Arama

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili - Sayfa 11

Güncelleme: 1 Mayıs 2013 Gösterim: 170.124 Cevap: 447
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #101
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Hope401 adlı kullanıcıdan alıntı

8.0 kullanıyorum ne olacak Msn Happy

Alıntı

Windows Live Messenger 8.0.0812.00 sürümünü kullanmaya devam etmek istiyorsanız ekteki msnmsgr.8.0.zip dosyasını indirip C:\Program Files\MSN Messenger\ klasörüne kopyalayın. Windows Live Messenger'ın tamamen kapalı olduğundan emin olduktan sonra ZIP içindeki iki dosyayı buraya çıkartın ve eski dosyaların üzerine yazın. Windows Live Messenger 8.0 kullanmanıza olanak sağlayan bu dosyalara aynı zamanda A-Patch uygulanmıştır (Reklamlar kaldırılmıştır, çoklu oturum açma ve diğer bazı özellikler aktif edilmiştir).

İlk mesaja eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #102
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
iyoki adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben ilk başta 8.5 yüklü iken uyumlulugu 2000 yaptım ve msne girdim ama msn plus çalışmıyodu sonra Neutlarizer'in dediklerini yaptım o iki rardaki dosyaları msn klasorunun içine attım msn açılmadı sonra başka bi 8.5 indirdim onu tıkladım ve o hiç yüklenmedi yüklenmek için tıkladıgımda msncore.dll hatası verdi tekrar yükleyin diyodu tekrar denedim ama olmadı bi türlü o dll dosyasınıda buldum msn klasörüne attım yine olmadı en sonun da 8.1 yükledim bıktım usandım artık Msn Confused msn sorunsuz çalılıyo şimdi 8.1 ama tek sorunum msn plus olmuyooooo yardımlarınız için saolun

Alıntı
ercan2044 adlı kullanıcıdan alıntı

Plus sorunsuz calışıyo diyosunuzda bende ve konuya yazan cogu arkadaşta çalışmıyo

İlgili dosyaları indirip kopyalamış olsanız bile "Uyumluluk" ayarını kaldırmanız gerekiyor.
Sponsorlu Bağlantılar
noktalıvirgül - avatarı
noktalıvirgül
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #103
noktalıvirgül - avatarı
Ziyaretçi
ya çok teşekkür ederim.çok saolun.yaptım sonunda.allah pc nizi virüslerden korusun (: bişey sorucam.bende daha önceden plus vardı şimdi bunu yapınca gitmiş.baştan mı kurmalıyım.bide taaa aşşağıya kadar kişiler var daha önce alt kısımda messenger haberler falan geçiyodu.problem değil ama görsel olarak yadırgadım.bu düzelir mi ?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Eylül 2009       Mesaj #104
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
noktalıvirgül adlı kullanıcıdan alıntı

ya çok teşekkür ederim.çok saolun.yaptım sonunda.allah pc nizi virüslerden korusun (: bişey sorucam.bende daha önceden plus vardı şimdi bunu yapınca gitmiş.baştan mı kurmalıyım.bide taaa aşşağıya kadar kişiler var daha önce alt kısımda messenger haberler falan geçiyodu.problem değil ama görsel olarak yadırgadım.bu düzelir mi ?

Windows 2000 uyumluluk ayarı yaptıysanız bu değişikliği geri almanız gerekiyor. Görsel farklılıklar da A-Patch uygulandığı için söz konusu (Reklamlar, gereksiz bölümler vs. kaldırıldı). Bu değişikliği geri almak için Messenger'ın kurulu olduğu klasördeki msgres.dll dosyasını silin, Program Ekle veya Kaldır'dan Windows Live Messenger'ı bulup onarın.
alexdesouza_fb - avatarı
alexdesouza_fb
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #105
alexdesouza_fb - avatarı
Ziyaretçi
süpersiniz, muhteşemsinizz!!!
sonsuz teşekkürler...
iyoki - avatarı
iyoki
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #106
iyoki - avatarı
Ziyaretçi
Benim gayretim ve admin ile flashomer'in çabalarıyla sonunda sorunu çözdüm msn açılıyo ve msn plusda çalışıyo allh sizden razı olsun arkadaşlar çok çok çok saolun siizn burda söylediniz bir kelime bile önemliMsn Wink
mesut akbas - avatarı
mesut akbas
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #107
mesut akbas - avatarı
Ziyaretçi
çok teşekkurler sonunda oldugu sağolasın
fstkçşhp - avatarı
fstkçşhp
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #108
fstkçşhp - avatarı
Ziyaretçi
ya hocam on numarasınız, çok sağolun ya. bu nalet yeni sürüm mecburiyetine boyun eğmek zorunda bırakmadınız beni. sorun değil yeni sürümü yüklerdim de, yüklemedi sorun çıkardı. ben eski sürümümden de memnunum, messenger işte anlık ileti olsun, görüntülü konuşma olsun yeter bana. saatlerdir çileden çıktım ama sonunda yüzümü güldürdünüz allah dert zeval vermesin Msn Happy
tuğe - avatarı
tuğe
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #109
tuğe - avatarı
Ziyaretçi
Benmde bi sorunum olacak yardım edecek olan varmıMsn ConfusedMsn Confused 8.1 kullanıyordm snra dün 9.0 yenisi yüklendi ama ben yüklemek istemiyordum bugünde sildim onu 8.1 yeniden yklemek istiyorum fakat önce eski sürümlerinizi silin dio tüm msn prog. sildim ama hala yüklenmiyor kafayı yicemMsn Confused
by_sonkez - avatarı
by_sonkez
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #110
by_sonkez - avatarı
Ziyaretçi
dsa31321 burada plus simgesi yok yükledigim halde cıkmıyor olmuyor işte ... Msn Sad Msn Mad

dsasa324

denilenide harfiyen uyguladım...reklamlar göründügü üzere cıkmıyor altta... benim işlemlerim anlatıldıgı üzere bire bir dogru reklamlar gitti 8.1 ile giriyorum plusuda yükledim ama işlemiyor nedense plus... yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar ?