Arama

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili - Sayfa 6

Güncelleme: 1 Mayıs 2013 Gösterim: 170.290 Cevap: 447
iyoki - avatarı
iyoki
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #51
iyoki - avatarı
Ziyaretçi
FLASHOMERMsn Happy Dediklerini yaptım ama yine olmadı bende 8.5 i kaldırıp 8.1 yükledim uyumluluguda windows 2000 yaptım ve çalışıyo ama msn plus kullanamyıroum eski süürmünü bile yükledim olmadı:s yardımların için saol
Sponsorlu Bağlantılar
simsar - avatarı
simsar
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #52
simsar - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
simsar adlı kullanıcıdan alıntı

denilenleri yaptım 8.5i baştan kurdum. zip dosyasını indirdim ve kaydettim.
sonra messengeri başlatmak istediğimde.

Sponsorlu Bağlantılar
'CTicketmanagerWnd: msnmsgr.exe - bileşeninin konumu bulunamıyor' başlıklı
'sirenacm.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı. uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir.'
içerikli hatasıyla karşılaşıyorum tamam dediğimde mesenger hata raporu çıkarıyor.
ne yapmam gerekiyor acaba?

hala aynı hatayı alıyorum Msn Confused
stradale - avatarı
stradale
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #53
stradale - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
iyoki adlı kullanıcıdan alıntı

FLASHOMERMsn Happy Dediklerini yaptım ama yine olmadı bende 8.5 i kaldırıp 8.1 yükledim uyumluluguda windows 2000 yaptım ve çalışıyo ama msn plus kullanamyıroum eski süürmünü bile yükledim olmadı:s yardımların için saol

bu dosyaları msn messenger klasörüne kopyaladıysan, msnmsgr.exe yi yine eskisi gibi yapıcaksın yani uyumluluk sekmesinde işletim sistemi seçtiğin satırın üstündeki kutucuğu kaldır
attractiveChar - avatarı
attractiveChar
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #54
attractiveChar - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle yardımlar için şimdiden teşekkürler. Benim problemim şu. Dün gece MsxlLabs'ın aşağıdaki resimde görünen dosyasını indirerek WLM 2009'u kurdum:

3rwe54

Önce Messenger.msi ardından WLXSuite.msi kurdum. Fakat messenger açılmadı. Ardından önce Microsoftun sitesinden Windows Installer 3.1 kurdum ve kendi sitesinden WLM 2009 indirip kurdum. Bu sefer msn açıldı. Ancak şimdi bu exeleri gördükten sonra 8.5'e geri dönmek istedim. Fakat sorun şu ki WLM 2009'u kaldıramıyorum. Çünkü Program listesinde yok aşağıda görüldüğü gibi.

123pi

Çalıştır > Regedit kısmından girip WLM'yi siliyorum. Herşeyi sildikten sonra tekrar 8.5 yüklemeyi deniyorum fakat yine aşağıdaki resimde görülen hatayı alıyorum:

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili

Bu durum elimi kolumu bağladı. Önemle yardımlarınızı bekliyorum. Fikir üreten, öneride bulunan arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler.

Umarım sorunumu açıklayıcı anlatabilmişimdir...

Saygılarımla
zuzum - avatarı
zuzum
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #55
zuzum - avatarı
Ziyaretçi
8.1 kullanıyorum açabilmem için yeni sürüm yüklememi istiyo. yeni sürüm 80040154 hata kodunu veriyo ve çözemiyorum. zorunlu msn güncellemeleriyle ilgili dediklerinizi yaptım ama yine açamıyorum...
iyoki - avatarı
iyoki
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #56
iyoki - avatarı
Ziyaretçi
ben o dosyaları 8.5 yüklü iken aynen yaptım ama msn açılmadı sonra silip birdaha yüklemeye kalktıgımda mscore.dll hatası aldım dll dosyasınıda buldum ama sorun çözülmedi bende 8.1 yükledim uyumlulugu windows 2000 yaptım msn açılıyo sorunum sadece msn plus..Msn Confused yardımlarınız için saolun
dJ Samet - avatarı
dJ Samet
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #57
dJ Samet - avatarı
Ziyaretçi
allah razı olsun arkdslar ....
hellstar71 - avatarı
hellstar71
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #58
hellstar71 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba yardımcı olursanız çok sevinirim ,kullandığım sürüm 8.5 1288.816 msxlabs sürümüdür,plus+discovery+ apatch yapılmıştır.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayar masa üzerimden silidi hem masa üzerine görülsün hemde eski sürüm olsun messenger zorunlu yeni sürüme geçince
Alıntı

msn messenger 8 1 kullanmak istiyorum

Sir Valek - avatarı
Sir Valek
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #60
Sir Valek - avatarı
Ziyaretçi
Sağolasın hacım allah senden razı olsun Msn Happy Sabahtan beri dilerecektim bu topic'i buldum Msn Happy