Arama

MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu - Sayfa 12

Güncelleme: 7 Eylül 2012 Gösterim: 215.947 Cevap: 221
Qumzo - avatarı
Qumzo
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #111
Qumzo - avatarı
Ziyaretçi
yardımcı oldugun ıcın tesekkurler dostum.Ama dedıklerını yapmama ragmen aynı sekılde sorun devam edıyor.8.5 ın ıngılızce versıyonunu ındırıp kurdum.daha sonra denememe ragmen halen kısı lıstemı baska msn adresıme atmama ragmen hıc kımsey cevrı gorunmuyor herkes cevrımdısı...msn adresını verebılırsen memnun olurum...belkı ufak tefek ayrıntılara ıhtıyac vardır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2010       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende de aynı sorun var msn birini ekleyince windows live messenger şuan hizmet vermedeğinden kişinizeklenemedi ancak tekrar hizmete açıldığında kişinizeklecek başka bir işlem yapmanıza gerek yok ama eklenmiyor
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Haziran 2010       Mesaj #113
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Eski sürüm kullandığınız için ne yazık ki bu sorunlarla karşılaşmanız muhtemel. Yakında bir yeni WLM sürümü daha çıkacak. Gelen yenilikler ve Messenger protokolündeki değişiklikler nedeniyle eski sürümleri kullanmanız gittikçe zorlaşabilir. Kişi listesi düzenlemelerinizi yeni sürümde yaptıktan sonra eski sürümde oturum açıp o şekilde kullanmayı deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
federal35 - avatarı
federal35
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #114
federal35 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba. bnm şöle bi sorunum war kişi ekliorum hizmet şuan kullanılamıyor bişey yapmanıza gerek yok kişi eklenmştr falan diyor ama eklenmiyor. toplu kişi eklemeyşi denedğmdede hiçkmseye teklif gönderilmiyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz ?
erpe - avatarı
erpe
Ziyaretçi
13 Temmuz 2010       Mesaj #115
erpe - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim hotmail hemde msn adresimdeki kişi listemdekiler silinmiş bir çok arkadaşım vede akrabalarımın mail ve msn adresleri vardı şimdi kimseye ulaşamıyorum nasıl yaparızda listemi bulurum bana yardım edin bir çok forum vede google baktım çözüm bulamadım yardım edin şimdiden teşekkürlerMsn SadMsn SadMsn Sad aşagıdaki uygulamayı yapmama ragmen liste gelmedi Xp kullanıyorum işin garibi hotmaildeki lisemde yok yardım

Pierre - avatarı
Pierre
Ziyaretçi
23 Temmuz 2010       Mesaj #116
Pierre - avatarı
Ziyaretçi
Messenger 9 Yüklü ve Arkadaşınızı yeni aldığınız listenize ekliyorsunuz.. daha sonra eski adresinizden bakıyorsunuz arkadaşınız online yeni adresten davet yolladınız ama gitmemiş!!!!

Eğer Böyle Bir Sorununuz Varsa... Messenger'ın ilk sürümü Olan Windows messenger ( 4.7 ) Herkesin formattan sonra bilgisayarına otomatik yüklenen sürümünden yeni adresinizi açın ve önceden eklemiş olduğunuz arkadaşınızın adresini silin ve oradan tekrar davet yollayın... %99 davet gidecektir... %100 aslında ama 1 olasılık verelim yinede....

inşallah herkesin sorunu çözülmüş olur..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Msn adresimi daha yeni değiştirdim.. Bazı kişileri eklerken, "windows live hizmeti şu an kulanılamıyor, kullanıldığında eklenecektir, başka bir işlem yapmanıza gerek yok" diyordu, ben de düzelir diye düşündüm. Bir arkadaş sonra bir anda bana yazmaya başladı, bir parça göndermemi istedi, baktım kişi listemde olmasına rağmen, konuşma penceresinde kişi listeme ekle kısmı felan açıldı. Tıkladım, hiçbir şey gelmedi. Kaldım orta da, msndeki çoğu kişi içinde böyle, acil yardım ederseniz sevinirim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ağustos 2010       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarında virüs var arkadasım aynı sorunla bende karsılastım megersem virüsten oluyormus hatta emın olmak ıcın bilgisayarcı arkadaşıma sordum oda aynı şeyi söledi..
boen - avatarı
boen
Ziyaretçi
3 Ağustos 2010       Mesaj #119
boen - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sabahtan beri bi çözüm arıyorum kişi ekliyorum davet gitmiyor soruyorum davet geldimi diye gelmedi diyorlar WLM son sürüm kullanıyorum..çözüm bulanlar lütfen yardım etsin şimdi pc parçalıycamMsn MadMsn MadMsn Mad
shadowdancer - avatarı
shadowdancer
Ziyaretçi
3 Ağustos 2010       Mesaj #120
shadowdancer - avatarı
Ziyaretçi
Kişi listen kalabalıkmı ? Kalabalıksa 10 kişi sil eklemeyi dene belki olur bendede olduğunda gereksizleri siliyorum ekliyorum oluyor...

Bu konuya bakabilirsin ; MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu