Arama

Windows Live Messenger 14.0.8117.416 - Sayfa 3

Güncelleme: 1 Ağustos 2012 Gösterim: 123.231 Cevap: 64
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya Bende Kişi listeniz kullanılabilir durumda değil diyor...Çözüm önerilerine baktığımda klasör seçenekler vs bi yerden dosya fln silecekmişiz documents settıngs fln... Bende o var ama ben D ye kurdum windowsu Diğer dosyalar yok!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Açamıyorum MSN yi!!!
thedark_rock - avatarı
thedark_rock
Ziyaretçi
22 Temmuz 2010       Mesaj #22
thedark_rock - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya Bende Kişi listeniz kullanılabilir durumda değil diyor...Çözüm önerilerine baktığımda klasör seçenekler vs bi yerden dosya fln silecekmişiz documents settıngs fln... Bende o var ama ben D ye kurdum windowsu Diğer dosyalar yok!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Açamıyorum MSN yi!!!

Arkadaşım WindowsClener Diye Bi Program Var Onu İndir Msni Sil Tekrar Kur İşine Yarayacaktır. Msn Wink
AziXtr1907 - avatarı
AziXtr1907
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #23
AziXtr1907 - avatarı
Ziyaretçi
Bu sürümün Türkçe dil dosyasını nerden bulabilirim acaba ? Bende ingilizcesi var bunun Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birileri bana yardım edebilir miMsn Sad( yapı 14.0.8117.16 sürümlü bir messengeri zar zor yükledim....ancak.msn plus ve dıscovery yükleyemiyorum...devreye girmiyor biri bana yardım etsin ltfenMsn Sad((( buarada lütfen detaylı anlatıp sürümünü söyleyin bana ona göre aratıp bulıyım...şimdiden teşekkürler
mltm_kzlrmk - avatarı
mltm_kzlrmk
Ziyaretçi
1 Ağustos 2010       Mesaj #25
mltm_kzlrmk - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben siteden messenger i indirdim herşeyi teker teker kurup bilgisayarı yeniden başlattım fakat giriş yaparken uyarı çıkıyor o da şöyle :

we're fixing a temporary problem, and everything should be working again very soon

lütfen acil yardım.
balcan1218 - avatarı
balcan1218
Ziyaretçi
13 Ağustos 2010       Mesaj #26
balcan1218 - avatarı
Ziyaretçi
sitenizdeki 8.1 sürümünü indirdim ona uygun plus bulamıyorm napıcam Msn Sad
siyahelmas - avatarı
siyahelmas
Ziyaretçi
28 Ağustos 2010       Mesaj #27
siyahelmas - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar sitenizdeki Windows Live Messenger Beta Sürüm 15.4.3002.810 indirdim fakat sonradan tekrar kaldırıp tekrar Windows Live Messenger 14.0.8117.416 kurmak istediğimde bilgisiyarınızda daha üst bir sürüm kullanmaktasınız Başlat>Ayarlar>Denetim Masası>Program Ekle/Kaldır kısmından kaldırınız diyor..Kaldırıp tekrar kurmaya çalıştığımda ise kurulumu sonuna kadar sorunsuz yapıyor görünüyor ama Fotoğraflar Mail Aile Koruması gibi kısımları yükleyemiyor ve iptal ediliyor kurulum...windows 7 32 bit kullanıyorum...yardımcı olursanız sevinirim...bi çözüm söyleyin..
WormsOrginal - avatarı
WormsOrginal
Ziyaretçi
20 Eylül 2010       Mesaj #28
WormsOrginal - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar,

MSN açıldıktan sonra sol tarafta gelen Live Bugün penceresinde "bir çalışma zamanı hatası oluştu" mesajı geliyor. Hatadan önce Live Bugün açılıyordu ve reklamlar geliyordu bu hatayı nasıl düzeltebilirim. Yardımlarınız için teşekkürler

Hatanın Resmi
msnhatao
MankinD - avatarı
MankinD
Ziyaretçi
28 Eylül 2010       Mesaj #29
MankinD - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar 1 haftadır beri uğraştığım bir problem var. Problemim Bilgisayarımı defalarca formatlamama rağmen combofix kullanmama rağmen 8.1 kurmama ve 9.0 kurmama rağmen Msn açılıyor anında kapanıp simgesi kayboluyor sağ köşeden sanki benimle dalga geçiyor. Contact klasöründeki dll dosyalarını sildim fakat bi faydası olması artık kesin bi çözüm için sizlerden yardımlarınızı rica ediyorum.Uyumluluk kısmınıda defalarca win2000 yaptım fakat bi çaresi olmadı Msn Sad Msn Sad Msn Sad
Mfy - avatarı
Mfy
Ziyaretçi
18 Ekim 2010       Mesaj #30
Mfy - avatarı
Ziyaretçi
2011 çıktı... Burdan Windows Live Messenger 2011