Arama

MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu - Sayfa 2

Güncelleme: 7 Eylül 2012 Gösterim: 215.842 Cevap: 221
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Eylül 2008       Mesaj #11
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Messenger menüsünden Araçlar > Seçenekler > Gizlilik sekmesi > Engellenenler listesi'ne kadar gelip engelli listenizdeki adres/isimlerin üzerinde sağ tıklayarak açılan menüde etkin olan "Kişilere ekle" öğelerine tıklamanız yeterli.
Sponsorlu Bağlantılar
ultraslan_mb - avatarı
ultraslan_mb
Ziyaretçi
28 Ocak 2009       Mesaj #12
ultraslan_mb - avatarı
Ziyaretçi
Benim windows live 9.0 ı yükledim msnimi yeni actım ve facebook taki kişilerimin hepsini ekledim otomatik olarak.Fakat onların listesinde gözükmeme rağmen benimle konusma yapabiliyorlar ve Bu kişi listenizde değil eklemek için tıklayınız diyor tıklıyorum ama yinede o kişileri ekleyemiyorum.Ayrıca başlattaki windowsun en eski sürümünden actığım zaman hepsini net olarak görüorum bu konuda ne yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim lütfen cok acil....KoLay gelsin
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Ocak 2009       Mesaj #13
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ultraslan_mb adlı kullanıcıdan alıntı

Benim windows live 9.0 ı yükledim msnimi yeni actım ve facebook taki kişilerimin hepsini ekledim otomatik olarak.Fakat onların listesinde gözükmeme rağmen benimle konusma yapabiliyorlar ve Bu kişi listenizde değil eklemek için tıklayınız diyor tıklıyorum ama yinede o kişileri ekleyemiyorum.Ayrıca başlattaki windowsun en eski sürümünden actığım zaman hepsini net olarak görüorum bu konuda ne yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim lütfen cok acil....KoLay gelsin

Bilgisayarınızdaki WLM Kişi Listesi önbelleğini temizleyerek sorunu çözebileceğinizi tahmin ediyorum. Önbelleği temizlemek için Messenger'ın Seçenekler penceresini açıp orada Güvenlik sekmesindeki "Bu paylaşılan bir bilgisayardır. Kişi listemi veya yeniliklikler bilgilerini bu bilgisayara kaydetme" seçeneğini işaretleyip Tamam'a basın. Oturumu kapatın, Messenger'dan çıkın, Messenger'ı geri başlatıp oturum açın.
cilaq - avatarı
cilaq
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #14
cilaq - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarınızdaki WLM Kişi Listesi önbelleğini temizleyerek sorunu çözebileceğinizi tahmin ediyorum. Önbelleği temizlemek için Messenger'ın Seçenekler penceresini açıp orada Güvenlik sekmesindeki "Bu paylaşılan bir bilgisayardır. Kişi listemi veya yeniliklikler bilgilerini bu bilgisayara kaydetme" seçeneğini işaretleyip Tamam'a basın. Oturumu kapatın, Messenger'dan çıkın, Messenger'ı geri başlatıp oturum açın.

verdigin bilgi icin tsk ama buda ise yaramiyor.bu sorun hic bi sekilde cözülmüyor 2 haftadir ugrasiyorum bulamadim.bulan varsa yardim etsin lütfen.kisi listesi hic bi sekilde görünmüyor.
8o|
KLAMP - avatarı
KLAMP
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #15
KLAMP - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar değerli arkadaşlar site mail adresimi Hotmail Destekli Mail Adresi Yaptım daha önceden hiç bir sorun yaşamıyordum ancak bir süre sonra sorun yaşamaya başladım Yaşadığım Sorun Şudur

Karşıtaraf beni Ekliyor ancak bana Hiçbir Uyarı Gelmiyor eklediğine Dair Ayarlarada Baktım Ancak Hiçbir sorun görünmüyor ben eklediğimde Karşıtarafa yazabiliyorum oda bana yazabiliyo Bu sorunu Nasıl Çözebilirim ? İyi Çalışmlar Dilerim ...
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
4 Şubat 2009       Mesaj #16
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Yanlı$ eklıyor olmasınlar Mail uzantın ney ki
maskeli beşler - avatarı
maskeli beşler
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #17
maskeli beşler - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar,
kişi listemdekilerin isimlerinin karşısında kişisel ileti yazıları çıkması gerekiyor ama bende çıkmıyorlar diğer msn hesabımdakilerinde iletileri çok eski yılbaşından kalma kendini güncellemiyor nedenini bilenler yardımcı olabilirmi?
sonnefes34 - avatarı
sonnefes34
Ziyaretçi
1 Mart 2009       Mesaj #18
sonnefes34 - avatarı
Ziyaretçi
arkdaslar ben msn 8,5 kullanıyorum bır kac aydır bırılerı benı ekleyınce sol ust tarafta bı uayrı cıkıyordu falancı kısı sızı ekledı eklemek ıstermısınız dıye ama son bır kac aydır benı ekleyenler ıcın uyarı cıkmıyor ancak o kısı benı ekleyıp bıseyler yazdıgında acılan konusma penceresının ust tarafından bu kısı lıstenızde cegıl eklemek ıstermısınız yazan yerden ekleyebılıyorum bunu bılgısayarımdakı bır sorundan mı kaynaklanıyor dıye dusundum ve baska bır msn hesabı actım o hesapta kısı ekledıgı zaman uyarı cıkıyor acaba bu sorunu nasıl halledebılırım yardımlarınız ıcın sımdıden teekkurler
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
1 Mart 2009       Mesaj #19
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
sonnefes34 adlı kullanıcıdan alıntı

... ancak o kısı benı ekleyıp bıseyler yazdıgında acılan konusma penceresının ust tarafından bu kısı lıstenızde cegıl eklemek ıstermısınız yazan yerden ekleyebılıyorum bunu ...

Bu şekildeki birşey hemen hemen imkansız. Sizi ekleyen birisinin davetini kabul etmeden, o kişe size asla ileti yazamaz. Yani siz kabul etmedikçe o kişi sizin listenize eklenmez. Şöyle bir durum olabilir, sizde daha önceden eklidir ama siz engellemeden silmişsinizdir o kişiyi. Engellemediğiniz için karşı taraf sizi online görür ve size yazabilir. Böyle bir durumda ileti penceresinin üstünde "Bu kişiyi eklemek istiyormusunuz" diye bir uyarı gelir zaten. Yine de tatmin olmuyorsanız kullandığınız herhangi bir yama varsa devre dışı bırakın. Sorun yine devam ederse MSN 'i kaldırıp yeniden kurun. Hâla devam ediyorsa yeni sürümü yükleyin.

NOT: Windows Live Messenger 2009 indirmek için TIKLAYIN.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
sonnefes34 - avatarı
sonnefes34
Ziyaretçi
1 Mart 2009       Mesaj #20
sonnefes34 - avatarı
Ziyaretçi
hocam bılgın ıcın tesekkur ederım ama bır kac farklı bılgısayardan denedım olmuyor sımdı yenı bır hesab alıyorum ve sorunluk msn yı eklıyorum yenı hesapta onlıne gozukuyo ama sorunlku msn de bır hareket yok yenı hesaptan sorunlu hesaba bısey yazdıgım zaman hemen konusma penceresı acılıyor ve orda bu kısı lıstenızde degıl eklemek ıcın burayı tıklayın yazıyor tam aksıne sorunlu hesabtan bırısını ekledıgım zaman ekledıgım kısıde hemen felanca kısı sızı ekledı dıye bır uyarı cıkıyo msn 9 surumundede aynı sorunum var cok ugrastım komple kaldırıp yenden kurdum msn yı ama sorunum gıderılmedı