Arama

Windows Live Messenger 2011 - Sayfa 2

Güncelleme: 13 Temmuz 2012 Gösterim: 221.617 Cevap: 319
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Ekim 2010       Mesaj #11
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
erknakr adlı kullanıcıdan alıntı

Ben daha yeni resmi siteden indirdim ama reklam çok fazla yer kaplıyor onu nasıl kaldıracağım Msn Happy

A-Patch kullanarak reklamı kaldırabilirsiniz. Ancak maalesef şimdilik reklam alanını kaldıramıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
Azadîî adlı kullanıcıdan alıntı

bende de sürekli kapaniyor anlamadım gitti yardımcı olurmusuunuz...

Temiz kurulum gerçekleştirmeyi deneyin:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Sorun yaşarsanız Windows Installer CleanUp Utility kullanarak mevcut sürümü kaldırabilirsiniz. Kaldırma-yeniden kurma işlemleri sırasında bilgisyarı yeniden başlatmanız gerektiğinde lütfen bu adımı göz ardı etmeden uygulayın.

Alıntı
CastieL adlı kullanıcıdan alıntı

bende indirdim kurdum ama nick falan değişmiyor yada benmi değiştiremedim anlamadım siteye bağlanıyor ordan değiş diyor soyadını yaz diyor vs vs ..

Alıntı
burc ugur adlı kullanıcıdan alıntı

Nick değiştirme olayı neden yok yahu ? Of moralim çok bozuldu ben nick yazmak istiyorum arkadaş . Microsoft niye böyle yapıyoki isteyen nick yazar isteyen adını soyadını : ( Sizce Plus yaparsa ilerde msnmsgr.exe si ile oynayarak nick yazma bölümü yapabilirmi ?

Alıntı
erknakr adlı kullanıcıdan alıntı

Reklam kalsın orada arkadaşların nasıl sorunları var. Harbiden şu isim sorun ben nickimi görüntülemek istiyorum adımı değil. Msn Grin Adminimiz anlatırsa çok iyi olur.

Microsoft'un yeni düzenlemesi ile WLM'de artık takma ad yerine Facebook'ta olduğu gibi ad-soyad bilgisi kullanılacak. Messenger oturumu açtıktan sonra adınıza tıklayıp açılan menüden "Adınızı düzenleyin" seçeneğine tıklayabilir veya aşağıdaki bağlantıya tıklayıp oturum açtıktan sonra ad-soyad bilginizi düzenleyebilirsiniz:

Welcome to Windows Live

Alıntı
mrosmanli adlı kullanıcıdan alıntı

plus ile uyumlu olmayan msn ye tam sürüm msn denir mi ?

Kısa bir süre sonra uyumlu Messenger Plus! sürümü de yayımlanacaktır. Gelişmeleri duyuracağız.

Alıntı
Doqal adlı kullanıcıdan alıntı

hocam beni hatırla yok her defesında tekrar gırmek gerekıyo adresı şifreyle hatırla var bunla ılgılı bılgısı olan varmı

Yeni sürümde bu özellik mevcut görünmüyor maalesef.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
burc ugur - avatarı
burc ugur
Ziyaretçi
1 Ekim 2010       Mesaj #12
burc ugur - avatarı
Ziyaretçi
Tamam anladık Neutralizer , ben bişi sordum cevap alamadımda ? Msn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
Sence Plus ' ile Nick değiştirme özelliği yapabilirlermi kodlayabilirlermi yani ?
Sonuçta renkli nick yapmıştı adamlar belki öylede yapabilirler diye düşünüyorum ..

- Beni Hatırla özelliği var nasıl yok isterseniz Resim koyayım ? ..
ID'mi ve Parolamı Anımsa diye Msn Grin
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Ekim 2010       Mesaj #13
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Tamam anladık Neutralizer , ben bişi sordum cevap alamadımda ? Msn Grin

Sence Plus ' ile Nick değiştirme özelliği yapabilirlermi kodlayabilirlermi yani ?
Sonuçta renkli nick yapmıştı adamlar belki öylede yapabilirler diye düşünüyorum ..

- Beni Hatırla özelliği var nasıl yok isterseniz Resim koyayım ? ..
ID'mi ve Parolamı Anımsa diye Msn Grin

Kişi listesi bilgisi Microsoft sunucularından yükleniyor. Kişinize rumuz eklemedikçe, Plus!'ta veya diğer eklentilerde kişi etiketleme vb. özellikler kullanılmadıkça bunu yapmak mümkün görünmüyor.

Eski sürümlerdeki gibi "yalnızca e-posta adresinin" hatırlanmasının mümkün olup olmadığı sorulmuştu...
burc ugur - avatarı
burc ugur
Ziyaretçi
1 Ekim 2010       Mesaj #14
burc ugur - avatarı
Ziyaretçi
@Eski sürümlerdeki gibi "yalnızca e-posta adresinin" hatırlanmasının mümkün olup olmadığı sorulmuştu...

Bunu anladım da ..

Sorumun cevabını anlamadım ..

Rumuz eklemeyi demiyorum . Hani nick değişme butonu varya o Plus'la falan yapılabilinirmi yani ismimizin yazdığı yere tıklayınca (isim,özel karakter vs. yazabilceğimiz kutu) yapılabilinirmi ?

Sanırım sen yanlış anlamışsın sağ tıklayıp rumuz ekleden bize ne ki.Öyle yaparsak sadece bizde görünür diğer kişilerde Rumuzumuz gözükürmü ki ?
Doqal - avatarı
Doqal
Ziyaretçi
1 Ekim 2010       Mesaj #15
Doqal - avatarı
Ziyaretçi
beni hatırla sadece idme olarak direk ıkısıyle var hem msn adresı hemde parola Msn Happy eski surumler gıbı bu frsatı vermedı sadece adres
resler - avatarı
resler
Ziyaretçi
1 Ekim 2010       Mesaj #16
resler - avatarı
Ziyaretçi
Güle güle messenger hadi skypede toplanalım. takma adıymış, gerçek adıymış derdi yok. Kamera açtı açmadı derdi yok. Skypede aynı anda 5-6 kişi sesli konuşma yapabiliyor aynı odadaymış gibi. Fransadaki, almanyadaki, belçikadaki, isveçteki, ve tabiki güzel yurdumdaki akrabalar toplanıp sohbet ediyoruz.
Doqal - avatarı
Doqal
Ziyaretçi
1 Ekim 2010       Mesaj #17
Doqal - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çoklu yapınca bırı açık oldugunda ıkıncı açmak ıstedıgımızde dırek aynı açık olanı bır daha açık açıyo ıkı defa aynı adresde oturumMsn Happy açıyo nasıl duzeltılır bu arkadaşlar?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Ekim 2010       Mesaj #18
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

@Eski sürümlerdeki gibi "yalnızca e-posta adresinin" hatırlanmasının mümkün olup olmadığı sorulmuştu...

Bunu anladım da ..

Sorumun cevabını anlamadım ..

Rumuz eklemeyi demiyorum . Hani nick değişme butonu varya o Plus'la falan yapılabilinirmi yani ismimizin yazdığı yere tıklayınca (isim,özel karakter vs. yazabilceğimiz kutu) yapılabilinirmi ?

Sanırım sen yanlış anlamışsın sağ tıklayıp rumuz ekleden bize ne ki.Öyle yaparsak sadece bizde görünür diğer kişilerde Rumuzumuz gözükürmü ki ?

Ben de demek istiyorum ki Plus! dahil hiçbir eklenti bu özelliği sunamaz. Eğer Microsoft artık sadece adınızın görünmesini istiyorsa, bu durum bu şekilde olacak demektir. Kendi bilgisayarınızda adınızın nasıl görüneceğini veya başkalarının adının nasıl görüneceğini belirleyebilirsiniz ama başkalarının sizin adınızı, sizin kullandığınız bir eklentiyle nasıl ayarladıysanız öyle görmeleri mümkün değil. En azından şimdilik.

Alıntı
Doqal adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar çoklu yapınca bırı açık oldugunda ıkıncı açmak ıstedıgımızde dırek aynı açık olanı bır daha açık açıyo ıkı defa aynı adresde oturumMsn Happy açıyo nasıl duzeltılır bu arkadaşlar?

Galiba otomatik olarak oturum açmayı aktif kılmışsınız. İkinci WLM işlemi başladığında hızlıca oturum açmayı iptal edin ve oturum açmak istediğiniz hesabı kullanın.
Azadîî - avatarı
Azadîî
Ziyaretçi
1 Ekim 2010       Mesaj #19
Azadîî - avatarı
Ziyaretçi
adminim msn sürekli bende kapaniyor dediğiniz gibi yapıp herşeyi tek tek sildim ve temizledim... şimdi tekrardan indirip kuruyorum umarım sorunsuz olur...
Doqal - avatarı
Doqal
Ziyaretçi
2 Ekim 2010       Mesaj #20
Doqal - avatarı
Ziyaretçi
Galiba otomatik olarak oturum açmayı aktif kılmışsınız. İkinci WLM işlemi başladığında hızlıca oturum açmayı iptal edin ve oturum açmak istediğiniz hesabı kullanın.