kısmen bir çözüm sağlandı.

MessengerDiscovery Live sembolü > MessengerDiscovery'i Kapat seçeneğini kullanarak, MessengerDiscovery Live aktif olmadan Windows Live Messenger oturumu açabilirsiniz. Böylece dosya transferlerinde bir yavaşlık söz konusu olmayacaktır. Aynı adımı izleyerek MessengerDiscovery Live'ı tekrar aktif edebilirsiniz.

Bu problem kesin olarak MessengerDiscovery Live 2.0 sürümünde giderilmiş olacaktır.

Not: Yeni sürüm haberi için konu yeniden düzenlenmiş, üye mesajları silinmiştir. Anlayışınız için teşekkürler.

teşekkür
bunyerdem60 - avatarı
bunyerdem60
Ziyaretçi
16 Nisan 2007       Mesaj #37
bunyerdem60 - avatarı
Ziyaretçi
mrblar..
ben windows live messenger 8,01 kullanıyorum discovery 1.3 ü kurdum ama discovery nin sağda çıkması gereken ikonu çıkmıyo ayrıca messengerde de discovery simgesi yok okadar msn yi discovery si sildim hatta regedit.exe den bile sildim kurdum olmadı.
bende servispack yok ondanmı oluyo acaba. kurarken ayarları yaparken tüm programları da kapatıyorum interneti bile kapatıyorum virüs programını da kapatıyorum(nod32) ama programı bi türlü çalıştıramadım sorun neden acaba şimdiden teşekkürler...
bunyerdem60 - avatarı
bunyerdem60
Ziyaretçi
16 Nisan 2007       Mesaj #38
bunyerdem60 - avatarı
Ziyaretçi
ayrıca kişiler ikonuna basınca hep oturum açmadınız uyarısı alıyorum yardım ederseniz sevinirim iyi çalışmalar...
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Nisan 2007       Mesaj #39
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
patronokan adlı kullanıcıdan alıntı

bunda da aslında çevirimiçi olup da kendini çevirimdışı gösterenleri göremiyor muyuz ?

evet görebilirsiniz pop uyarı sistemi ile size konusma bağlatısı açıldı şeklinde uyarı popu gelir.

kişi listesi sorunu discoverynizi güvenli olarak pc de secilmediğinden kaynaklanabilir discovery nizi güvenli listenize kaydediniz.

Alıntı
bunyerdem60 adlı kullanıcıdan alıntı

mrblar..
ben windows live messenger 8,01 kullanıyorum discovery 1.3 ü kurdum ama discovery nin sağda çıkması gereken ikonu çıkmıyo ayrıca messengerde de discovery simgesi yok okadar msn yi discovery si sildim hatta regedit.exe den bile sildim kurdum olmadı.
bende servispack yok ondanmı oluyo acaba. kurarken ayarları yaparken tüm programları da kapatıyorum interneti bile kapatıyorum virüs programını da kapatıyorum(nod32) ama programı bi türlü çalıştıramadım sorun neden acaba şimdiden teşekkürler...

servispack2 yüklemelisiniz.
bunyerdem60 - avatarı
bunyerdem60
Ziyaretçi
16 Nisan 2007       Mesaj #40
bunyerdem60 - avatarı
Ziyaretçi
hocam servis pack2 yi kurdum simge sağda çıktı ama windows live messengereda çıkmadı ayrıca yine kişilere basınca oturum açmadınız diyor yardım edermisiniz...