Arama

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili - Sayfa 9

Güncelleme: 1 Mayıs 2013 Gösterim: 170.302 Cevap: 447
flashomer - avatarı
flashomer
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #81
flashomer - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar uyumu 2000 yapmayı filan unutun onları bi düzeltin her şey eski düzen olsun yeni ayara gerek yok. Ayrıca msp Plus a hiç dokunmayın herşey aynı kalsın!

Sponsorlu Bağlantılar
Bu arada belki Forumda vardır ama ben genede bendeki msn 8.1.178.0 kurulumunu upload ettim.
Eğer dll dosya hataları filan veriyorsa bilgisayarınızdaki msn i komple kaldırın
sonra
C:\Program Files\ 'ın içindeki MSN Messenger klasörünü komple silin ve aşağıdaki linkdeki sürümü kurun - sonra güncellemeli dosyayı yükleyin sorun çözülecektir.

Msn 8.1.178.0 Kurulum;
http://rapidshare.com/files/280975556/Install_Messenger.exe.html

Msn 8.1.178.0 - 19.0 güncellemeli dosya;
http://rapidshare.com/files/280775510/msnmsgr.exe.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sürüm farklı olan arkadaşlar için:

Sadece Yapılacak 2 işlem var;

1- Msn Tam Sürümünü Bulmak:
C:\Program Files\MSN Messenger\
msnmsgr.exe dosyasını seçip, sağ tıklıyoruz - özellikler - Sürüm
Resimde kırmızı ile çizilen alanda msn sürümünüz yazıyor.
694209surum

2-Aynı Sürüm de değişmiş dosyayı indirip buraya kopyalıyorsunuz, tümüyle değiştirilsinmi yazısına evet diyin. (not: bu sırada msn açık ise hata verir, msn i kaptıpda kopyalama yapın.)

Test Sonuçları;
İlk Yüklemedeki Msn penceresi, yeni sürüm uyarısı;
835650ilk

Güncelleme İçeriği Değiştirilmiş hali
(not:msn plus ayarlarında bi değişiklik yapmadım, her şey normal ve çalışıyor.):
527748son
kolay gelsin.
Son düzenleyen NeutralizeR; 16 Eylül 2009 21:13 Sebep: e-posta adresi belirtmek yasaktır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
64bit vista için en sorunsuz msn sürümü hangisidir hangisini kursam acaba karar veremedim?
Sponsorlu Bağlantılar
by_sonkez - avatarı
by_sonkez
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #83
by_sonkez - avatarı
Ziyaretçi
güncellemeli dosya için böyle diyor arkadasım bir baksana Msn Confused

Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
brşbzn - avatarı
brşbzn
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #84
brşbzn - avatarı
Ziyaretçi
arkaşalar herşeyi sorunsuz halletim de kişilerin yanında yanyan sönen yıldızlar ve altaki duyuru ekranı cıkmıo yardımcı olursanız sevinirim hemde cok Msn GrinMsn Grin
system007 - avatarı
system007
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #85
system007 - avatarı
Ziyaretçi
tek dileğim 8.1 de msn plus live çalışşın bu konuyu genişletelim lütfen...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Eylül 2009       Mesaj #86
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
brşbzn adlı kullanıcıdan alıntı

arkaşalar herşeyi sorunsuz halletim de kişilerin yanında yanyan sönen yıldızlar ve altaki duyuru ekranı cıkmıo yardımcı olursanız sevinirim hemde cok Msn GrinMsn Grin

msgres.dll dosyasını silin. Program Ekle veya Kaldır'dan Messenger'ı onarın.

Alıntı
by_sonkez adlı kullanıcıdan alıntı

güncellemeli dosya için böyle diyor arkadasım bir baksana Msn Confused

Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

İlk mesajdaki ek dosyasından indirebilirsiniz.

Alıntı
system007 adlı kullanıcıdan alıntı

tek dileğim 8.1 de msn plus live çalışşın bu konuyu genişletelim lütfen...

Messenger Plus! sorunsuz çalışmaktadır.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yeni üye oldum ama yinede bu sürümlerin exe lerine erişemiorum hesabınız aktifleştirilmemiş olabilir diyo.bii ilqilenirmisinizz msnyi kullanamıorum
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Eylül 2009       Mesaj #88
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben yeni üye oldum ama yinede bu sürümlerin exe lerine erişemiorum hesabınız aktifleştirilmemiş olabilir diyo.bii ilqilenirmisinizz msnyi kullanamıorum

Üye girişi yapmış görünmüyorsunuz. Hesabınızın aktifleştirilmesi gerekmiyor, üye olmanız yeterli.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
system007 - avatarı
system007
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #89
system007 - avatarı
Ziyaretçi
8.1 sürümü için arkadaşlar 8.1 kurulu olduğu c/program files /msn messenger/ dizinine atmanız yeterli.sorunsuz ve %100 başarı Msxlabs a tşkler.. RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

işlem yaparken msn sağda çalışır durumda olmamalı .. çıkıs yapınız..
Hamlet - avatarı
Hamlet
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #90
Hamlet - avatarı
Ziyaretçi
xoruncu versiyon yükseltme yaptım 81000306 hatası alıyorum. Bi bulduruverin arkadaşlar neden bu hatayı alıyorum?