Arama

MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu - Sayfa 5

Güncelleme: 7 Eylül 2012 Gösterim: 215.938 Cevap: 221
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn ime kimseyi ekleyemiyorum davet gönderirken hata oluştu diyo sorun nedir bilen varmı
Sponsorlu Bağlantılar
AllMyLife - avatarı
AllMyLife
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #42
AllMyLife - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar;

Sponsorlu Bağlantılar
MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR) buradaki engellenenler listesi monitorunde bulunan bütün kişileri sildim ama msne girmek istediğimde tekrar o sildiklerim geri ekleme talebinde bulundu otomatik. Msne giremiyorum, oturum açtıktan sonra donuyor ve kapanıyor messenger. Bu konu hakkında bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler.
nayguler - avatarı
nayguler
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #43
nayguler - avatarı
Ziyaretçi
MSN Live Messenger son sürümünü kullanıyorum. Kullandığım güncel adresimle birisini eklediğimde,

Alıntı

Bu Windows Live hizmeti şu anda kullanılamıyor, ancak hizmet yeniden kullanıma açıldığında örnek@hotmail.com kişilerinize eklenecek. Başka bir işlem yapmanız gerekmiyor.

diyor. Ama başka bir msn adresimi açıp eklediğimde başarıyla ekleniyor. Başka bir bilgisayarda yine sorun veren adresime kişi ekleyebiliyorum. Sorun nedir nasıl düzeltebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benimde kişi ekliyorum ona ileti gitmiyo yada o beni eklediğinde ona gitmiyo açık olsa bile ç.d gözüküyo ya açtığımda direk internet sayfasına yönlendiriyo deli olcam ya lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2009       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben bir arkadaşımı msn listeme ekledim oda kabul etti ancak ikimizde online olmamıza rağmen birbirimizi çevrimdışı görüyoruz engelleme silme durumu söz konusu değil yakın arkadaşız.Birbirimizi sildik tekrar ekledik gene bir çözüm yok.yardımcı olur musunuz?
kerimak - avatarı
kerimak
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #46
kerimak - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle merhaba,
arkadaşlar daha önce karşılaşmadığım ve hakkında nette herhangi bir bilgi yada soru bulamadığım bir sorunla karşı karşıyayım. yeni açtığım msn adresimde kişilerime ekleme talebi gönderiyorum talep gidiyor arkadaşlarım tarafından kabul ediliyorum online görünüyorlar konuşabiliyoruz buraya kadar herşey normal ancak ne varki listesinde olduğum halde beni silmiş gibi gözüküyor bu messenger gizliliktede msn plustada msn discoverydede böyle tam tersi olarak biri bana ekleme talebi gönbderiyor kabul ediyorum online konuşuyoruz ancak onu listeme eklememiş görünüyorum neden beni sildin sorusuyla karşaılaşıyorum yani talebi ben gönderirsem onlar eklememiş onlar gönderirse ben eklememiş gözüküyorum bunu başka msn adresleriylede denedim aynı sorunla karşılaştım gittim başka bir pc de denedim başka adreslerle denedim yine aynı sorunla karşılaştım sadece son 3 4 gündür böyle bir sorun var ve ben bu sorunun genel bir sorun olduğu kanısına vardım yeni birini ekleyin muhtemelen sizde aynı sorunu yaşayacaksınız bununla ilkgili herangi bir bilgisi yada çözümü olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim yada yeni birini ekleyip aynı sonuca varıp varmadıgınızı deneyip bilgi verirseniz şimdiden teşekkürler

unutmadan bunu başka messenger sürümlerindede denedim aynı sorun devam etmekte Msn Sad
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Ekim 2009       Mesaj #47
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
kerimak adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle merhaba,
arkadaşlar daha önce karşılaşmadığım ve hakkında nette herhangi bir bilgi yada soru bulamadığım bir sorunla karşı karşıyayım. yeni açtığım msn adresimde kişilerime ekleme talebi gönderiyorum talep gidiyor arkadaşlarım tarafından kabul ediliyorum online görünüyorlar konuşabiliyoruz buraya kadar herşey normal ancak ne varki listesinde olduğum halde beni silmiş gibi gözüküyor bu messenger gizliliktede msn plustada msn discoverydede böyle tam tersi olarak biri bana ekleme talebi gönbderiyor kabul ediyorum online konuşuyoruz ancak onu listeme eklememiş görünüyorum neden beni sildin sorusuyla karşaılaşıyorum yani talebi ben gönderirsem onlar eklememiş onlar gönderirse ben eklememiş gözüküyorum bunu başka msn adresleriylede denedim aynı sorunla karşılaştım gittim başka bir pc de denedim başka adreslerle denedim yine aynı sorunla karşılaştım sadece son 3 4 gündür böyle bir sorun var ve ben bu sorunun genel bir sorun olduğu kanısına vardım yeni birini ekleyin muhtemelen sizde aynı sorunu yaşayacaksınız bununla ilkgili herangi bir bilgisi yada çözümü olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim yada yeni birini ekleyip aynı sonuca varıp varmadıgınızı deneyip bilgi verirseniz şimdiden teşekkürler

unutmadan bunu başka messenger sürümlerindede denedim aynı sorun devam etmekte Msn Sad

Evet, birkaç gündür bu sorun mevcut. Daha fazla bilgi edindiğimizde paylaşacağız.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
kerimak - avatarı
kerimak
Ziyaretçi
20 Ekim 2009       Mesaj #48
kerimak - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Evet, birkaç gündür bu sorun mevcut. Daha fazla bilgi edindiğimizde paylaşacağız.

umarım herkeze aynı derdi anlatmak zorunda kalmadan bi çözüm yolu bulunur yoksa herşey karışır takipteyiz Msn Happy
Son düzenleyen kerimak; 20 Ekim 2009 00:12 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2009       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben arkadasımı eklıyorum fakat bırturlu uygun oldugum halde gorusemıyorum oda benı eklıyor yıne bı sey yok neden acaba bılen varmı tesekkurler..
kerimak - avatarı
kerimak
Ziyaretçi
21 Ekim 2009       Mesaj #50
kerimak - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Hala bir bilgi edinemedinizmi?? bende araştırıyorum ama sorun devam etmesine rağmen hiç bi bilgiye ulaşamadım Msn Confused bişeyler bulursanız bizleride bilgilendirin lütfen..