Arama

MessengerDiscovery Live - Sayfa 60

Güncelleme: 20 Nisan 2008 Gösterim: 259.827 Cevap: 606
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008       Mesaj #591
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Dosya transferlerindeki yavaşlık problemi bu sürümde de giderilmedi fakat kısmen bir çözüm sağlandı.

Sponsorlu Bağlantılar
MessengerDiscovery Live sembolü > MessengerDiscovery'i Kapat seçeneğini kullanarak, MessengerDiscovery Live aktif olmadan Windows Live Messenger oturumu açabilirsiniz. Böylece dosya transferlerinde bir yavaşlık söz konusu olmayacaktır. Aynı adımı izleyerek MessengerDiscovery Live'ı tekrar aktif edebilirsiniz.

Bu problem kesin olarak MessengerDiscovery Live 2.0 sürümünde giderilmiş olacaktır.

NeutralizeR

MessengerDiscovery live 2.0 sürümü yayınlandımı yada zamanı hakkında bir bilgin varmı.. Çünkü MDL 1.3 sürümünde aktarım hızı sorunu yaşanıyor bu yüzden kurmayıp yeni sürümü bekliyorum.Teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Mart 2008       Mesaj #592
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
scelimx adlı kullanıcıdan alıntı

NeutralizeR

Sponsorlu Bağlantılar
MessengerDiscovery live 2.0 sürümü yayınlandımı yada zamanı hakkında bir bilgin varmı.. Çünkü MDL 1.3 sürümünde aktarım hızı sorunu yaşanıyor bu yüzden kurmayıp yeni sürümü bekliyorum.Teşekkürler

Bir süre MD2 kodlamasına ara verilmişti, şimdi devam ediyor. Bildiğim kadarıyla ay sonunda yeni özellikler içeren son bir 1.3 sürümü sonra da 2.0 sürümünün ilk beta'sı çıkacak.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
DML - avatarı
DML
Ziyaretçi
13 Mart 2008       Mesaj #593
DML - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar selam herkese bişi öğrenme istiorum bende messenger discover yükle ve bana şöle bi yazı geldi.şu isimli arkadaşınız dinliyor dedi olay günlüğünde çıktı o yazı ne demek bu bilen varsa yardımcı olur mu?

yok mu yardımcı olacak biriMsn Sad lütfen arkadaşlar ne demek o ifade şu isimli kişi ''dinliyor'' ne demek.acaba bilgisyarıma biri mi bağlanıo yaniMsn Happy
Son düzenleyen DML; 13 Mart 2008 15:12 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
grandlive - avatarı
grandlive
Ziyaretçi
22 Mart 2008       Mesaj #594
grandlive - avatarı
Ziyaretçi
imitate çalışmıyor messenger 8.5 kullanıom ondan olabilirmi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Mart 2008       Mesaj #595
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
grandlive adlı kullanıcıdan alıntı

imitate çalışmıyor messenger 8.5 kullanıom ondan olabilirmi

!imitate komutunun çalışması için taklit etmek istediğiniz kişinin yazı tipi bilgisi alınmalı, yani size en az bir kez ileti göndermeli deniyor. Eğer bu şart tamamsa, Messenger sürümünüzün 8.5 olmasından kaynaklanmaz. MessengerDiscovery'yi bir kez kaldırın, tekrar kurun. (Tamamen kaldırma yönergelerini MsxLabs'ın MessengerDiscovery alt-forumundaki ilgili konuda bulabilirsiniz). Tamamen kaldırıldıktan sonra yazı tipinin alınma şartını tekrar sağlamanız gerekebilir.
t_duncan - avatarı
t_duncan
Ziyaretçi
24 Mart 2008       Mesaj #596
t_duncan - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende discover kullanıyorum ama ne oldu ie msni actıgımda calışmıyo.. oturumu acın diyor Msn Sad acaba neden olabilir sonrun ? yardımlarınızı bekliyorumm.
malibu1619 - avatarı
malibu1619
Ziyaretçi
26 Mart 2008       Mesaj #597
malibu1619 - avatarı
Ziyaretçi
mrb
ben windows live9 kullanıyorum onada uyumlumuprogramyardımedersenız cok sevıncem
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
26 Mart 2008       Mesaj #598
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
t_duncan adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bende discover kullanıyorum ama ne oldu ie msni actıgımda calışmıyo.. oturumu acın diyor Msn Sad acaba neden olabilir sonrun ? yardımlarınızı bekliyorumm.

Forumda arama yapın, cevabını bulursunuz. MessengerDiscovery'i tamamen kaldırıp yeniden kurmak sorunu düzeltiyor.

Alıntı
malibu1619 adlı kullanıcıdan alıntı

mrb
ben windows live9 kullanıyorum onada uyumlumuprogramyardımedersenız cok sevıncem

Galiba uyumsuz...
senemsenem - avatarı
senemsenem
Ziyaretçi
28 Mart 2008       Mesaj #599
senemsenem - avatarı
Ziyaretçi
olmuyor ne kadar denediysem başaramadım neden ben kuramıyorum kaç kez indirdim sildim olmuyor msn de sildim tamamen
Nika - avatarı
Nika
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #600
Nika - avatarı
Ziyaretçi
ya ben anlamadim yukleniyor ama acmiyor nedenmish?? nedenini bilen varmi ben napmaliyimki acilsin hata yaziyo bende